1. PJJ: Spotkanie Rafała Piecha w Białej Podlaskiej 15. 09. 2023; 2. Irbis tv: Otoka-Frąckiewicz o PJJ; 3. Ator: Tak PIS „Sfałszuje Wybory”? Ujawniono niesamowitą aferę! – P. Tanajno + Dlaczego Rząd PIS boi się małych partii!

PJJ: Spotkanie Rafała Piecha w Białej Podlaskiej 15 września 2023

Cytat dnia: „Nawet PiS, który zdobył głosy prywaciarzy m.in. tym, że obiecał opodatkowanie międzynarodowych korporacji nie dotrzymał słowa. I popatrzcie – mamy nastolatkę, która beknie za to, że chciała sprzedać parę kilo wiśni, zaś wielomiliardowe korporacje, które jednocześnie wycięły gros polskich producentów i usługodawców, drenują rynek konsumencki nie odprowadzają praktycznie żadnego podatku. Popatrzmy na zestawienie przygotowane przez  Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, a dotyczące podatku korporacyjnego odprowadzanego do kasy państwa polskiego przez największe firmy niemieckie w okresie 2012-2020.

No i co, panie ze skarbówki? Do takiego Bosha, to strach pójść, bo tam zgraja prawników we frakach zrobi z ciebie jesień średniowiecza, za to na bazarku to – hulaj dusza, c’nie? Tak się kończy rumakowanie. I na poziomie skarbówek, i na poziomie państwa. Bo taki deal, że Was tu puszczamy, że dowolne armie gospodarcze mogą hulać po Polsce bezkarnie, to nie jest jakieś zagapienie się. To deal ponad podziałami, licencja na zarabianie, wystawiona przez system podatkowy naszej nieszczęśliwej Ojczyzny.”

Fragment wpisu Jerzego Karwelisa z 16 września 2023 na Dzienniku Zarazy (całość tutaj)

Czy zatem nie ma racji mówiąc to co mówi w Białej Podlaskiej prezydent Rafał Piech, szef Ruchu Polska Jest Jedna? Tak – Układ Okrągłego Stołu (PO/KO, 2050, PIS, PSL, Nowa Lewica) uzależnia Polskę od obcego kapitału i od pożyczek banksterskich konsekwentnie od 1989 roku! A to jest wyniszczające dla polskich zasobów naturalnych, dla całej polskiej energetyki, dla gospodarki, dla handlu, dla każdej polskiej rodziny, dla każdego Polaka!

Głosujmy w wyborach do Sejmu 2023 tylko na PJJ, bo to jest Demokracja Bezpośrednia i Wolna Polska!

  – Świadomość Nieskończona, Światło Świata, Bóg  – czuwa nad Ideą Demokracji Bezpośredniej i nad tą inicjatywą którą nazywamy Polska Jest Jedna, która zdawało się, że już poległa, a wbrew wszystkim medialnym specom politycznym zarejestrowała Listy Kandydatów w Całej Polsce! To naprawdę było możliwe tylko dzięki WAM – wspaniali Wolni Polacy, dzięki waszemu Świadomemu Nieustannemu Parciu do Wolności i Demokracji Bezpośredniej i dzięki wsparciu tego Naszego Narodowego Zamiaru z GÓRY – przez Najwyższą Siłę,  Światło Świata, Świadomość Nieskończoną.

Mając świadomość tego mocnego wsparcia wszyscy dokonajmy teraz ważnego wielkiego wysiłku i przekonujmy do Ruchu Polska Jest Jedna wszystkich których możemy, każdego Polaka z którym mamy jakąkolwiek pozytywną wieź. Każdy głos będzie się liczył. Jestem pewien że to zrobicie, że nie ustaniecie, nie spoczniecie na laurach aż do 15 października, do ostatniej chwili!

Osobiście wierzę, że tak właśnie będzie i jestem w związku z tym przekonany, że oto Spełnia się Nasze Marzenie – Wolni Polacy będą mieć nareszcie znaczącą reprezentację w Sejmie, pierwszą polską, narodową wolnościową partię od 1989 roku, pierwszą i jedyną której celem jest WIELKA ZMIANA W NASZEJ OJCZYŹNIE – służba i oddanie pełni władzy w Polsce SUWERENOWI – NARODOWI POLSKIEMU!

Przyznaję, że w ostatnich dniach tuż przed zamknięciem rejestracji List Kandydatów w Okręgach zwątpiłem we własny przekaz, we własne słowa, które były wszak Przekazem z Góry, w to co mówiłem od ośmiu lat, że w roku 2023 Demokracja Bezpośrednia wejdzie do Sejmu i że nastąpi w polityce polskiej i życiu społecznym Wielka Zmiana. Zwątpiłem, że czytam właściwie przekazy Świadomości Nieskończonej! Nie raz przeszło mi w tych dniach przez myśl że się pomyliłem, bo klęska wyborcza obozu Demokracji Bezpośredniej wydawała się nieunikniona.

Świadomość Nieskończona – Światło Świata – Bóg – tworzy jednak stany skrajne po to, aby nas poddać próbie i po to aby wśród wątpiących tym mocniej zamanifestować Swoje Istnienie i Działanie, aby tym mocniej i dobitniej przekonali się o Jego Iscie i Sile. O sukcesie PJJ jak wiecie zadecydowały dosłownie ostatnie godziny i minuty czasu do zamknięcia Rejestracji przez PKW.

Tak – jestem tak samo jak Rafał Piech przekonany, że to była jawna demonstracja boskiego wsparcia, wsparcia Świadomości Nieskończonej / Najwyższego Programu / Światła Świata – dla naszej idei i naszego małego programu Zmiany na Ziemi, dla Walki Wolnych Ludzi o Wolność w Sercu Świata, Wolność Polski i Polaków, Wolność Międzymorza, Wolność Wszystkich Ludzi na Świecie. Działo się to i Dzieje Się to w obliczu najstraszliwszego natężenia na Ziemi skupionych w jedność Sił Ciemności i Zła, ataku sił faszystowskich tak potężnego i strasznego jakiego nie mogliśmy zaobserwować dotąd za naszego życia, porównywalnego z faszyzmem i totalitaryzmem lat 1939-1989.

Tak jawnego , bezwstydnego, bezczelnego ataku banksterskiego faszyzmu na skalę ogólnoplanetarną i związanych z nim świadomych oraz nieświadomych w czym biorą udział grup medialnych i społecznych o poglądach faszystowskich w Polsce i na Świecie, które śmiały mienić się oświeconymi, naukowymi, demokratycznymi, narodowymi, państwotwórczymi,  promedycznymi, obywatelskimi, jak w latach 2020- 2023 ja osobiście nie widziałem przez całe życie. Przez naprawdę całe moje życie, łącznie z okresem stalinowskim, który znam jako urodzony w roku 1952 z opowieści moich ojców babek i dziadków oraz mojej mamy i doświadczeń rodzinnych (najbliższych mi osób), jak i z okresem późniejszego  PRLu, który znam z własnej autopsji i z moich własnych strać z Milicją, Ubecją, Cenzurą, Zakazem Publikacji w Polsce, strajkami, działalnością podziemną i represjami stanu wojennego, czy wreszcie okresem III RP z jej Cenzurą, kolejnym zakazem publikacji dla mnie, urzędniczymi prześladowaniami firm i fundacji polskich, zabójstwami pojedynczych działaczy i innymi wymyślnymi szykanami totalitaryzmu z jakimi miałem do czynienia do roku 2020. Ludobójstwo dokonane na Polakach w latach 2020 -2023 trudno naprawdę porównać do czego innego jak tylko do lat okupacji hitlerowskiej, albo do czasów stalinizmu.

Tylko Polska Jest Jedna, TYLKO WOLNA POLSKA, TYLKO DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA może NAS WYZWOLIĆ – Zwyciężymy! – Niech Się Dzieje WIELKA ZMIANA!

Zwracam waszą uwagę na bardzo ważny moim zdaniem materiał info numer 2 oraz mój komentarz do niego. Jest to wypowiedź i postawa oraz informacja, która pozwala zrozumieć  w pełni proces, jaki przedstawię w opisie Sytuacji świadomościowej, społecznej i politycznej w POLSCE i Sytuacji Polski i Polaków w kontekście geopolitycznym Świata AD 2023, i w Procesie Wielkiej Zmiany, jaki ukażemy w ramach Lekcji 18, czyli Dziewiątej Drugiego Kręgu: Życie → Śmierć → Odnawienie → Ponowa, czyli Doskonałość, którą opublikuję w dniu 01 10 2023 lub 10 10 2023 roku.

 

 

1. PJJ: Spotkanie Rafała Piecha w Białej Podlaskiej 15 września 2023

https://www.youtube.com/watch?v=OGQr8RwXdpM

2. Irbis tv: Otoka-Frąckiewicz o PJJ

Przytaczamy tutaj głos publicysty lewicowego – jak sam siebie określa Otoka-Frąckiewicz – na temat PJJ, który stwierdza że nie widzi zbyt wielkiej różnicy  ideologicznej  między Konfederacją a PJJ, ale jednak dostrzega w PJJ świeżość, interesującą propozycję ideową i to łącznie z katolicyzmem (czyli światopoglądową stroną) tej partii. Oczywiście bardzo poważnie w tej ocenie braku różnic się myli, czy to świadomie czy nie. My i każdy Wolnościowiec widzimy zasadniczą różnicę, bo jest nią zawarty w programie PJJ postulat wprowadzenia w Polsce jak najszybciej Demokracji Bezpośredniej, czego Konfederacja zdecydowanie nie chce i pokazała to usuwając ze swoich szeregów Wolnościowców.   Pragnę zauważyć, że światopoglądowe podejście PJJ do religii w życiu społecznym i politycznym Polski i Polaków ma jednak także cechę NOWOŚCI (NOVELTY z angielska), gdyż nawiązuje w treści i formie wprost do płaszczyzny światopoglądowo-religijnej stworzonej w I Rzeczpospolitej / Rzeczpospolitej Obojga Narodów przed okresem Kontrreformacji, gdzie zagwarantowano na poziomie króla i Sejmu praktycznie równość / równoprawność wszystkich wyznań i dialog społeczny w sporach oraz konsensus na terenie objętym państwowością Rzeczpospolitej, która była organizacją wielu narodowości i wielu religii. Poczytać o tym więcej możecie tutaj: Księga Wiedy – Wykład / Lekcja 14, Piąta Drugiego Kręgu (Czerta 5 – Granica) – Słowiańska Tożsamość i Korzenie w Czasach Wielkiej Zmiany: w części zatytułowanej Co to jest Tożsamość Historyczna Polska? oraz w artykule Głos Niezłomnych Naukowców: Historia Polski, która inspiruje światowy ruch wolnościowy.

Propozycja światopoglądowa PJJ to typowe podejście WOLNOŚCIOWE, można powiedzieć wzorcowe, które powinno stać się standardem państwowym w Polsce, zupełnie inne od preferowanego przez Konfederację gdzie mamy mieszaninę wojującego katolicyzmu narodowego (Ruch Narodowy i Korona Polska) oraz laicyzmu / ateizmu (Korwin / Nowa Nadzieja), a także wojującego katolicyzmu watykańskiego reprezentowanego światopoglądowo przez PIS, albo  laicyzmu / ateizmu PO/KO, Nowej Lewicy, czy kamuflowanego laicyzmu / ateizmu PSL i 2050.  

https://www.youtube.com/watch?v=EZsM7-lc_dI

3. Ator: Wydało Się! Tak PIS „Sfałszuje Wybory”? Ujawniono NIESAMOWITĄ AFERĘ! – Wywiad z Pawłem Tanajno oraz Dlaczego Rząd PIS Boi Się Jednej Małej Partii!

Publicystykę Atora od dłuższego czasu uważam za mało wiarygodną i przestałem jego materiały publikować, gdyż jego działalność zaczęła śmierdzieć sponsorowaniem przez PO/KO i 2050 +PSL. Przekreślił się kiedy jako rzekomy Antysystemowiec w głupi i bezzasadny sposób zaczął deprecjonować Demokrację Bezpośrednia a przy okazji zbyt „głupi” na coś takiego naród polski. Tym bardziej dziwi mnie  ta nagła „przyjaźń” i zainteresowanie problemami Polski Liberalnej Strajku Przedsiębiorców z Państwową Komisją Wyborczą, która wszak jest partią demokracji bezpośredniej.

Gdyby w przeszłości Ator zachowywał się wiarygodnie względem innych organizacji DB, np Polska Jest Jedna, Antypartii albo E-Parlamentu, to teraz byłaby inna para kaloszy. A tak, mam takie niemiłe  podejrzenie, że mówi o tych naprawdę obrzydliwych praktykach PKW i machlojce PISu z CRW tylko dlatego, że jest to na rękę narracji PO/KO 2050 o wyborach, które PIS sfałszuje – wpisuje się to idealnie w narrację okrągłostołowej „opozycji”. 

Ewidentnie ma miejsce skandaliczne łamanie prawa w związku z listami PLSP, tak samo jak PJJ – Dlatego bez względu na moje podejrzenia czy ocenę ostatnich kilku miesięcy publicystyki Atora proszę was o bardzo uważne wysłuchanie przedstawicieli PLSP – skala bezprawia w polskiej pseudodemokracji, ale też w tzw wymiarze sprawiedliwości jest niebotyczna. 

https://www.youtube.com/watch?v=sCOA9Fa5Bro

oraz Dlaczego Rząd PIS Boi Się Jednej Małej Partii!

https://www.youtube.com/watch?v=S8JQDc30avo

 

Symptomatyczny i budzący uzasadnione wątpliwości jest komentarz pod artykułem Pawła Tanajno o problemach z CRW na stronie PLSP na FB z dnia 20 09 2023:

Robert Berti Maziopa

Skoro faktycznie tak jest jak piszesz to dlaczego jeszcze cala opozycja nie grzmi na ten temat?Dlaczego jeszcze wszystkie media nie grzmią nic na ten temat?Dlaczego jeszcze nie poszedłeś na spotkanie wyborcze opozycji i nie przekazałeś im tych informacji?
skomentowany przez Pawła Tanajno:

Paweł Tanajno Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców

Robert Berti Maziopa sam tego nie rozumiem dlaczego nikt się tym nie interesuje.
Ja też nie rozumiem dlaczego, skoro PO/KO , 2050 + PSL i Nowa Lewica ma ten sam problem, który szczególnie źle wpłynąłby na wynik wyborczy PO/KO – w ogóle nie zajmują się oni tym tematem? Nie zdarzyło mi się mimo przemeldowań i zmian adresów, aby nie było mnie na liście wyborców we właściwym lokalu wyborczym, nawet w czasach PRLu. Może ten problem po prostu jednak nie istnieje? Nie wiem.
Podziel się!