1. IDB: Prof M. Matyja – Nowelizacja Konstytucji na rzecz wprowadzenia demokracji bezpośredniej jest konieczna; 2. Sasha Latypova: Warto poznać mechanizm Kłamstwa Rządów – Covid i zastrzyki mRNA, zbrodnia Sektora Wojennego USA (Sztokholm 2023); 3. Andromeda: Igor Girkin chce być prezydentem, zobaczyć lekarza i wrócić do domu. Miesiąc w areszcie

Nowelizacja Konstytucji na rzecz wprowadzenia demokracji bezpośredniej jest konieczna

Odnośnie materiału nr 2 – Miejcie świadomość, że to wasz rząd / „nasz” „polski” „rząd” i tzw „sejm i senat polski”, czyli cała klasa polityczna reprezentowana w sejmie i senacie oszukali polskie społeczeństwo i wzięli udział w Zbrodniczym Kartelu Przemysłu Wojennego USA i ich Sojuszników, a po drugiej stronie to samo wykonały rządy Rosji, Chin i ich sojusznicy.

Jedyną siłą polityczną w Polsce, która nie wzięła w tym udziału na poziomie parlamentarnym była Konfederacja, a jedynym ruchem społecznym i politycznym pozaparlamentarnym w Polsce który przeciwstawił się temu od samego początku był Ruch Wolnych Ludzi i Demokracji Bezpośredniej.

1. IDB (Oddolnie i Bezpośrednio): Prof M. Matyja – Nowelizacja Konstytucji na rzecz wprowadzenia demokracji bezpośredniej jest konieczna

https://www.youtube.com/watch?v=GVFWzYQDYZI

2. Sasha Latypova: WARTO POZNAĆ MECHANIZM Kłamstwa Rządów – Covid i zastrzyki mRNA, zbrodnia Sektora Wojennego USA (Sztokholm 2023)

https://gloria.tv/post/uVdPtjpMvZc83i1udK4XUnv39#165

https://www.youtube.com/watch?v=fYt2Bj527Z8

Podziel się!