Jaruha: Powrót do Źródła

Jaruha: Powrót do Źródła

Płyta jest świetna. Nie mogę wyróżnić żadnego utworu bo to byłoby z krzywdą dla wszystkich innych.  Polecam ją bezwzględnie, jako muzyczną ilustrację Księgi Tanów.

 

Jako Powrót do Źródła przemawia do mnie bardzo mocno. To właśnie jest to co chciałbym słyszeć jako muzykę źródłową. Nie jakieś tam pienia  w siermięgach i słomianych kapciach rekonstruowane na podstawie zapisków mnichów chrześcijańskich i odwołujące się do tradycji pseudo-średniowiecznej, niey pseudo-wikińskie krzyki i peruniczne pohukiwania krwawe, rzeźnicze wycia nasączone juchą mordowanych ludzi i zwierząt, ale taką która wprost, w sposób naturalny i czysty odwołuje się do wody, morza, wiatru, stepu, puszczy, gór, nieba, księżyca i słońca, do ducha archaicznego, ducha wyrażonego poprzez gędźbę, która gra w Człowieku zjednanym z Przy-Rodą, która odwołuje się do tradycji pierwotnej, tej sprzed 5 i pół tysiąca lat, albo jeszcze bardziej archaicznej, która jednocześnie jest modłą, mądowaniem, mądo-bytem, czyli czymś wewnętrznym przyrodzonym Człowiekowi, a zarazem zewnętrznym (zew-nętrznym), jednoczesnym (zjednanym: słowiącym i sławiącym) – Głosem (zwaniem / mianowaniem) medytacyjnym i żywym Głosem Przyrody, jej czystym językiem wibracji Światła Świata.

 

Jaruha: Powrót do Źródła

https://www.youtube.com/watch?v=CHF3OEJitXQ

 

Kup płytę : http://jaruha.pl

„Powrót do źródła” jest zapisem mojej transformacji, poszukiwaniem spokoju oraz nawiązaniem uzdrawiającej relacji z Duszą. To album, który zaprasza Cię w podróż w głąb siebie. Utwory zostały skomponowane z intencją, aby pomóc Ci odnaleźć wewnętrzny spokój i wyzwolić się z wszelkich blokad emocjonalnych, programów i przekonań, które ograniczają i oddzielają od Źródła prawdy o Tobie samym. Towarzyszący płycie Duch Rdzenności niech zachęci Cię do odpoczynku i nasycenia głębokim oddechem. pozwól, muzyce uzdrowić duchowe Ja, które ześle zrozumienie na Twoje ciało i otworzy na doświadczanie piękna, mądrości i spokoju.

Sklep Jaruhy. https://jaruha.cupsell.pl

DOŁĄCZ http://jaruha.pl

Podziel się!