1. Kapitan Lisowski: Wojna Rosja – Ukraina. NATO w Wilnie – UPDATE 10 – 13 VII 2023. Gość: Artur Micek; 2. Andromeda: Rosyjscy wolontariusze o katastrofalnych problemach i brakach w zaopatrzeniu wojsk rosyjskich; 3. Goniec: Nie udało im się zdyskredytować niewygodnego lekarza

Wojna Rosja – Ukraina. NATO w Wilnie – UPDATE 10 – 13 VII 2023
Komisja Krajowa WZZ „Sierpień 80”

Jakby ktoś coś….to apartamentowiec jest do opchnięcia.
Łęczyca, ul Sienkiewicza.😁
Dużo w pełni wyposażonych lokali mieszkalnych, każdy z własnym węzłem sanitarnym i zabezpieczeniem anty włamaniowym.
Obiekt monitorowany.
Zabezpieczenie ppoż.
Własna kotłownia.
Duża przestronna kuchnia i pralnia.
Zaplecze magazynowe i garażowe plus warsztaty.
Ogrodzony bezpieczny parking z monitorowaną bramą wjazdową otwieraną przez ochronę.
Do obiektu przylega własny ogrodzony park.
Bardzo dobra lokalizacja, blisko do rzeki Bzury i do centrum miasta.

 

https://www.youtube.com/watch?v=2NBI1Q7oJKk&t=2361s

2. Andromeda: Rosyjscy wolontariusze o katastrofalnych problemach i brakach w zaopatrzeniu wojsk rosyjskich

https://www.youtube.com/watch?v=qnDnGwYD1Bg

3. Goniec: Nie udało im się zdyskredytować niewygodnego lekarza

Na wideo niżej dr Peter McCullough z USA wygłasza zdalne przemówienie w Parlamencie Europejskim w ramach inicjatywy obywatelskiej sprzeciwiającej się traktatowi pandemicznemu WHO.

Radcy prawni College of Physicians and Surgeons of Ontario (CPSO) z Kanady mimo usilnych starań nie zdołali zdyskwalifikować amerykańskiego kardiologa i specjalisty od szczepień, dr. Petera McCullougha, który był świadkiem obrony w sprawie przeciwko dr. Markowi Trozziemu.

Trozzi wielokrotnie wypowiadał się przeciwko szczepieniom na COVID-19 i rządowym nakazom szczepień. Głównym świadkiem obrony w jego sprawie miał być dr Paul Alexander, który ostatecznie jednak nie mógł wziąć udziału w przesłuchaniach z powodów rodzinnych. W ten sposób, w jego zastępstwie, przed trybunałem dyscyplinarnym zeznawał dr McCullough. Przesłuchanie trwało sześć godzin, a przez dwie godziny prawnicy CPSO próbowali powstrzymać go przed składaniem zeznań.

Główna prawnik, Emily Graham, chciała dowieść, że Amerykanin nie posiada odpowiednich kwalifikacji, by mógł być uznany za eksperta. Przedstawiała materiały filmowe dostępne w internecie, w których McCullough wypowiadał się przeciwko szczepieniom na COVID-19. Chciała, żeby lekarz wyjaśnił to, co mówił, ale ten odmawiał odpowiedzi. Po dwóch godzinach stwierdził, że tak naprawdę nie zadano mu jeszcze żadnego konkretnego pytania.

Graham uważała, że McCullough nie powinien być świadkiem-ekspertem, ponieważ sprzeciwia się temu, jak lekarze powinni współpracować z organami regulacyjnymi i krytykuje szczepienia. Z tych powodów nie będzie zeznawał obiektywnie. Prawnik Trozziego podkreślał, że oddalenie świadka tylko dlatego, że College się z nim nie zgadza, byłoby sprzeczne z ideą powoływania na świadków ekspertów. Ostatecznie trybunał dyscyplinarny zaakceptował McCullougha jako eksperta.

Trozzi podsumował potem, że CPSO, „mimo niegrzecznych i niecywilizowanych prób”, nie zdołało zdyskwalifikować jednego z najbardziej wykwalifikowanych naukowców medycznych na świecie.

McCullough przez lata był jednym z najgłośniejszych krytyków szczepień przeciwko COVID-19, głośno mówił o skutkach ubocznych i walczył ze sposobem przedstawiania pandemii w mediach. Trozzi o swoim procesie mówi, że został oskarżony, ponieważ „ostrzegał Kanadyjczyków, mówił o tym, co naukowe, oraz sprzeciwiał się oszustwom i przestępstwom przeciwko ludzkości dokonywanym w imię COVID-19 i zdrowia publicznego”.

Wyrok trybunału dyscyplinarnego w sprawie Trozziego poznamy w połowie tygodnia.

Autorstwo: Katarzyna Nowosielska
Źródło: Goniec.net

Podziel się!