1 Sierpnia – Powstanie Warszawskie (Archiwum Godziny Zero) – Wielka Lechia Nigdy Nie Wybacza Zbrodni – Wielka Lechia i Polechia-Polska Zawsze Pamięta!

1 Sierpnia – Powstanie Warszawskie (Archiwum Godziny Zero)

Niemcy 1939-1945

Moskwa 1989 – 2022

„Tak więc Zakon Jezuitów na zlecenie Watykanu toczył wojnę Antychrysta z Antychrystem! Bardzo to makiaweliczne, żeby nie powiedzieć jezuicko-watykańskie w swej głębi filozoficznej.

Dzisiaj oczywiście w prawicowo-watykańskich mediach gloryfikuje się podobnych Jezuitów, bierze się ich za przykład, bo Jezuita jest obecnie ostatnią deską ratunku kościoła katolickiego na świecie. Jezuita stoi na czele katolickiego kościoła i państwa Watykan, a jezuickie metody przenoszone są z Watykanu prosto do polskich mediów. Z jednej strony więc media te propagują czysto średniowieczny model myślenia, w rodzaju „ćwiczenie jogi prowadzi prosto do orgazmu a orgazm z kolei uniemożliwi ci zbawienie” (sic! Czekamy na dalsze rewelacje na tym polu!), a z drugiej strony robi wszystko żeby jak w czasach Kontrreformacji, zawłaszczyć całą przestrzeń publiczną dla siebie i jednocześnie skomercjalizować religię. Skomercjalizować to znaczy ograniczyć do minimum powinności katolika, które świadczą o tym iż jeszcze pozostaje katolikiem oraz uczestnictwo w liturgii sprowadzić do rodzaju „wydarzenia kulturalnego” jak igrzyska, występy kabaretowe czy festiwal piosenki.”

Wielka Lechia Nigdy Nie Wybacza Zbrodni – Wielka Lechia i Polechia Zawsze Pamięta!

1 Sierpnia – Powstanie Warszawskie (Archiwum Godziny Zero)

Dla przypomnienia przed rocznicą Powstania Warszawskiego

Rocznica Powstania Warszawskiego – z naszego Archiwum (2010-2020)

POWSTANIE WARSZAWSKIE – MINUTA CISZY ( THERE IS A CITY THAT STOPS FOR ONE MINUTE EVERY YEAR )

Orzeł Biały – Natalia Sikora – Powstanie Warszawskie; „Warszawskie dzieci” – Warszawiacy śpiewają

1.08 .2016 -Godzina W: Przypominamy – „Kościół Katolicki a Powstanie Warszawskie” oraz Kult Stalina w Cerkwi Prawosławnej.

1.08 .2019 -Godzina W: Przypominamy – „Kościół Katolicki a Powstanie Warszawskie” oraz Kult Stalina w Cerkwi Prawosławnej. (Archiwum 2014)

Rocznica Ludobójstwa Polaków w Rosji (Ochrana/NKWD/KGB) a Powstanie Warszawskie 1944

Horytnica – Kraj zdradzony – Powstanie Warszawskie – Poległym!

Powstanie Warszawskie – mural Jarosława Fabisa

 

Podziel się!