Tajemity: Magia Grzybów

Tajemity: Magia Grzybów

Grzyby stały się na przestrzeni historii kolejnym symbolem Kundalini. W ezoteryce symbolizują efekt fontanny. W skrajnie starych tekstach i rysunkach ściennych grzyby są przedstawiane jako łącznik z różnymi światami. Do dzisiaj wielu badaczy zastanawia się czy „Soma” odnosi się do grzyba z gatunku Amanita? Pewne zapisy w pismach religijnych mówią o tym, że Noe był uzależniony od somy. Jak działa Soma? Skąd bierze się magiczna moc grzybów?

Ruchomy Cel napisał:

UWAGA!
“W Polsce Rozpoczął Się Sezon Na Grzyby Halucynogenne”
Wrzesień – listopad to miesiące, w których w Polsce rosną grzyby halucynogenne. Na Dolnym Śląsku “Łysiczka Lancetowata” – (Psilocybe Semilanceata) zawierająca psylocybinę rośnie prawie na każdej dzikiej łące.
W Polsce rośnie kilka odmian tego kilkucentymetrowej wielkości grzybka. Psylocybina jest substancją psychoaktywną powodującą silne halucynacje. Zjedzenie od pięciu do 200 grzybów powoduje barwne wizje. W Wielkiej Encyklopedii Narkotyków rozdziałowi grzybów poświęcono aż kilka stron. Do tej pory psylocybina (fosforan 4-oksy-N,N-dimetylotryptaminy) jest najmniej zbadanym narkotykiem na świecie.
http://www.echosredzkie.pl/wiadomosc/11479,w-polsce-rozpoczal-sie-sezon-na-grzyby-halucynogenne.
“GŁĘBOKA STYMULACJA MÓZGU SZYBKO ŁAGODZI DEPRESJĘ ODPORNĄ NA LEKI”
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gleboka-stymulacja-mozgu-szybko-lagodzi-depresje-odporna-na-leki#comment-604441

Zjedzenie tylko kilku tych grzybków nie musi powodować barwnych wizji, lecz niewielka ilość psylocybiny poprawi nastrój.

 

Tajemity: Magia Grzybów

https://www.youtube.com/watch?v=wwyLgJ4Pk88

 

Podziel się!