1. wR24 / eMisja: Marsz Niepodległości 2021!; 2. Bibuła: Wyszczepili połowę ludzkości, teraz mówią, że…; 3. NTV: Symboliczne mijanie się dwóch Marszów Niepodległości w Nowym Sączu; 4. Gansu – Chiny – 05 11 2021

Marsz Niepodległości 2021!

 

W ramówce wR24 – Ważne wypowiedzi Witolda Gadowskiego, Rafała Ziemkiewicza i innych. Obraz z Chin pokazuje ku czemu zmierza ludzkość Niewolna, pozwalająca się traktować swoim PASTERZOM-Posiadaczom NIEWOLNIKÓW jak BYDŁO i Niem(cz)e Stado. To nie ma prawa nigdy wydarzyć się w Polsce, a z Polski z Serca Świata dajemy Znak innym narodom i krajom, by nie poddawały się nigdy, by były niezłomne, by podjęły swoją drogę ku Światłu Świata. Jasność, Dobro, Światło zawsze ZWYCIĘŻA!!! (tak się jakoś po prostu dziwnie składa)

1. wR24 / eMisja:  Marsz Niepodległości 2021!

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/433555768204786

Niezalezna: Prowokator? Zdjęcie Tuska i flagę Niemiec spalił ten sam człowiek. Pokazują go rosyjskie media

https://niezalezna.pl/418302-prowokator-zdjecie-tuska-i-flage-niemiec-spalil-ten-sam-czlowiek-pokazuja-go-rosyjskie-media

Policja: Dzisiejszy Marsz Niepodległości najbezpieczniejszym od kilkunastu lat. Prowokacji nie brakowało

https://niezalezna.pl/418310-policja-dzisiejszy-marsz-niepodleglosci-najbezpieczniejszym-od-kilkunastu-lat-prowokacji-nie-brakowalo

2. Bibuła: Wyszczepili połowę ludzkości, teraz mówią, że „szczepionki tylko nieznacznie zmniejszają” transmisję, więc „potrzeba nowego podejścia”

Bill Gates, promotor szczepionek, wcielający się w opiekuna ludzkości i anioła pochylonego nad zdrowiem człowieka, a zarazem zwolennik depopulacji i aborcji, w najnowszym publicznym wywiadzie przyznał, że obecne tzw. szczepionki przeciwko Covid-19, tylko nieznacznie zmniejszają transmisję wirusa SARS-CoV-2.

https://youtu.be/CZplF4qdwII

 

W półgodzinnym wywiadzie z brytyjskim politykiem Jeremy Huntem, szefem brytyjskiej komisji ds. zdrowia, na początku Bill Gates omawiał przebieg i dyskusje prowadzone podczas Szczytu Klimatycznego COP26 w Glasgow. W swoim typowym słowotoku, Gates stwierdził, że celem jest oczywiście „zmniejszenie emisji” i że musimy na ten cel „zorganizować dużo pieniędzy”, bo w przeciwnym razie, „jeśli nie wymyślimy czegoś, to nawet w najbogatszych krajach będziemy [zmuszeni do] poproszenia obywateli do poniesienia kosztów, aby dojść uzgodnionego celu” („…if we don’t innovate, even in a rich countries, the costs that we’d be asking the citizens to bear to get to the point where’s the consensus ok’ed…„)

W dalszej części wywiadu, Gates  powiedział, że na początku kryzysu (chodzi o tzw. pandemię z tzw. Covid-19) „nie mieliśmy szczepionek blokujących transmisję”, lecz teraz „mamy szczepionki, które pomogą ci zachować zdrowie, ale one tylko nieznacznie zmniejszają transmisje. Potrzebujemy nowego, nowego sposobu wykonywania szczepionek” („we got the vaccines that help improve the health, but they only slightly reduce the transmission. We need the new, the new way of doing the vaccines.”)

Mam nadzieję, że jeśli napiszę za pięć lat książkę, to [stwierdzę w niej], że jesteśmy gotowi na kolejną pandemię, ale będzie to kosztowało dziesiątki miliardów na rozwój i opracowanie [szczepionek] … co najmniej miliard rocznie dla WHO na Centrum Nadzoru… Mogą wystąpić naturalne pandemie albo bioterroryzm, które mogą być o wiele, wiele gorsze niż to co doświadczamy dzisiaj…” – snuł swoje wizje człowiek, który w profetyczny sposób „przewidział” tzw. pandemię zaistniałą w 2019 roku.

Obejrzyj PLANDEMIC – trzy odcinki

W wywiadzie padło również pytanie o „teorie konspiracji” i sposoby przeciwdziałania im. Gates przyznał, że jest to wielki problem, lecz dał do zrozumienia, że „nie można mieć pretensji tylko do sektora prywatnego”. Oznacza to, że dotychczasowe praktyki z cenzurowaniem prawdziwych informacji, zamykanie ust naukowcom przekazującym prawdziwie naukowe dane, zlikwidowanie wszelkiej publicznej dyskusji, jest niewystarczające. Gates uważa, że: „W pewnym momencie rządy będą musiały zdecydować, czy jakieś szalone teorie konspiracji będą musiałby być podwójnie sprawdzone, czy może powinno się spowolnić ich przekaz, albo powinny być zrównoważone odmiennym spojrzeniem.

Po wyszczepieniu połowy ludzkości (według danych z 8 listopada 2021 r, na całym świecie „w pełni zaszczepionych” jest 40,4% ludzkości, a 51,6% otrzymało co najmniej 1 dawkę), po zarobieniu setek miliardów dolarów, twórcy tzw. pandemii przyznają, że produkty genetyczne mRNA aplikowane ludziom i reklamowane jako „bezpieczne i skuteczne”, nie są jednak skuteczne. O niebezpieczeństwie tych preparatów wszelka dyskusja jest zabroniona, ale temat „skuteczności” jest przywoływany. Przyznają to bowiem z jednym jedynym celem: aby wprowadzić nowy model stałego, cyklicznego i obowiązkowego podawania coraz to nowych produktów farmaceutyczno-genetycznych każdemu (jeszcze) żyjącemu na tej planecie.

Oprac. www.bibula.com
2021-11-10

3. NTV: Symboliczne mijanie się dwóch Marszów Niepodległości w Nowym Sączu

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/244919570961343

Finał Marszu Niepodległości Wolnych Ludzi w Nowym Sączu

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/416470133468994

4. Gansu – Chiny – 05 11 2021

Podziel się!