Buntownik Jutra: Jan Białek – Globalny System Kontroli. Rozmowa z autorem książki TECH

Jan Białek – Globalny System Kontroli. Rozmowa z autorem książki TECH

Rozmowa z Janem Białkiem, autorem książki „Tech. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego” na temat zmian zachodzących na świecie w aspekcie historycznym, technologicznym, kulturowym i religijnym.

Oczywiście na koniec „szlachetni katolicy” jakich tutaj słyszymy nie omieszkali zaatakować innych wyznań wiary – w tym wszystkiego co wiąże się z WIERZENIAMI SŁOWIANO-ARYJSKIMI, WEDYZMEM, BUDDYZMEM, HINDUIZMEM, medytacją i ezoteryką, czy okultyzmem oraz rodzimowierstwem. ATAKUJĄ BRUTALNIE religię i ruchy słowiańskie, wyśmiewając ordynarnie, nieświadomi swojego szowinizmu kulturowego. Ten punkt widzenia niestety bardzo poważnie umniejsza  wartość tej rozmowy i książki oraz podważa wiarygodność i celność wielu konstatacji mimo IŻ JEDEN Z DYSKUTANTÓW STWIERDZA W PEWNYM MOMENCIE: ” Słuchacze mogą odnieść wrażenie ze tutaj bredzimy”. Nie mniej publikujemy ten materiał, aby powiększyć obszar swojej percepcji rzeczywistości. My rozumiemy, że Wiara i Wieda Słowian nie jest żadnym ruchem regresywnym, ale przyszłościowym.

Natomiast celna jest tutaj KRYTYKA NAUKI – która stała się WIARĄ. – Nasze poglądy jak widzicie zyskują po dziesięciu latach ich głoszenia powszechne zrozumienie i akceptację. Sytuacja musiała dojrzeć do Wielkiej Zmiany. Wielki Reset jest zaprzeczeniem Wielkiej Zmiany – jest ostatnią desperacką próbą (razem z Plandemią) ratowania Planu Likwidacji Wolnej Ludzkości przez Yetiyelity Banksteryzmu i Korporacji Międzynarodowych – czyli JAWNEGO SPISKU. WIELKI RESET I PLANDEMIA JEST JEDNOCZEŚNIE KATALIZATOREM ŚWIATOWEGO RUCHU WOLNYCH LUDZI.

 MIŁO SŁYSZEĆ WRESZCIE PUBLICZNIE  powtórzenie naszych poglądów mówiących, iż Nauka stała się już Kościołem Wiary Naukawej, a tzw „naukowcy” stali się kapłanami nowych dogmatów religijnych. Dokładnie na tym polega kształtowanie się ideologii Nowego Faszyzmu. Sytuację te przewidywał już Aldous Huxley. Ciekawe kiedy, za ile lat katoliccy intelektualiści – tacy jak ci dwaj tutaj dojrzeją i zrozumieją, czym jest Wiara i Wieda Słowian??? CHARAKTERYSTYCZNY JEST TUTAJ DEFETYZM KATOLICKI KTÓRY WYBRZMIEWA W OSTATNIM ZDANIU TEGO WYWIADU I BRAK WIARY W MOŻLIWOŚĆ ZWYCIĘSTWA NAD BANKSTERYZMEM! Być może dla kogoś kto trwa przy satanizmie jakim jest ta religia nie ma żadnej dobrej perspektywy na przyszłość. To niewykluczone. CB

 

Jan Białek – Globalny System Kontroli. Rozmowa z autorem książki TECH

https://www.youtube.com/watch?v=lAmxNNomf0o

 

Banksterka Światowa nie ma ŻADNEGO WYZNANIA I NIE SPONSORUJE ŻADNEJ RELIGII POZA MATERIALIZMEM I ŚWIĄTYNIA KOŚCIOŁA NAUKAWEGO. OSTATNIE 20 MINUT MOŻNA SOBIE WIĘC DAROWAĆ, JEŚLI Wolny CZŁOWIEK, WOLNOMYŚLICIEL, osoba o światopoglądzie naukowym NIE CHCE DENERWOWAĆ SIĘ NIEPOTRZEBNIE ARCHAICZNYM KATOLICKIM ŚWIATOPOGLĄDEM RODEM Z POCZĄTKU 20 WIEKU. BREDZENIE O OFIARACH Z LUDZI i  O TYM ŻE ŚWIATOPOGLĄD NAUKOWY JEST ŚWIATOPOGLĄDEM BANKSTERSKIM I BANKSTERSKĄ RELIGIĄ JEST TUTAJ RZECZYWIŚCIE TOTALNYM BREDZENIEM.

Banksterka nie dopuszcza do swych szeregów nikogo spoza własnego grona 1% Właścicieli Niewolników, gdyż są oni wyznawcami jedynej banksterskiej RELIGII jaką jest materialistyczna do obrzydzenia żądza posiadania władzy i pieniądza który daje ich zdaniem nieograniczoną władzę.

Podziel się!