1. Rekordowo mroźna zima na Antarktydzie, temperatura spadła do -80C!; 2. Bibuła: Fikcja, konfabucja, propaganda – kowidowa reguła współczesnych mediów; 3. Odkrywamy Zakryte: Była pracownica Pfizera demaskuje oszustwa szczepionki COVID-19!

Fikcja, konfabucja, propaganda – kowidowa reguła współczesnych mediów

Tak tylko na boku całkiem przypomnę, że mamy w tym roku w Polsce wyjątkowo niskie temperatury roczne, bardzo chłodne lato i wczesną  zimną jesień – zapowiada się też długa mroźna zima. Już lato poprzedniego roku było chłodne – tak wynika z mojej obserwacji – a jest to obserwacja bardzo dokładna, ponieważ od właściwej amplitudy temperatur zależy mój podstawowy rozkład dnia od maja do połowy października – mówię tutaj o codziennym pływaniu w jeziorze, które uprawiam od dziesięcioleci.  Dwa ostatnie sezony mogłem rozpocząć dopiero 11 czerwca, a obecny zakończył się rekordowo szybko – już 11 września. Ostatni gorący sezon to rok 2017 kiedy pierwsze pływanie zaliczyliśmy z żoną w Kryspinowie 1 maja, a ostatnie 17 października. I jak to się ma do propagandy globalnego ocieplenia? Ani na północy go nie widać ani na południu globu. Wręcz mówi się ostatnio o ustaniu Golfstromu i epoce lodowej. Czytajcie też na ten temat uwagi Tomasz Markuszewskiego – link na końcu artykułu o rekordowych tegorocznych mrozach i wyjątkowo niskiej średniorocznej temperaturze na Antarktydzie.

Kolejne gałęzie tzw nauki zaprzedają się dzisiaj bez skrupułów propagandzie w zamian za profity finansowe i łapówki – prawdziwym poligonem doświadczalnym Banksterki była jednak w tym względzie Meteorologia i Klimatologia – tam zaczęło się oszukiwanie społeczeństwa na skalę globalną, budowanie na tym oszustwie nowych przemysłów i technologii (słoneczno-wiatrowych) oraz wmawianie całemu światu, że to ludzie i krowy są winne efektowi cieplarnianemu (tak się to kiedyś zwało) tak jak wcześniej była winna rzekoma Dziura Ozonowa. Przypomnę młodym i nieświadomym tego faktu, że efektem „NAUKOWEJ” LEGENDY O DZIURZE OZONOWEJ było wprowadzenie przez banksterkę całego przemysłu nowych kosmetyków – kremów i olejków do opalania z tzw filtrami. W PRLu jakoś obywaliśmy się bez filtrów i starczała zwykła oliwka dla niemowląt, albo olejek z 2,50 zł. Efektem obecnej Legendy Covidowej jest niebywałe wzbogacenie się amerykańskiej banksterki na Pandemii 2020-2021 (link także na końcu artykułu o Antarktydzie).

1. Rekordowo mroźna zima na Antarktydzie, temperatura spadła do -80C!

Na Antarktydzie, czyli najzimniejszym kontynencie na Ziemi, zwykle panują ekstremalnie niskie temperatury. W ostatnim czasie nawet tam zanotowano jednak rekordowe mrozy. Słupki rtęci wskazały wartość sięgającą niemal – 80 stopni Celsjusza. Tak zimno nie było tu od ponad 30 lat. 

Wciąż słyszymy o straszliwym globalnym ociepleniu wywolywanym rzekomo przez ludzkie emisje dwutlenku węgla i pierdzące metanem krowy. Ma to prowadzić do sytuacji gdy będzie coraz cieplej co dla niektórych jest dowodem na „katastrofę klimatyczną”.  Żyjemy w stałym dogmacie wiary w to, że będzie tylko cieplej. Jednak natura potrafi spłatać figla i najlepszym dowodem jest nagłe ochłodzenie na Antarktydzie zaobserwowane w tym roku.

Biegun Południowy został do kości zamrożony ze średnią temperaturą w ciągu ostatnich sześciu miesięcy wynoszącą – 61 stopni Celsjusza. Antarktyda pogrążyła się w ekstremalnym mrozie. Tak jest zazwyczaj podczas zimowych miesięcy najbardziej wysuniętego na południe kontynentu, ale rok 2021 był inny. Chłód był wyjątkowy, nawet jak na najzimniejsze miejsce na świecie.

Średnia temperatura w stacji Amundsen-Scott South Pole Station między kwietniem a wrześniem wyniosła minus 61 stopni Celsjusza i była najniższą odnotowaną wartością w historii pomiarów w tym miejscu, które są prowadzone od 1957 r. Była aż o 4,5 stopnia niższa niż w ostatnich 30 latach.

Po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o tym rekordzie za pośrednictwem tweeta od Stefano Di Battisty , który opublikował badania dotyczące temperatur na Antarktydzie. Zasadność informacji Di Battisty potwierdził Richard Cullather, naukowiec z Globalnego Biura Modelowania i Asymilacji NASA, który dostarczył poniższy wykres.

Stacja Amundsen-Scott South Pole Station doświadczyła najzimniejszej średniej temperatury w okresie od kwietnia do września 2021 roku. Ten wykres przedstawia średnią temperaturę od 1957 roku w stopniach Celsjusza. (Richard Cullather/Brytyjski Antarctic Survey)

Ekstremalne zimno nad Antarktydą pomogło w sierpniu podnieść poziom lodu morskiego otaczającego kontynent do piątego najwyższego poziomu w historii. Obecne temperatury są nadal cieplejsze od najzimniejszych, jakie kiedykolwiek zaobserwowano na tym kontynencie. W lipcu 1983 r. na stacji Wostok temperatura spadła do minus 89,6 stopni Celsjusza. Satelity wykryły temperatury tak niskie, jak minus 98 stopni Celsjusza.

Naukowcy przypisują intensywność tegorocznego mrozu bardzo silnemu wirowi polarnemu lub pierścieniowi silnych wiatrów w stratosferze otaczającej Antarktydę. Stratosferyczny wir polarny jest zjawiskiem sezonowym. Na półkuli południowej tworzy się jesienią, utrzymuje się przez zimę i słabnie, zanim wiosną zmieni kurs. Siła tego żywiołu ma związek z pogodą na Ziemi, a silny wir jest związany z niską temperaturą powierzchni.

źródło: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rekordowo-mrozna-zima-na-antarktydzie-temperatura-spadla-do-80c

Najbogatsi Amerykanie wzbogacili się o 40% podczas pandemii

Okiem Vrana (Tomasz Markuszewski): Klimat, covid, Mars jako młyn pyłowy, teorie paleokosmiczne, genetyka Polacy, Anglicy i Mormoni, & „polska nauka” kopiuj wklej.

Okiem Vrana: Global Warming vs Arydyzacja Klimatu I Lodowate paroksyzmy Wulkanów, czy wymarzniemy jak grenlandzcy Wikingowie?

Okiem Vrana: Arydyzacja Klimatu II Refleksja o klimacie w kraju polodowcowym, wyspie ciepła na kamczackim równoleżniku.

2. Bibuła: Fikcja, konfabucja, propaganda – kowidowa reguła współczesnych mediów

Propaganda mająca na celu zdezorientowanie społeczeństw i na tym etapie walki z rozsądkiem, przyzwolenie na masowe wyszczepianie dzieci tzw. szczepionką przeciwko Covid-19, uwypukliła się w niedawnym artykule opublikowanym w dzienniku The New York Times.

W artykule napisanym przez Apoorva Mandavilli, czytelnicy czytają, że „Od początku pandemii niemal 900 tysięcy dzieci było hospitalizowanych z Covid-19″. (zob. archiwalny zbiór The NYT, z dnia 6 października br. – „Nowa strategia dla dzieci: na razie jedna dawka” – „A New Vaccine Strategy for Children: Just One Dose, for Now„)

Absurdalność takiego stwierdzenia była niestrawna nawet dla agitatorów z tego czołowego komunistyczno-syjonistycznego pisma wydawanego w Stanach Zjednoczonych, i już następnego dnia ukazała się krótka notka „korekcyjna”, w której stwierdza się, że od sierpnia 2020 do października 2021 „prawidłowa liczba wynosi 63 tysiące„. Skąd wzięto i tę astronomiczną liczbę, można jedynie domyślać się – najprawdopodobniej z sufitu, bowiem dzisiaj statystyki rządowych agencji stały się fabrykami rozsiewającymi informacje nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością.

O poziomie manipulacji, mającej doprowadzić do masowych szczepień bezbronnych dzieci – ku uciesze koncernów farmaceutycznych i rządzących komunistów chcących zniewolić dzieci, uzależnić je do końca życia od leków czy zmniejszyć reprodukcję – może świadczyć liczba 500 dzieci, które zmarły od początku tzw. pandemii, a którym fałszywe testy przypisały „koronawirusa”. Innymi słowy: na 74 miliony dzieci i młodzieży (w wieku 0-17 lat) w USA zmarło „z koronawirusem” (nie zaś: „na koronawirusa”) 500 dzieci, z reguły z innymi chorobami współistniejącymi.

Liczby te pokrywają się mniej więcej z corocznymi ofiarami sezonowej grypy i zmarłych klasyfikowanych dotychczas jako „zgony na choroby górnych dróg oddechowych”. Jak wiemy, sezonowa grypa w cudowny i niewytłumaczalny sposób podczas tzw. pandemii zniknęła na świecie, a jej coroczne ofiary zostały wygodnie zaliczone do statystyk „zmarłych na Covid-19”.

Niezwykle niska śmiertelność dzieci „na koronawirusa” (znów: chodzi o dzieci zaklasyfikowane „z koronawirusem” po loteryjnym teście PCR), obserwowana jest na całym świecie w podobnych proporcjach. Np. jak podaje pismo Nature w artykule pt „Śmiertelność na Covid wśród dzieci jest ‚niezwykle rzadka’”, cytując badania przeprowadzone w Wielkiej Brytanii, od marca 2020 roku do lutego 2021 zmarło w Anglii 25 osób w wieku 0-18 lat. Liczba ta według „autorytetów” medycznych „przekonuje” do konieczności wyszczepienia każdego dziecka w Anglii i całej Wielkiej Brytanii groźnym preparatem genetycznym o już obserwowanych poważnych skutkach ubocznych oraz wręcz apokaliptycznych następstwach długoterminowych.

 

Dorosłych oszukano, sparaliżowano strachem, przekupiono. Teraz pora na dzieci…

Mimo tych danych, pomimo, iż dzieci i młodzież nie stanowią żadnego zagrożenia epidemiologicznego, w praktyce niemal wcale nie umierają na „koronawirusa”, lobby polityczno-farmaceutyczne dąży do narzucenia wyszczepienia i tej grupy społecznej kolejnym preparatem. Jak w przypadku dorosłych, którzy zgodzili się pod wpływem perfidnej propagandy na przyjęcie groźnego preparatu genetycznego, i którym przepowiada się teraz konieczność systematycznego wyszczepiania do końca ich życia (zob. „Dyrektorzy Pfizera, Moderny: Szczepionki będą aplikowane w nieskończoność, co najmniej raz w roku„), tak i dzieci mają stanowić stałą klientelę firm farmaceutycznych.

Już dzisiaj, w Stanach Zjednoczonych każde dziecko do 18 roku życia szczepione jest od 62 do 76 razy (!) – (zob. Harmonogram szczepień CDC – rozpiętość w zależności od podawanych dawek). Te dotychczasowe preparaty szczepionkowe przyczyniły się do lawiny chorób wśród dzieci i młodzieży, zaś genetyczne mRNA reklamowane jako „szczepionki przeciwko Covid-19” spowodują masowe wymieranie, przewlekłe choroby, choroby autoimmunologiczne i nieustanne wielorakie cierpienia dorastającego społeczeństwa.

Zajęte swoimi chorobami i niedowładem, uzależnione od produktów firm farmaceutycznych, skazane na permanentne „leczenie” i zaklinowane w finansowych szczękach firm ubezpieczeniowych, nowe społeczeństwo wyrosłe z dzisiejszych dzieci i młodzieży, nie będzie miało chęci i siły na przeciwstawianie się dyktaturze władz Nowego Porządku Światowego – Novus Ordo Seclorum, które stoi za całym dotychczasowym programem szykując się do kolejnych etapów.

 

Wyszczepianie – satanistyczny program walki z człowiekiem

Żadna logika, najbardziej twarde fakty nie mogą się oprzeć brutalnie narzucanej ideologii, która rządzi całym programem wyszczepienia ludzkości. Program ten zawiera główne elementy satanistycznej walki z człowiekiem: redukcja ludności; zmniejszenie przyrostu naturalnego; manipulacja genetyczna w ramach stworzenia ludzko-maszynowej hybrydy; uzależnienie pozostałych przy życiu od nieprzerwanych, kolejnych, ciągle zmieniających się dawek eksperymentalnych preparatów; zapewnienie ciągłych profitów dla firm farmaceutycznych i utrzymywanych przez nie polityków; kontrola i sterowanie każdego człowieka przez system elektronicznego nadzoru, intensywnie wprowadzanej sztucznej inteligencji.

Twórcy i realizatorzy tego programu rzadko wypowiadają się o nim wprost. Zamiast tego stosują nowomowę i słowotok opowiadajac o świetlanej przyszłości „rozwoju nauki i medycyny”, „zrównoważonego rozwoju” i „walki ze zmianami klimatycznymi”. Od czasu do czasu, być może w jakichś chwilach słabości czy nieuwagi, przyznają się do rzeczywistych celów.

Takim obrzydliwym zjawiskiem jest Bill Gates, człowiek wspierający na całym świecie zabijanie nienarodzonych dzieci, finansujący eksperymenty medyczne prowadzące do śmierci wielu dzieci i dorosłych, promujący „walkę ze zmianami klimatycznymi” – narzędzie destrukcji rodzin, społeczeństw, narodów – nagle w czasie tzw. pandemii koronawirusa stał się twarzą promującą „szczepionki przeciwko Covid-19” mające „ratować życie”. Bestia promująca aborcję i walcząca o depopulację, mówi o ochronie życia.

Wcześniej, w lutym 2010 roku, podczas konferencji TED, tenże Bill Gates przyznał wprost o konieczności prowadzenia „wspaniałej działalności” wyszczepiania ludności, szczególnie krajów Trzeciego Świata, bowiem „służba zdrowia i wyszczepianie ludzkości mogą zredukować niekontrolowany wzrost populacji„.

Chociaż tu i ówdzie budzi się świadomość społeczna i sprzeciw, to istnieje wyraźne niebezpieczeństwo, że poziom degradacji umysłowej większości społeczeństw zanurzonych w mass-mediach, doprowadził już do tego, iż żadne prawdziwe dane nie są w stanie zakłócić totalnej propagandy i zwiększającej się cenzury – koniecznych elementów programu mającego doprowadzić do całkowitej subordynacji, podporządkowaniu się drakońskim przepisom, przyzwoleniu na dowolne eksperymenty medyczno-socjologiczno-psychologiczne i zniewoleniu każdej osoby.

Oby przebudzenie nastąpiło szybko i masowo, a dotychczasowi zbrodniarze legalizujący, narzucający i promujący nonsensy „pandemiczne” oraz zbrodnicze eksperymenty medyczne, w tym obecne wyszczepianie preparatem genetycznym sprzedawanym jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, zostali odpowiednio ukarani. W przypadku ludobójstwa – bez miłosierdzia.

Oprac. www.bibula.com

źródło: https://www.bibula.com/?p=128371

3. Odkrywamy Zakryte: BYŁA PRACOWNICA PFIZERA DEMASKUJE OSZUSTWA SZCZEPIONKI COVID-19!

Oszustwo dotyczące skuteczności szczepionek przeciwko Covid-19 jest coraz bardziej widoczne, a dowody tego faktu zaczynają wychodzić na światło dzienne. Była pracownica Pfizera zdemaskowała teraz kłamstwa farmaceutycznego giganta. Okazuje się, że szczepionka COMIRNATY firmy Pfizer zyskała pełną aprobatę Agencji Żywności i Leków (FDA), chociaż w dokumentach znalazł się dowód kliniczny, że szczepienie zwiększa ryzyko zakażenia koronawirusem o ponad 300 procent!

Była pracownica Pfizera, Karen Kingston, demaskuje swojego byłego pracodawcę.

Kingston jest obecnie ekspertem ds. marketingu farmaceutycznego i analitykiem biotechnologicznym.

Kiedy przeanalizowała pełną aprobatę FDA dla COMIRNATY, znalazła rażące oszustwo w badaniach klinicznych firmy Pfizer.

Firma Kingston przedstawiła dokument informacyjny ze spotkania komitetu doradczego FDA, które odbyło się 17 września 2021 r.

Tytuł dokumentu brzmi: „Wniosek o licencję na dawkę przypominającą dla COMIRNATY (szczepionka COVID-19, mRNA).”

Dokument zawiera badania kliniczne przeprowadzone przez firmę Pfizer.

Badania te śledzą trwałość odporności oferowanej przez szczepionkę COMIRNATY i porównują ją z odpornością obserwowaną u osób nieszczepionych.

Jeśli dostaniesz szczepionkę Pfizer, jest bardziej prawdopodobne, że zachorujesz na COVID – informuje Kingston. Tak więc, gdy ktoś się nie zaszczepił, jego wskaźnik ryzyka infekcji wynosił 1,3%, a kiedy został zaszczepiony. 4,34%. Ryzyko wzrosło o ponad 300%.

Jak FDA mogła przemilczeć te dowody i zatwierdzić rażące oszustwo?

Niezaszczepienie daje większą ochronę

Prawnik ds. praw wolności medycznej, Thomas Renz, ujawnił oszustwo firmy Pfizer.

W badaniu firmy Pfizer wzięło udział ponad 36 000 osób.

Osoby, którym wstrzyknięto wcześniej w badaniu szczepionkę COMIRNATY, były bardziej narażone na późniejszą infekcję, wykazując wyraźną tendencję do zanikania odporności.

Osoby umieszczone w grupach „o wysokim priorytecie”, które zostały zaszczepione wcześniej, mają o 36 procent większą szansę na zakażenie w porównaniu z grupą, która została zaszczepiona później.

Grupa, która zaszczepiła się później, była nieszczepiona przez 5,1 miesiąca dłużej niż grupa, która została zaszczepiona wcześnie.

Ta grupa placebo nie miała wysokich wskaźników infekcji, gdy byli nieszczepieni, mimo że byli dłużej bez żadnej „ochrony”.

Z tego powodu firma Kingston stwierdziła, że ​​zaszczepiona grupa ma jeszcze większą szansę na zarażenie się COVID-19.

Badanie przyznało nawet w swoim wniosku: „Dodatkowa analiza wydaje się wskazywać, że częstość występowania COVID-19 generalnie wzrosła w każdej grupie uczestników badania wraz z wydłużeniem czasu po podaniu 2. dawki”.

Firma Kingston wyjaśniła, że ​​wskaźniki infekcji „rosną z czasem”, gdy ludzie otrzymują dwie dawki preparatu mRNA firmy Pfizer.

Najbardziej szokujące były dane dotyczące grupy placebo.

W ciągu pierwszych czterech miesięcy wskaźnik infekcji wśród nieszczepionych wynosił zaledwie 1,3%.

Po okresie placebo grupa została „w pełni zaszczepiona”.

W ciągu zaledwie kilku miesięcy grupa ta stała się bardziej podatna na zakażenie i wykazywała 43,4 przypadki na 1000 osób.

Ich wskaźnik infekcji wzrósł o ponad 300 procent do 4,34% wskaźnika infekcji.

⇒ Czytaj także: PFIZER ZAROBIŁ JUŻ SETKI MILIONÓW NA SPRZEDAŻY SZCZEPIONKI PRZECIW COVID

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

źródło: https://www.odkrywamyzakryte.com/oszustwa-pfizera-szczepionka-covid-19/

Podziel się!

    © Czesław Białczyński