1. Sebastian Ross: Jenna, nurse who asks questions; 2. Jerzy Zięba do profesorów z Rady Medycznej, rządu i pana Ministra Zdrowia; 3. PL1 tv: Profesor Mirosław Dakowski, o covidzie -19 – bez cenzury.; 4. WP.pl: Sondaże o szczepieniach nie mówiły prawdy. Zanosi się na zwycięstwo antyszczepionkowców.

prof. Mirosław Dakowski – Bez Cenzury: COVID-19

Time jest częścią koncernu amerykańskiego (WarnerMedia), który właśnie przejął TVN wraz z Discovery. Macie teraz Polacy we własnych domach to wielkie, amerykańskie, banksterskie Gówno, które potrafi przesterować wybory w swoim kraju i odebrać głos jego prezydentowi!

WarnerMedia, LLC (do 2018 roku Time Warner Inc.) – trzecia co do wielkości korporacja mediowa świata (po Comcast i The Walt Disney Company), powstała z połączenia wydawnictwa Time Inc. (wydawcy tygodnika „Time”) i wytwórni Warner Communications Inc. W 2018 roku wartość przychodów spółki osiągnęła około 33 mld USD.

Tymczasem w Mediach Głównego Ścieku – to „dziennikarstwo”, które tam sobie jak w szambie pięknie pływa, biadoli wniebogłosy, że Polacy są odporni na zmasowaną medialną propagandę Banksterki i Big Farmy i wiedzą swoje na temat Powszechnego Eliksiru Zdrowia i Nowej Normalności oraz najmodniejszej na świecie Powszechnej Choroby.

Wiecie jak ci mordercy z PIS skończą?

Sadzę, że co najmniej tak:

 

 

1. Sebastian Ross: Jenna, nurse who asks questions

https://www.youtube.com/watch?v=yraAsnE9JG8

2. Jerzy Zięba do profesorów z Rady Medycznej, rządu i pana Ministra Zdrowia

 

https://www.facebook.com/100047397570556/videos/216911070011141

3. PL1 tv: prof. Mirosław Dakowski – Bez Cenzury: COVID-19

 

https://pl1.tv/title/prof-miroslaw-dakowski-bez-cenzury-covid-19/

 

 

4. WP.pl: Sondaże o szczepieniach nie mówiły prawdy. Zanosi się na zwycięstwo antyszczepionkowców.

Większość Polaków, którzy mogą się zaszczepić przeciwko COVID-19, nie zarejestrowała się w systemie – wynika z danych udostępnionych Wirtualnej Polsce przez rządowe Centrum e-Zdrowia. Wkrótce to nie odwołane dostawy, ale nadmiar szczepionek może stać się zmartwieniem Michała Dworczyka, rządowego pełnomocnika ds. szczepień.

Po 143 dniach trwania Narodowego Programu Szczepień zanosi się na triumf środowisk antyszczepionkowców. 21 mln Polaków nie zarejestrowało się na szczepienie, choć mogli to zrobić w każdej chwili przez telefon, internet albo w lokalnej przychodni.

Sceptycy szczepień i osoby, które nadal się wahają to większość z 34,9 mln osób w wieku powyżej 16 lat, mających już wystawione e-skierowania. Jak poinformowało WP Centrum e-Zdrowia, 4,63 mln osób zostało już w pełni zaszczepionych (dwiema dawkami albo jedną dawką szczepionki J&J). 9,26 mln to liczba tzw. aktywnych rejestracji, czyli pacjentów, którzy mają wyznaczony termin szczepienia pierwszą lub drugą dawką.

Suma tych dwóch liczb pokazuje, ile osób łącznie wzięło dotąd udział w Narodowym Programie Szczepień. Jest ich 13,9 mln. To najnowsze dane, które uzyskaliśmy na dzień 19 maja.

Szczepienia na COVID-19. Życie zweryfikowało deklaracje

Już przed tygodniem minister Michał Dworczyk wspomniał na konferencji prasowej, że nadchodzi ważny moment weryfikacji deklaracji składanych przez Polaków w badaniach opinii dotyczących szczepień.

– Według ostatnich sondaży osób, które chcą się zaszczepić, jest między 60 a 70 procent, ale rzeczywistość weryfikuje tego rodzaju deklaracje. W perspektywie kilku tygodni największym wyzwaniem przestanie być dostępność szczepionki, a przekonanie jak największej liczby Polaków, żeby się zaszczepili – mówił Michał Dworczyk.

https://wiadomosci.wp.pl/sondaze-o-szczepieniach-nie-mowily-prawdy-zanosi-sie-na-zwyciestwo-antyszczepionkowcow-6641435269929856a

Podziel się!