1. Covidowo-peceerowe szaleństwo w sporcie trwa w najlepsze! O wynikach meczów będzie decydował Sanepid, albo sam Pinokio?!; 2. wR24.pl: Ekspert ujawnia szokujące fakty ws. szczepień seniorów i lockdownu!; 3. Polski lekarz pracujący w Niemczech w sprawie pandemii!; 4. M. Jarosiewicz: Wizyta w szpitalu – „szczepimy się”!

Covidowo-peceerowe szaleństwo w sporcie trwa w najlepsze!

Sport.pl: Grzegorz Krychowiak też z pozytywnym testem, a jest ozdrowieńcem! Trwają rozmowy z UEFA

Po cholerę jechać na Olimpiadę jak o wynikach tak w skokach narciarskich jak w pływaniu, lekkoatletyce i piłce nożnej decyduje SANEPID UEFA!!!! i innych federacji a też pewnie Sanepid Komitetu Olimpijskiego.

Światowy spisek testów PCR i Banksterki farmaceutycznej z rządami, o czym dowiadujemy się powoli zwłaszcza z Niemiec, rzucił się niczym złowrogi cień na światowy sport. Pomijam puste trybuny i grę zawodników dla samych siebie – co jest śmieszne, żałosne i fałszywe, gdyż sport bez kibiców po prostu nie ma racji bytu, ale szczytem wszystkiego jest żeby wyniki zawodów sportowych zależały od interwencji politycznych premierów, kanclerzy, prezydentów i widzi mi się jakichś lewych testów PCR!

Dosyć tej farsy – mam gdzieś taki sport – Przestaję płacić za kanały sportowe w UPC! Po prostu. Chrzanię POLITYCZNE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE, KTÓRE STAŁY SIĘ SZCZYTOWYM PRZEJAWEM HIPOKRYZJI SPRZEDAJNYCH KAST RZĄDZĄCYCH I BANKSTERKI. Co to ma wspólnego z olimpizmem, ze sportem jako czystą konkurencją, ze szlachetną rywalizacją, a nawet z zawodowstwem. To jest czyste oszustwo i robienie z widzów idiotów.

Sport.pl: Grzegorz Krychowiak też z pozytywnym testem, a jest ozdrowieńcem! Trwają rozmowy z UEFA

Grzegorz Krychowiak i Kamil Piątkowski zakażeni koronawirusem – poinformował na Twitterze Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Mecz Anglia – Polska w środę o 20:45, relacja w Sport.pl.

Jak pech, to pech. Nieszczęście nie opuszcza reprezentacji Polski. Krychowiak i Piątkowski nie są pierwszymi zakażonymi. Na początku zgrupowania pozytywny wynik miał Mateusz Klich. Później, z tego samego powodu, wyjechał Łukasz Skorupski. W starciu z Andorą (3;0) urazu kolana nabawił się Robert Lewandowski i nie zagra z Anglią w środę.

Początek meczu Anglia – Polska w środę o godz. 20.45. Relacja na żywo na sport.pl. Tego dnia Andora zagra też z Węgrami, a San Marino z Albanią.

Po dwóch kolejkach w tabeli grupy I prowadzą Anglicy, którzy mają komplet sześciu punktów. Drugie miejsce zajmuje Polska, a trzecie Węgry. Oba te zespoły mają cztery punkty. Tabelę zamyka San Marino, które nie zdobyło punktu, a w dwóch meczach straciło osiem goli.

https://www.sport.pl/pilka/7,65037,26932774,grzegorz-krychowiak-tez-z-pozytywnym-testem-a-jest-ozdrowiencem.html#s=BoxOpMT

Niezalezna.pl: Krychowiak jednak zagra na Wembley? Wynik kolejnego testu – negatywny!

Wynik ponownego testu Grzegorza Krychowiaka na obecność koronawirusa dał wynik negatywny – poinformowano na konferencji prasowej reprezentacji Polski. „Krycha” nie poleciał do Londynu na mecz z Anglią, ale niewykluczone, że dołączy do kadry i zagra na Wembley.

Robert Lewandowski w niedzielnym meczu kwalifikacji MŚ z Andorą (3:0) w Warszawie zdobył dwie bramki, ale opuścił boisko w 63. minucie. Jak się okazało, doznał urazu kolana. Selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa przyznał przed środowym meczem z Anglią na Wembley w eliminacjach mistrzostw świata, że brak Roberta Lewandowskiego jest dużą stratą, ale jako trener musi sobie z tym poradzić/

https://niezalezna.pl/388139-krychowiak-jednak-zagra-na-wembley-wynik-kolejnego-testu-negatywny

2. wR24.pl: Ekspert UJAWNIA szokujące fakty ws. szczepień seniorów i LOCKDOWNU! Płaczek u Roli!

https://www.youtube.com/watch?v=QeOteoO9Z-Y

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/2055731544563979/

3. Polski lekarz pracujący w Niemczech UJAWNIA szokujące fakty ws. pandemii! Dr Rubas u Roli!

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/450393569617017

https://www.youtube.com/watch?v=zYHU7ySxvgo&t=5s

4. M. Jarosiewicz: Wizyta w szpitalu – „szczepimy się”! – Świetne dziewczyny, SUPER!!! (szczepimy.pl)

 

https://www.facebook.com/mateuszjarosiewiczII/videos/554871725466569

 

4. Otwórz Oczy: TVP pokazuje zapełniony szpital covidowy

 

https://www.facebook.com/432718723574177/videos/354159582577024

 

Podziel się!

    © Czesław Białczyński