1. Konfederacja: Doniesienie do Prokuratury za straty życia, zdrowia i ruinę finansową Polaków!; 2. Tanajno: Bunt obywatelski odnosi sukces. Policja i urzędnicy dołączają do Strajku Przedsiębiorców #otwieraMY; 3. Lekarz i przedsiębiorca w Polsat News szczerze o Covidzie!; 4. Nelly Radwanowska: Czy istnieje antidotum na szczepionkę

Konfederacja: Doniesienie do Prokuratury przeciw rządowi

Oto zaczyna wreszcie pękać jednolity front mediów głównego ścieku i bezprawny pozbawiony podstaw naukowych lockdown trwający ponad rok w Polsce zaczyna być poddawany krytyce. Wczoraj przedstawiliśmy rozmowę Polsatu z dr Bodnarem, gdzie oskarżono rząd wprost o ludobójstwo. Szczury uciekają z tonącego okrętu, na którego pokład PIS razem z tzw OPOZYCJĄ sam siebie wsadził ogłaszając „pandemię” w marcu 2020.
Zgodnie z naszymi  – tj. Ruchu Wolnych Ludzi – prognozami, Rząd i PIS wykopały sobie grób własnymi rękami.
Oskarżenie do Prokuratury zarzucające im ludobójstwo jest uzasadnione i przed sądem do udowodnienia ponad wszelką wątpliwość! PIS nie może liczyć na „łaskawość” i „przychylność” sądu, a Polacy po serii wyroków już ogłoszonych mogą liczyć wreszcie na sądową sprawiedliwość. To początek absolutnego końca rządów PIS i całej tej formacji, nie tyle z Piekła rodem, co wywodzącej się wprost z postsowieckiej, totalitarnej, okrągłostołowej Czarnej Sotni.
Jeszcze zanim PIS doszedł do władzy pisałem, że jedyną szansą tej partii jest całkowite podporządkowanie się woli narodu i działanie zawsze na jego korzyść! W marcu 2020 roku PIS sprzeniewierzył się zapowiadanej przez siebie polityce i włączył się w cudzą politykę jako jej wasal, występując przeciw własnemu Narodowi. Zaniechawszy leczenia covidu prostymi metodami o jakich rząd wiedział już w marcu 2020 i dewastując służbę zdrowia w absurdalny sposób, rujnując ją moralnie, doprowadził do śmierci wielu Polaków tak na „leczone przez telefon” powikłania covidowe (zapalenia płuc), jak i na inne nie leczone ciężkie choroby (rak, choroby serca i inne).
Zdewastowano Polską Gospodarkę, która według prognoz miała urosnąć w roku 2020 o 3,5% a straciła 3%. Wydano bezsensownie kolejne miliardy złotych na eksperymentalne „szczepionki” i „walkę z pandemią”. Razem należy szacować straty Narodu Polskiego w roku 2020 na 10% PKB.  
Do prokuratury trafiło zawiadomienie posłów Konfederacji dotyczące m.in. premiera Mateusza Morawieckiego w związku z bezprawnym, według parlamentarzystów, lockdownem. Podstawą zawiadomień jest przepis Kodeksu karnego mówiący o sprowadzeniu niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach. (Interia.pl)

 

1. Konfederacja kontra Rząd PIS: Doniesienie do Prokuratury za straty życia, zdrowia i ruinę finansową Polaków!

 

Interia: Konfederacja zawiadamia prokuraturę i wskazuje na Mateusza Morawieckiego
Do prokuratury trafiło zawiadomienie posłów Konfederacji dotyczące m.in. premiera Mateusza Morawieckiego w związku z bezprawnym, według parlamentarzystów, lockdownem. Podstawą zawiadomień jest przepis Kodeksu karnego mówiący o sprowadzeniu niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach.

Zapowiadane już wcześniej zawiadomienia dotyczą oprócz premiera, również b. ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, obecnego szefa MZ Adama Niedzielskiego oraz szefa KPRM, pełnomocnika rządu ds szczepień Michała Dworczyka.

– W czasie tego trwającego zamknięcia społeczeństwa na bazie politycznych decyzji już usłyszeliśmy od premiera, że wygraliśmy z koronawirusem, bo trzeba było wygrać wybory. Usłyszeliśmy od ministra zdrowia, że maseczki nie działają, później ten sam minister wprowadzał przymus tych maseczek – mówił poseł Konfederacji Adam Dziambor na poniedziałkowej konferencji poświęconej zawiadomieniom skierowanym do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście.

Dodał, że od premiera i od obecnego ministra zdrowia można było usłyszeć, że „kolejne lockdowny nie będą tak ciężkie”. – Tymczasem została całkowicie zniszczona polska edukacja, obnażone zostały błędy i problemy jakie ma ochrona zdrowia, upada polska gospodarka. Mimo wielkiego samozadowolenia rządzących, cały czas dostajemy informację o tysiącach upadających polskich firm, o dramatach ludzkich – powiedział Dziambor.

Poseł Michał Urbaniak ocenił, że obecny „rząd jest większym problemem dla Polaków niż sam koronawirus. – W 2020 roku zmarło o 37 tysięcy więcej ludzi – względem lat wcześniejszych – na choroby niezwiązane z koronawirusem. Rząd poświęci ludzi w imię walki z koronawirusem – stwierdził.

„Dzieci? To woła o pomstę do nieba”

Z kolei poseł Grzegorz Braun powiedział, że zawiadomienia dotyczą Morawieckiego, Niedzielskiego, Szumowskiego i Dworczyka, których nazwał „czterema jeźdźcami Apokalipsy Anno Domini 2021”. Według niego, premier i ci ministrowie, to ludzie, którzy „przyprawią o straty, uszczerbek na zdrowiu, majętności i życiu naród polski”.

Dopytywany co konkretnie zarzucają posłowie Konfederacji premierowi i ministrom, powtórzył, że to zarzuty dotyczące utraty zdrowia, życia i mienia trudne do określenia. Dodał, że oprócz „kilkadziesiąt tysięcy zgonów” jest jeszcze „utrata majętności, utrata podstaw egzystencji poprzez uniemożliwienie wykonywania pracy, zawodu”. A – jak stwierdził – to, co dzieje się z polskimi dziećmi to „zjawisko, które woła o pomstę do nieba”.

Według Brauna, działania rządu podejmowane są w oparciu nie „o prawa, ustawy, konstytucje, ale w oparciu o propagandowe narracje snute na kolejnych konferencjach prasowych, których celem jest najwyraźniej straszenie Polaków”. – Temu trzeba się przeciwstawić. My jesteśmy bądź co bądź prawodawcami i nie wolno na milczeć, kiedy prawo jest łamane, nadużywane, kiedy władze najwyższe Rzeczpospolitej działają bez należytej podstawy prawnej – dodał.

Jak poinformowali posłowie Konfederacji, podstawą zawiadomień są przepisy art. 165 Kodeksu karnego mówiące m.in. o tym, że „kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach: działając w inny sposób w okolicznościach szczególnie niebezpiecznych, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8”.

źródło: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-konfederacja-zawiadamia-prokurature-i-wskazuje-na-mateusza-m,nId,5137126

Ostróda.News: RZĄD PODANY DO PROKURATURY ZA PRZESTĘPSTWA NA NARODZIE POLSKIM

Wpłynęło zawiadomienie do prokuratury na Mateusza Morawieckiego, Łukasza Szumowskiego, Adama Niedzielskiego i Michała Dworczyka. Chodzi o szkody, jakie swoim działaniem wyrządzili Polakom w ciągu ostatniego roku bezprawnego lockdownu.

Zawiadamiającym jest koło poselskie ”Konfederacja”. Podczas konferencji prasowej posłowie przypomnieli o licznych kłamstwach m.in to, które stało się już memem ”pokonaliśmy pandemię – można iść na wybory” Morawieckiego.

– Usłyszeliśmy od premiera i od następnego ministra zdrowia, że kolejne lockdowny nie będą tak ciężkie, nie będą tak długotrwałe. Tymczasem została całkowicie zniszczona polska edukacja, obnażone zostały błędy i problemy, jakie ma system ochrony zdrowia, upada polska gospodarka. Mimo wielkiego samozadowolenia rządzących cały czas dostajemy informacje o upadających setkach, tysiącach firm, o bankructwach, o dramatach ludzkich, które są w tym momencie przeżywane przez tych, którym rząd zabronił na prawotwórczych konferencjach prasowych, rozporządzeniami, pracować – powiedział Artur Dziambor, poseł na Sejm.

Posłowie zarzucają Rządowi również ludobójstwo – według oficjalnych w 2020 roku zmarło o 37 tys. więcej ludzi w porównaniu do poprzednich lat – na choroby niecovidowe.

Zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, czy raczej licznych przestępstw, które z uwagi na swój rozmiar, jak sądzę, niejeden prawnik będzie skłonny traktować jako zbrodnię. Zbrodnicze zamachy na zdrowie, życie i mienie Polaków – mówił Grzegorz Braun, poseł na Sejm.

– Na kogo donosimy? Morawiecki, Niedzielski, Szumowski, Dworczyk. Czterech jeźdźców apokalipsy anno domini 2021. To są przestępcy. To nie są żarty. To są ludzie , którzy przyprawili o straty, uszczerbek na zdrowiu, majętności, życiu naród polski – dodał.

ZOBACZ TREŚĆ ZAWIADOMIENIA

Jak mówił, „posłowie Konfederacji zawiadamiają Prokuraturę Rejonową Warszawa Śródmieście o możliwości popełnienia tych przestępstw na ogromną skalę o skutkach trudnych przez nas do wymierzenia, ale mamy nadzieję, że teraz zaraz, jeszcze od dzisiejszego popołudnia zajmie się tym właściwy organ, czyli prokuratura”.

Znając realia naszego Państwa, sprawa ta będzie się ciągnęła bardzo długo, wszak podobne doniesienie przedsiębiorcy złożyli już w lutym i do tej pory nie ujrzeliśmy finału. Niemniej to bardzo dobrze, że sypią się zawiadomienia na rządowych bandytów. Kibicujemy i mamy nadzieję, że ludzie którzy wprowadzili w stan niepokoju miliony Polaków, zniszczyli służbę zdrowia i nieustannie zadłużają Skarb Państwa w końcu za to wszystko odpowiedzą – więzieniem. Zapakowanie rządzącej bandy do cel ze szczurami będzie trudne z jeszcze jednego powodu – Ministrem Sprawiedliwości jest członek partii rządzącej Zbigniew Ziobro.

https://youtu.be/VuFeYG8K6dQ

http://www.ostrodanews.pl/spoleczenstwo/rzad-podany-do-prokuratury-za-przestepstwa-na-narodzie-polskim/

 

Media Narodowe: Morawiecki odpowie za lockdown? Hernik, Murgrabia i Zaorska gośćmi Śniadania w MN!

https://www.youtube.com/watch?v=MG13HJcnhO4

2. Tanajno: Bunt obywatelski odnosi sukces. Policja i urzędnicy dołączają do STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW #otwieraMY . 10 kwietnia możesz odebrać Jarosławowi władzę skutecznie

https://www.facebook.com/watch/?v=880056985896615

3. Lekarz i przedsiębiorca w Polsat News odważnie i szczerze o Covid-19!

Lekarz i przedsiębiorca w Polsat News odważnie i szczerze o Covid-19!

To jest absolutny rarytas. Takich odważnych i szczerych wypowiedzi w głównych mediach na temat Covid-19 niemalże nie ma! To jeden z absolutnych wyjątków! Posłuchajcie i podajcie dalej! #Konfederacja

Zapraszajcie znajomych do polubienia profilu Konfederacji i śledzenia naszych treści! To zajmuje tylko chwilę (zobacz tutaj: https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/posts/2287197281586869), a dzięki temu zyskamy kolejne osoby, które zwrócą uwagę na nasz przekaz. Zapraszajcie, udostępniajcie nasze posty i wspólnie przebijajmy się przez propagandowy mur „bandy czworga”!

4. Nelly Radwanowska: Czy istnieje antidotum na szczepionkę

https://www.youtube.com/watch?v=6AMzmgiEjMA

Podziel się!