BezChaosowania: Czesław Miachałowski – WIEŚĆ o wyrwie w chmurze cyfr

WIEŚĆ o wyrwie w chmurze cyfr

Bardzo ważna wypowiedź Czesława Michałowskiego. Nie ma ucieczki. Ucieczka równa się dezercji, kapitulacji z Praw Przyrodzonych Człowiekowi!

System Pan – Niewolnik wkroczył w Ostatnią Fazę. Władcy dotychczas „panujący” nad Niewolnikami zmuszeni zostali w obliczu rewolucji Niewolników do sięgnięcia po broń ostateczną, PSYCHOLOGICZNO-CYFROWĄ (INFORMACYJNO-INFORMATYCZNĄ) BOMBĘ WODOROWĄ. Poprzednia bomba przy pomocy której „przewrócono świat” i ustanowiono dwubiegunowy „nowy ład” nazywała się Little Boy, ta nazywa się Pandemia Koronawirusa i nie bez powodu mowa jest także i teraz o „nowym ładzie”.

Nową bombą uderzono w całą ludzkość, bo Proces Oczyszczenia Planety i Wyzwolenia Niewolników ma zasięg globalny. Jej uderzenie w Ludzkość Właściciele Świata wsparli pełną mocą aparatu represji na masową skalę. Pandemia to narzędzie do wprowadzenia Nowego Ładu, czyli starego dobrze znanego ludzkości faszyzmu PRZECIW WOLNEJ LUDZKOŚCI.

TRWA TERROR I LEJE SIĘ KREW OFIAR RZEZI – Nie Ma Ucieczki – To walka na śmierć i życie.  Każdy ma swój kawałek frontu, swoją działkę – bo najważniejsze jest nadal przez cały czas Otwieranie Oczu jak największej liczbie Ludzi. To jest prawdziwy front tej wojny – Informacja i Prawda.  Internet kontra TV. 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=7Iz2qwKhsPU

Podziel się!