Polski Związek Eksploratorów – Ciemna Strona Archeobiznesu (część 1)

Ciemna Strona Archeobiznesu (część 1)

Jeden z komentarzy: Szok, czyli najlepiej nic nie robić. Wjechać ciężkim sprzętem, zepchnąć, rozkopać i po robocie. Wtedy można siedzieć w ciepłym pomieszczeniu i popijać kawkę. A tych co z pasji chcieliby odgrzebać kawał historii, najlepiej pozamykać.

 

 

https://www.facebook.com/1724123507612175/videos/1687673154739112

Podziel się!

4 komentarze do “Polski Związek Eksploratorów – Ciemna Strona Archeobiznesu (część 1)

 1. Przerażające – tak to można skwitować. Widać jak tzw. oficjalnie akredytowani archeolodzy lub „grantowi naukowcy” popierani przez liczne szczeble (nie)rządu i jego służb niszczą i niweczą dowody bytności naszych przodków. Później większość takich perełek archeologicznych jest zniszczone i cóż nic dziwnego, że spadliśmy jak małpy z drzew w VII czy VIII w. Masakra! Myślę, że taką sytuację da się dopiero odwrócić gdy będziemy mieć prawdziwie słowiański rząd a nie to co mamy dzisiaj.

  • NA macalne dowody NASZEJ bytności Są potrzebne niedoWIARKOM, którzy ŻYWIĄ w Sobie bzdety, że Materia istnieje bez DUCHA[czyli ŚWIADOMOŚCI NIESKOŃCZONEJ] i koniecznie w Materii szukają tej bytności potwierdzenia. ISTOTA – CZŁOWIEK to WSZECHŚWIAT WIDZIALNY i NIEWIDZIALNY Sam w SOBIE. Wszystko co w Materii Było, JEST i Będzie[bo w Materii OŚ Czasu jak NAjbardziej] JEST[i tu CZAS nie istnieje] MYŚLĄ, PRAgnieniem, WOLĄ, WIARĄ CZŁOWIEKA[który w części niewidzialnej JEST OJCEM NIEBIESKIM(PRAczyną, Przyczyną), a w części widzialnej (przejawionej) Był, Jest i Będzie MATKĄ CZERWONĄ(kolor liter Głagolicy, znaku Słowian). CZŁOWIEK zRODzony zatem to SYNteza nierozłączna OJCA i MATKI – SYN CZŁOWIECZY[kiedy spełnia warunki hARmonii = MIŁUJE SIEBIE i SWOICH bliźnich]. Zatem wszystko co odkryto w prochach Materii z NASZEGO DUCHA pochodzi, ZAWSZE.

   P.S. „cierpiąca od uRODzenia NA hemofilię dotknęła płaszcza CHRYSTUSA i natychmiast wyzdrowiała”
   Płaszcz CHRYSTUSA to CHWAŁA[MOC]generowana z hARMONII ŻYCIA[Szata JEGO BIAŁA bez szwów = białe ŚWIATŁO = JEDNOŚĆ Wszystkich CZAKR = ZDROWIE = ŻYCIE.
   MATKA wysłała CHRYSTUSA[w dzieciństwie ew. Tomasza Dzieciństwa] po WODĘ[w domyśle WODĘ ŻYCIA]. Po drodze tłum NApierał i potłukli dzban. ON wziął płaszcz SWÓJ i w NIM przyniósł MATCE WODY. Wtedy ONA poznała, że to JEJ SYN [przypomnijmy w SOBIE (sł)OWO SYNostwo. Wtedy MATKA NAS rozpozna i Żadne strachy [bramy piekelne] NAS nie przemogą. Nie będziemy więcej zajmować się czymkolwiek w Materii[Świecie STUTKÓW] bo będziemy ŚWIADOMI, że JESTEŚMY Jego PRZYCZYNĄ. Wtedy choćby nie wiem jak nisko upadł CZŁOWIEK w wynikającym z niewiedzy[o TANach Energii – o Fizyce Kwantowej] i braku WIARY w SWOJĄ przyczynowość i zapętlił się w skutkach stających się przyczynami NAstępnych skutków, które z kolei stają się przyczynami…[zwyczajowo postrzegany Świat przejawiony] zaczyna działać PRAwo SYNa CZŁOWIECZEGO[Przyczyna DOSKONAŁOŚCIĄ JEST i SKUTEK DOSKONAŁOŚCIĄ JEST i DZIEJĄ się najzwyklejsze CUDA[Jeszcze większe RZECZY czynić będziecie niż JA czyniłem]. Jeśli ktoś jeszcze myli religię z PRAwami fizyki kwantowej, które zaPREzentował CHRYSTUS[NASZE przyRODzone zdolności] to nic- JA poczekam. MAM całą bezczasową WIECZNOŚĆ.

 2. https://www.camerainfo.pl/kamerki/stacje-narciarskie/szczyrk-hala-skrzyczenska
  Tam skarb TWÓJ gdzie SERCE TWOJE. Dlaczego WAS tu brak PASJONACI NART??? Czym zaśmieciliście SWOJE SERCA??? Jaki to strach w WASZYCH SERCACH okazał się silniejszy od tego co MIŁUJECIE CZYNIĆ??? Jaki to jad wlał się przez uszy i oczy WASZE i skamienił WASZE SERCE??? Oddaliście SWÓJ SKARB ze strachu o MAMONĘ??? O ŻYCIE, którym JESTEŚCIE???
  A może na nartach do tej pory jeździły tylko KLONY?[ bez Serc, bez Ducha to szkieletów ludy].

 3. Tysiąc lat temu nasi przodkowie bali się smoków.
  W średniowieczu-wilków.
  Póżniej kleszczy w lesie,a teraz boimy się czegoś,czego nawet nie widać.
  Co na to Danuta Rinn ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.