wR24.pl: PILNE! Rząd PiS zakazuje leczenia COVID-19 amantadyną! Lekiem wyłącznie szczepionka?!

Rząd PiS zakazuje leczenia COVID-19 amantadyną! Lekiem wyłącznie szczepionka?!

Minister „Zdrowia” w związku z faktem że polscy lekarze zaczęli masowo leczyć covid-19 amantadyną zarządził reglamentację tego leku w całym kraju. Trudno o bardziej jaskrawy dowód na to że rządowi PIS nie chodzi o to żeby Polaków wyleczyć tylko o to żeby im wcisnąć pseudoszczepionkę.

Chcą na siłę wcisnąć Polakom pseudoszczepionkę za grube miliardy dolarów wykradzione z podatków Polaków, na prywatne interesy takie jak ten z zakupem respiratorów. Do tego chcą Polakom wcisnąć pseudoszczepionkę nie przebadaną co do możliwych skutków ewentualnej bezpłodności i ciężkich powikłań u osób starszych o osłabionej odporności oraz posiadających choroby współtowarzyszące, które dla producenta szczepionki wykluczają jej użycie. 

PIS ma gdzieś, że Polacy po tej szczepionce staną się być może bezpłodni a Naród Polski przestanie istnieć dzięki eksperymentowi „medycznemu” typu dr Mengele z Auschwitz  wykonanemu na całym dorosłym pokoleniu Polaków przez Grupę Trzymającą Władzę Kaczyński-Morawiecki-Niedzielski, którą śmiało można już w tej chwili nazywać HUNTĄ MEDYCZNĄ.

Nie-Rząd PIS i Pseudominister Zdrowia ma też oczywisty zamiar przeprowadzić eutanazję w Domach Pomocy Społecznej przy pomocy tejże pseudoszczepionki, gdyż  tam 90% staruszków właśnie ma takie choroby – jedną z nich są choroby serca, a więc nadciśnienie, czyli niewydolność serca i układu krążenia, zwężenie tętnic, zakrzepy żył, inne problemy z krzepliwością krwi, cukrzyca itp.. 

Planowałem w tym miejscu na dzisiaj znacznie pogodniejszy temat niezwiązany z Nowym Faszyzmem jaki panoszy się w Polsce, ale sytuacja jest zbyt poważna. Mam nadzieje , że tamten materiał pojawi się jutro o 10-.30, ale dzieje się tak wiele i szybko, że nie mam pewności.

Myślę, że nie muszę Polakom radzić co mają zrobić w sprawie tego idiotycznego zakazu sprzedaży leku Viregyt K – wiadomo, że można ten lek sprowadzić z zagranicy przez Internet, bez większych problemów, choćby z Ukrainy i Białorusi. Ta Antypolska Banda nie wygra nigdy z Polakami.

Swoją antypolskość sądzę PIS udowodnili już z nawiązką, więcej dowodów nie trzeba. Dla zamydlenia oczu dali Polkom 500+ a teraz ŚWIADOMIE, Z PEŁNĄ PREMEDYTACJĄ NARAŻAJĄ WSZYSTKIE DOROSŁE KOBIETY W POLSCE, które mogą urodzić dzieci NA BEZPŁODNOŚĆ!

 

 

https://wrealu24.tv/film/pilne-rzad-pis-zakazuje-leczenia-covid-amantadyna-lekiem-wylacznie-szczepionka-s-i-r

Podziel się!