1. NCzas.com: Gdzie się podziała grypa? Dr Zbigniew Martyka – Globalna liczba zachorowań na grypę spadła o 98 procent; 2. Sommer: Wyjaśnijcie 50 tysięcy zgonów!; 3.wR24.tv: Co jest w szczepionce na covid 19 – skutki uboczne, dr Sienkiewicz?; 4. Armia Kukiza: Jovi Sztahll – Kto wydaje rozkazy polskiej armii?; Gdy już wiesz że w służbie zdrowia pracują szarlatani to…

Gdzie się podziała grypa? Dr Zbigniew Martyka – Globalna liczba zachorowań na grypę spadła o 98 procent

 

1. Gdzie się podziała grypa? Dr Zbigniew Martyka – Globalna liczba zachorowań na grypę spadła o 98 procent

Ordynator oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej, dr Zbigniew Martyka, udzielił wywiadu portalowi „Temi”, w którym skomentował mniemaną pandemię, medialną propagandę, a także porównał COVID-19 i grypę.

Nieustanna propaganda medialna i rządowa z używaniem określeń „śmiertelny” wirus (często wypowiadanych przez dziennikarzy dramatycznym tonem) powoduje, że wielu ludzi ulega panice – mówi dr Zbigniew Martyka.

Tragiczna liczba zgonów

Ordynator oddziału zakaźnego, w wywiadzie dla portalu temi.pl, mówi o tym, jak naciągana jest statystyka zgonów z powodu COVID-19. Jak dodaje, zawyżana liczba zgonów z powodu COVID-19 paraliżuje normalne funkcjonowanie służby zdrowia.

Ponieważ osoby, u których wykryto wirusa są traktowane jak „chore na covid”, ich zgon spowodowany poważnymi przewlekłymi chorobami jest kwalifikowany jako zgon wywołany zakażeniem SarsCov-2. W ten sposób liczba tak kwalifikowanych zgonów wzrasta i jest pożywką dla tych, którzy chcą wzbudzić lęk, panikę – tłumaczy.

W październiku br stwierdzono 3100 zgonów raportowanych jako COVID-19 (czyli np. również zawał serca czy nowotwór w przypadku osoby zakażonej koronawirusem) i 13 tys. zgonów więcej z powodu innych chorób, w porównaniu do lat poprzednich – dodaje i wyjaśnia, że to zamknięcie służby zdrowia, a nie koronawirus jest główną przyczyną wzrostu liczby zgonów w Polsce.

Koronawirus a grypa

Ordynator oddziału zakaźnego poruszył również kontrowersyjny i często wypaczany temat, czyli odniesienia koronawirusa do grypy. – W przypadku zakażenia SarsCov-2 jest pewna specyfika. Mianowicie duże zróżnicowanie przebiegu zakażenia. W zdecydowanej większości, bo ok. 90% – zakażenie przebiega bezobjawowo – wyjaśnia różnice dr Martyka.

Osoby, które zachorowały mają różny przebieg choroby, od objawów lekkich do ciężkiej niewydolności oddechowej, zmian zakrzepowych i zgonu. W grypie jednak także mamy różne przebiegi zakażeń, i osoby z towarzyszącymi schorzeniami mogą przechodzić zakażenie ciężko, a także umierać – dodaje.

Dr Martyka, za rządową agencją Public Health England podaje, iż globalna liczba zachorowań na grypę spadła o 98 procent. Jak wyjaśnia to najprawdopodobniej efekt stosowania nie w stu procentach (delikatnie mówiąc) skutecznych testów na koronawirusa i zachorowania grypowe są klasyfikowane jako koronawirus.

 

Dr Zbigniew Martyka przypomina również wypowiedź Marka Posobkiewicza, szefa GIS z 2017 roku, który mówił o tym, że wówczas w ostatnim tygodniu stycznia było 360 tysięcy zachorowań na grypę. – Proszę zwrócić uwagę: 360 tysięcy zachorowań w ciągu jednego tygodnia tj. ponad 50 tysięcy dziennie i… nie ma epidemii. A teraz? – pyta.

2. Sommer: Wyjaśnijcie 50 tysięcy zgonów!

https://youtu.be/OGb2fY6kACo

3.wR24.tv: Co jest w szczepionce na covid 19 – skutki uboczne, dr Sienkiewicz?

 

https://wrealu24.tv/film/co-jest-w-szczepionce-na-covid-czy-to-niebezpieczne-i-beda-skutki-uboczne-dr-sienkiewicz

4. Armia Kukiza: – Jovi Stahll- Kto wydaje rozkazy polskiej armii?; Gdy już wiesz że w służbie zdrowia pracują szarlatani to…

Kto wydaje rozkazy polskiej armii?

Jak myślicie, co to oznacza w praktyce?
Kto w takim razie od 1 grudnia 2020 kieruje Sztabem Generalnym Wojska Polskiego? 🙄
Mamy dowództwo cywilne? 🤨
Link do Zarządzenia z 2020 roku, które to uchyla się ustęp 2 paragrafu 7:
Gdy już wiesz że w służbie zdrowia pracują szarlatani to…
Gdy patrząc na sytuację w polskiej „służbie zdrowia” i postępowanie większości medyków już wiesz, gdzie tak naprawdę pracują szarlatani, musisz nauczyć się tego:
1. Jak radzić sobie z infekcjami by nie wylądować w szpitalu czy w rękach …
1A. dlaczego metody z nagrania nr 1 są lepsze od amantadyny? bitchute.com/video/Lv5PvqNpXbnC/
2. Kogo nie wolno szcze.pić czyli sprawdź czy należysz do którejś z tych wyłączonych grup (lekarz Ci tego nie powie!): bitchute.com/video/TAnFkSJKXesx/
2A. – dodatek tekstowy do powyższego nagrania (ważny!): http://static1.squarespace.com/…/Poradnik+szczepionkowy…
3. Co lekarz powinien zrobić w przypadkach ciężkich? bitchute.com/video/8vSM09I4tTKz/
4. Dlaczego nie leczą choć mogą? bitchute.com/video/2TA3VRULqxns/
5. Najnowsze informacje o szcze.pionkach na co___d: bitchute.com/video/GO0ifHmniMPx/
7. Czym chcą nas zasz.czepić? Jakie mogą być skutki? bitchute.com/video/jhueOZpy97Gv/

8. Gdy macie problem natury medycznej i lekarze nie dają rady, pytania możecie zadawać (jako post) również tu:

facebook.com/groups/380227922409547
9. Najlepsze zdaniem Ziębian witaminy i inne suplementy są tu (nie namawiamy, jedynie podkreślamy, że te są sprawdzone): ukryteterapie.pl/kategoria/suplementy
10. Kopalnia wiedzy, jak unikać chorób i jak je leczyć jeśli sie pojawią:
12. Strona z wykładami Jerzego Zięby (można z niej ściągać pliki 👍): smilewicz.com/Jerzy-Zieba/
13. O OSZUSTWIE TESTOWYM: bitchute.com/video/q8Bb03AD2vxp/
14. Alfabet Jerzego Zięby – wszystkie audycje z Radio Katowice: mega.nz/folder/LexyCDCY#EjIBuwUREoc5S1xCw2Z0mw

 

Podziel się!