1. BOMBA W SEJMIE: Czy rząd blokuje skuteczne leczenie koronawirusa? (Dobromir Sośnierz i dr Włodzimierz Bodnar; amantadyna); 2. Andy Choinski: Konferencja prawników Trumpa 20 11 2020; 3. ZnZ: Masowe protesty przeciwko COVID-owemu NWO; 4. Biełsat: W zbuntowanej dzielnicy Mińska odcięto wodę i ogrzewanie.

Czy rząd blokuje skuteczne leczenie koronawirusa?

Czy rząd blokuje skuteczne leczenie koronawirusa? Oczywiście że tak – nie ma żadnych wątpliwości co do tego. Nie tylko rząd i jego media (TVP, Niezalezna, wPolityce.pl, w Polsce.pl, TV Trwam, TV Republika i inne) blokują skuteczne leczenie już od marca 2020 roku, ale także tzw „opozycja okrągłostołowa” i jej media (POlsat, TVN, Newsweek, WP.pl, Onet.pl, Interia.pl i inne).

Wszyscy oni biorą udział w tej fałszywej grze Big Pharmy i Banksterki Światowej – tyle tylko że to nie jest gra, bo ludzie umierają leczeni niewłaściwie – choćby respiratory są zabójcze o czym od dawna wiadomo  oficjalnie we Włoszech, miliony Polaków zamknięto w aresztach domowych, co już zdelegalizował oficjalnie sąd w Portugalii i nakazał osobom skierowanym na bezprawną kwarantannę wypłacić odszkodowania.

Rujnują też życie ludzkie fizycznie (zamykając parki i lasy i place zabaw, zakazując aktywności i nakładając namordniki generujące choroby płuc). Rujnują Polaków gospodarczo – doprowadzając do bankructwa całe branże i do samobójstw właścicieli małych biznesów. Rujnują ludzkie życie psychiczne –  nakazując ludziom izolować się od innych ludzi, jakby człowiek nie był istotą społeczną, rujnują  psycho-rozwojowo i fizycznie młodzież i dzieci odzwyczajając je od życia szkolnego, studenckiego, społecznego. Zabraniają dorosłym życia rodzinnego, czyli zalecają dzieciom aby nie odwiedzały starych rodziców! Skazują na śmierć w samotności ludzi w Domach Pomocy Społecznej! Zrujnowali, zdemolowali więzi społeczne między Polakami. Ze zwykłych ludzi zrobili donosicieli, kapusiów i policmajstrów sklepowych.

Rujnują pojedyncze osoby i całe rodziny obecnym lockdownem 2.0 podczas kiedy WHO powiedziało im, że ta metoda jest bezskuteczna, wręcz szkodliwa!!!

Nie wiedzą że testy PCR są bezwartościowe??? Naprawdę?!

Myślicie że oni nie umieją czytać i nie rozumieją języka angielskiego, że nie mają przeglądu aktualnych zarządzeń z WHO i z USA, z UE, z innych ośrodków decyzyjnych, że nie mają własnego ABW, NBP, KNF, NIK i raportów co rano na biurkach?! Przecież na podstawie zaledwie sugestii tej samej WHO, która nie wydała nawet żadnego dokumentu pisanego, 13 marca 2020 wprowadzili w czyn tę zbrodniczą działalność zwaną Lockdown 1.0!

Rząd, prezydent RP i wymienione powyżej media w Polsce zostały poinformowane o skutecznym sposobie leczenia covid-19  już w marcu 2020  – przez Jerzego Ziębę (SĄ NA TO DOWODY – nawet w dostępnych mediach jak NTV), a także już  w marcu (ale o tym dowiedzieliśmy się dopiero teraz) przez dr. Włodzimierza Bodnara.

Przez pół roku nie kiwnięto palcem w bucie, a umarło w tym czasie według dostępnych Statystyk Big Pharmy, która siedzi w Ministerstwie Zdrowia – ponad 12500 Polaków.

Teraz szef Głównej Inspekcji Sanitarnej Pinkas wzorem Szumowskiego, jak szczur ucieka z pokładu tonącego Okrętu Fałszywej Pandemii – czyli PLANDEMII. Kolejne 400 000 ludzi siedzi w areszcie domowym podczas gdy „kasta lekarska” nie jest w stanie dojechać do nich przez 10-14 dni  na wymaz, a GIS pana Pinkasa przez kolejnych 5-7 dni nie potrafi potwierdzić, że wynik był pozytywny, albo negatywny. Jaki pracodawca będzie tyle czasu czekał na pracownika – przecież to jest niezgodne z Kodeksem Pracy! Gdzie jest Solidarność i inne związki zawodowe, gdzie jest Najwyższa Izba Kontroli, co oni robią??? Co to za Izba Lekarska, która nie dopuszcza do leczenia pacjentów znanym lekiem, ale dopuszcza do ich śmierci ?! Przecież to jest jakieś szalbierstwo niesłychane!

Kreują się na zbawców narodu, a są zwykłymi patałachami, kanciarzami i zbrodniarzami, kłamcami i oszustami.

Trudno mi sobie wyobrazić człowieka bardziej nieuczciwego niż pan Pinkas, szef GIS który sfabrykował razem ze swoimi współpracownikami absurdalne ekspertyzy i we współdziałaniu z Prokuraturą Ziobry zamknął firmę Jerzego Zięby Visanto. Firmę, która dawała Polakom możliwości skutecznego wyleczenia się i zapobiegania chorobom, wbrew interesom Big Pharmy, w której kieszeni oni wszyscy siedzą.

Są to zbrodniarze. Inaczej nie można tego nazwać. Im się wydaje, że to jest jakaś ogólnoświatowa Gra w Wielki Reset i III Wojnę Światową i nigdy przez nikogo nie zostaną z tej zbrodni rozliczeni. Nie. To jest zbrodnia na Narodzie Polskim, zbrodnia na Polakach! I ZOSTANIECIE ROZLICZENI – WSZYSCY, CO DO JEDNEGO! Ten skandal narasta z każdym dniem i każdy dzień przedłużania sytuacji w której Polacy umierają pogarsza tylko i powiększa winę Władz Polskich!

Cieszy mnie bardzo przełom w postawie KONFEDERACJI w sprawie leczenia covid-19!!! Czy na konferencji z doktorem Bodnarem i panem Sośnierzem w Sejmie były tylko media Konfederacji? Nie było tam innych wielkich mediów?! Polsatów, TVNów, TVP??? Jakoś nie dotarła do mnie z ich głównych wiadomości ta konferencja prasowa.

1. Konfederacja: Czy rząd blokuje skuteczne leczenie koronawirusa? (Dobromir Sośnierz i dr Włodzimierz Bodnar; amantadyna)

https://www.youtube.com/watch?v=O5723xWqRLQ

2. Andy Choinski: Konferencja prawników Trumpa | Live 11/20/20

Linki do omawianych materiałów:
konferencja prasowa w całości: https://youtu.be/buQCdCSDWQQ
David Wilcock , historia oszustw wyborczych: https://youtu.be/DUn7LRxT7bk
Steven Crowder show : https://youtu.be/gDb7uQ76oJU

3. ZmianyNaZiemi.pl: Zaczynają masowo protestować przeciwko COVID-owemu NWO

Kolejne społeczeństwa tresowane pod pretekstem walki z wirusem zaczynają się buntować wobec COVID-owego totalitaryzmu. W ciągu ostatnich tygodni ludzie protestowali między innymi w Argentynie, Danii, a ostatnio w Czechach, na Słowacji i w Niemczech. Zwłaszcza w tym ostatnim kraju koronawirusowy faszyzm medyczny wzbudza wielki opór, a manifestacje gromadzą miliony osób. Dlaczego tak nie dzieje się w Polsce?

https://youtu.be/qSYs4qCucbE

Amerykański prezydent Abraham Lincoln powiedział kiedyś, że ktoś kto oddaje swoją wolność w imię bezpieczeństwa, z dużym prawdopodobieństwem nie będzie miał ani tego, anu tego. Można chyba powiedzieć, że znaleźliśmy się w takim momencie historii.

Po kawałeczku wykrawa się nam nasze pozostałe wolności obywatelskie jednocześnie sugerując, że dzieje się to po to, aby rząd mógł się nami zaopiekować i nas ochronić. Niektóre społeczeństwa rozumieją, że teraz jest ten kluczowy moment aby walczyć o siebie. Jeśli zostanie to zaniechane nie pozostanie nic innego jak zgodzić się na wszystko co planuje władza, z obowiązkowym szczepieniem niesprawdzonym preparatem włącznie.

Protesty w Argentynie wywołała decyzja rządu, który postanowił zakupić rosyjską szczepionkę przeciwko koronawirusowi. Pomysł wyszczepienia tym preparatem nie przypadł do gustu mieszkańcom tego kraju. Na ulicach miast pojawili się protestujący, którzy domagają się rewizji polityki walki z koronawirusem, twierdząc, że rządzący popełniają jeden błąd za drugim , narażając obywateli.

Podobne tło miały protesty, które odbywały się niedawno w Danii. Tamtejsze społeczeństwo powiedziało dość dla przygotowania tak zwanego “resetu”. Pod siedzibą rządu przez niemal tydzień stały tłumy Duńczyków z patelniami i garnkami, które były im potrzebne do utrzymywania odpowiedniego poziomu hałasu. Ostatecznie tamtejsze władze ustąpiły i tymczasowo wycofały się z planu wdrożenia obowiązkowych szczepionek przeciwko COVID-owi.

Buntują się również Słowacy. Mają oni już dość stanu wyjątkowego i dezorganizacji gospodarki wirusem. Na ulicach Bratysławy zebrał się rekordowy tłum. Zdaniem niektórych mediów, ludzi było nawet więcej niż w 1989 roku gdy w Czechosłowacji upadał komunizm i protestowali właściwie wszyscy. Protestujący domagają się tam dymisji słowackiego rządu i nowych wyborów. Wyartykułowano również oczekiwanie zakończenia koronawirusowych restrykcji.

Podobne protesty wobec sanitarnej dyktatury odbyły się również w Grecji. Ludzie buntują się tam zwłaszcza wobec obowiązku używania maseczek. Manifestanci zostali w niektórych miejscach brutalnie spacyfikowani. Chyba największe manifestacje odbyły się w Niemczech, zwłaszcza w Berlinie. Odbywają się ona w związku z planowanym posiedzeniem Bundestagu na temat nowelizacji ustawy o ochronie epidemiologicznej. Wielu Niemców obawia się, że nowe przepisy drastycznie ograniczą ich swobody obywatelskie.

Wszyscy masowo protestują przeciwko COVID-owemu totalitaryzmowi, ale nie Polacy. Najwyraźniej u nas zamordyzm sanitarny podoba się społeczeństwu. Jedyne co zdołało wyciągnąć na ulicę tłumy protestujących, to manifestacje lewicy domagającej się prawa do zabijania dzieci nienarodzonych, najlepiej do dnia porodu. Na sobotę jest co prawda organizowana kolejna demonstracja anty-COVID-owa, ale już teraz można być pewnym, że przyjdzie na nią w Warszawie garstka ludzi w porównaniu do tego co odbywa się w stolicach europejskich. Być może Polacy nie są już zdolni do protestów. Zamiast walczyć próbują się urządzać w tej czarnej d… w której się wszyscy znaleźliśmy.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

4. Biełsat: W zbuntowanej dzielnicy Mińska odcięto wodę i ogrzewanie

https://www.youtube.com/watch?v=bUwfpvlNbSU

Osiedle Nowaja Borowaja jest znane ze swoich antyłukaszenkowskich sympatii. Jego mieszkańcy aktywnie biorą udział w demonstracjach. Woda na osiedlu zniknęła 3 dni temu. Dziś z kolei wyłączono też ogrzewanie. Odłączenie wody na opozycyjnie nastawionym osiedlu wywołało falę komentarzy. Mieszkańcy uważają, że władze chcą ukarać ich w ten sposób. Sprawą zainteresował się nawet Białoruski Komitet Helsiński. Przygotowuje apel do ONZ z prośbą o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy. „To naruszenie podstawowych praw człowieka. Ma to być odpowiedź na poglądy ludzi, którzy tam żyją. Celem jest zmuszenie ich do rezygnacji ze swoich słów i swobody słowa”. Mieszkańcy zwracają też uwagę, że w okolicach postawiono 3 przenośne toalety pomalowane w patriotyczne opozycyjne biało-czerwono-białe barwy. Ich zdaniem, ma to być forma ich szykanowania. W Mińsku już leży śnieg, a temperatura spadała do – 2° C w nocy w tym tygodniu. Kolaż zdjęć: Krystian Maj / Forum, АВ / Vot Tak TV / Бelsat Dołącz do nas w sieciach społecznościowych: Facebook https://goo.gl/b7VuoV

Twitter https://goo.gl/rmvobb

Odwiedź również naszą stronę http://belsat.eu/pl/

 

Podziel się!