1. Święto Niepodległości: IPNtv – ROZSTRZELAĆ POLAKÓW – czyli operacja antypolska NKWD 1937-1938, 2. WM: Nie tak prędko, panie Biden…; 3. Trump wiedział o fałszowaniu i ma dowody; 4. NTV: Realizowany jest Wielki Reset – Cezary Głuch Trader 21

Nie tak prędko, panie Biden…

 

 

1. Święto Niepodległości: IPNtv – ROZSTRZELAĆ POLAKÓW – czyli operacja antypolska NKWD 1937-1938

https://www.youtube.com/watch?v=Lk2FMpmciIc

2. WM: Nie tak prędko, panie Biden…

Podczas gdy większość mediów w ślad za amerykańskimi konglomeratami propagandy odtrąbiła już zwycięstwo Joe Bidena w wyborach prezydenckich, polski profesor w kilkunastu jasnych punktach pokazał, dlaczego te retoryka zwycięstwa nie ma na ten moment żadnego pokrycia z rzeczywistością prawną USA.

Profesor Grzegorz Górski jest ekspertem z zakresu prawa USA. Jego zdaniem, Trump jeszcze tych wyborów nie przegrał i jeśli jego obóz dobrze to rozegra, może obronić swoją prezydenturę!

Prof. Górski przedstawił w punktach co musi się stać, aby Donald Trump pozostał prezydentem Stanów Zjednoczonych:

1. Od jutra prawnicy D. Trumpa będą składać pozwy sądowe w sądach stanowych tam, gdzie z pewnością doszło do sfałszowania wyborów przez Demokratów (Arizona, Nevada, Georgia, Płn. Karolina, Pennsylwania, Michigan i Wisconsin).

2. Sądy ustosunkowywać się będą do tych pozwów w ciągu kolejnych 10-14 dni (jedna lub dwie instancje + stanowe Sądy Najwyższe). Część tych wyroków będzie dla niego pozytywna, część nie (bo w przynajmniej w połowie tych stanów sądy są opanowane przez Demokratów).

3. Od niekorzystnych wyroków sądów stanowych, D. Trump odwoła się do Sądu Najwyższego i uzyska w ciągu ok. 7 – 10 odpowiednie nakazy skierowane do władz stanowych – Sąd Najwyższy będzie odwoływać się do precedensu z 2000 roku w sprawie Bush v. Gore).

4. W tym czasie komisje stanowe będą kontynuować liczenie głosów, a większość tych stanowych komisji będzie lekceważyć nakazy sądowe.

5. Stany muszą do 14 grudnia sformować swoje reprezentacje do Kolegium Elektorskiego i można przypuszczać, że Demokraci – idąc w zaparte – wyślą delegacje, nie bacząc na nakazy sądowe wedle “wyliczeń” przygotowanych przez CNN i AP.

6. Kolegium Elektorskie 14 grudnia dokona wyboru Bidena, nie bacząc na to, iż część stanowych grup elektorskich, głosować będzie bezprawnie.

7. I TU ZACZYNA SIĘ ETAP DRUGI – zgodnie z ustawą z 1876 roku oraz 12 poprawką do konstytucji z 1804 roku:

8. Wyniki wyborów w stanach POTWIERDZA KONGRES na wspólnym posiedzeniu obu izb, które odbędzie się 6 stycznia.

9. Posiedzeniem połączonych izb kierować będzie wiceprezydent Mike Pence. Na pisemny i umotywowany wniosek jednego kongresmena i jednego senatora (łącznie) przewodniczący posiedzenia (wiceprezydent Pence) może potwierdzić nieprawidłowość stanowego certyfikatu. Jeśli owe certyfikaty będą sprzeczne z wyrokami i nakazami sądowymi, jest to raczej oczywiste.

10. Decyzja przewodniczącego izb NIE PODLEGA GŁOSOWANIU, bo tego nie przewiduje ani poprawka ani ustawa. W konsekwencji może to doprowadzić do sytuacji, w której część głosów elektorskich zostanie zakwestionowana, a żaden kandydat nie uzyska 270 głosów elektorskich.

11. Tu trzeba zastrzec, że sytuacji takiej nigdy nie było, a więc otwiera się tu przestrzeń do ukształtowania nowego precedensu konstytucyjnego.

12. Jeżeli okaże się, że tą drogą nie można potwierdzić wyboru prezydenta, bo nie uzyskał on wymaganej większości w kolegium elektorskim, to – I TO JEST NAJCIEKAWSZE:

13. Wyboru prezydenta dokonuje Izba Reprezentantów (contigent election). Jednak głosowanie nie odbywa się większością głosów członków Izby (czyli z 435 kongresmenów).

14. Głosowanie odbywa się stanami (czyli oddawanych jest 51 głosów) – każdy stan ma jeden głos i jaką on ma barwę decyduje to, która formacja ma większą ilość kongresmenów w tym stanie.

15. Na tę chwilę (w konsekwencji obecnych wyborów) Republikanie mają większość wśród kongresmenów z 28 stanów, Demokraci w 20. trzy stany nie mają większości którejś ze stron – czytamy we wpisie.

16. Gdyby tak się stało republikanie mogliby legalnie wybrać Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jeżeli jednak nie udałoby się zakończyć tej procedury do północy 20 stycznia 2021 roku to nowym prezydentem USA zostanie najprawdopodobniej przedstawicielka Partii Demokratycznej – Nancy Pelosi, co potwierdza w kolejnym punkcie Grzegorz Górski.

17. Ta procedura musi się zakończyć do 20 stycznia 2021 roku do północy. Jeżeli taki wybór nie zostanie przeprowadzony w tym terminie, prezydentem (acting president) zostanie … speaker Izby Reprezentantów wybrany przez zwykłą większość w Izbie – a więc zapewne Nancy Pelosi.

Do tego dochodzą dziwne wypowiedzi Steve’a Pieczenika, jakoby odbywała się teraz potężna operacja wywiadowcza mająca na celu obnażenie wyborczych fałszerstw Demokratów. Akcja ta ma być koordynowana przez Trumpa i przychylne mu służby wojskowe.

Pieczenik powiedział, że „patrioci” oznaczyli wszystkie karty do głosowania za pomocą szyfrowania QFS Blockchain. Wiąże się to z tym, że armia wie gdzie jest każda legalna karta do głosowania, gdzie została wysłana i kto ją ma. Jeżeli dojdzie do ponownego liczenia głosów, łatwo wyjdzie na jaw, które karty są sporządzone z użyciem Blockchain, a które nie. I wtedy okaże się, ile jest faktycznie spreparowanych głosów oddanych na Bidena.

Ponadto republikański senator Ted Cruz stwierdził, że w Michigan z powodu błędu oprogramowania 6 tysięcy głosów na Donalda Trumpa przyznano Joe Bidenowi. Polityk wspomniał także o przypadkach zliczania głosów wyborców, którzy nie żyją.

To wszystko pokazuje, że sytuacja jest bardzo daleka od klarownych i ogłaszanie zwycięzcą Bidena jest na tym etapie zdecydowanie przedwczesne.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

źródło: Wolne Media

 

2. Trump wiedział o fałszowaniu i ma dowody

rzedstawiciele sztabu Joe Bidena skierowali do Administracji Usług Ogólnych (General Services Administration, GSA – red.) wniosek ws. uznania polityka za prezydenta elekta – pisze stacja Fox News.[SN]

Jak stwierdzono w dokumencie, zwycięstwo Demokraty w wyborach zostało „niezależnie potwierdzone”, w związku z czym resort powinien „niezwłocznie uznać Joe Bidena i Kamalę Harris za nowego prezydenta i wiceprezydent”. „Bezpieczeństwo narodowe i interesy gospodarcze Stanów Zjednoczonych są zależne od tego, czy rząd federalny jasno i bez zwłoki zademonstruje gotowość do wypełnienia woli amerykańskiego narodu i zrealizowania bezproblemowego i spokojnego przekazania władzy” – podkreślono w oświadczeniu.[SN]

Jak poinformowały media, na wyborach prezydenckich w USA wygrał Joe Biden, który ogłosił już swoje zwycięstwo. Trump nie przyznał porażki, jego adwokaci składają pozwy do sądy różnych stanów z żądaniem wstrzymania podliczania głosów i skontrolowania prawdopodobnych naruszeń wyborczych. Zgodnie z amerykańskim prawem nowy prezydent powinien objąć urząd 20 stycznia 2021 roku.[SN]

Były zastępca wicesekretarza stanu i starszy planista pod przewodnictwem Henry’ego Kissingera Steve Pieczenik twierdzi powołując się na informacje z pierwszej ręki, że spektakl wyborczy w USA nie jest tym, czym się wydaje na obecnym etapie: „Trump zdawał sobie sprawę z tego, co się dzieje”.[G]

W wywiadzie wideo dla „The War Room” (obecnie usuwanym przez „YouTube” za pogwałcenie zasad serwisu) dr Pieczenik stwierdził, że karty do głosowania w całej Ameryce zostały oznaczone znakiem wodnym, a Demokraci zostaną ujawnieni, gdy będą próbować oszukiwać: „Oznaczaliśmy, znak wodny na każdej karcie do głosowania za pomocą tak zwanego QFS (Quantum Financial System), czyli kodu szyfrującego blockchain, innymi słowy, wiemy całkiem dobrze, gdzie jest każda karta do głosowania, gdzie poszła i kto ją ma.[G]

„A więc to nie są skradzione wybory, wręcz przeciwnie; odwróciliśmy całą grę wojenną na wzór Sun Tzu, Art of War, a Trump był genialny i nadal jest w tym genialny”.[G]

Pieczenik był zastępcą asystenta sekretarza stanu za Henry’ego Kissingera, Cyrusa Vance’a i Jamesa Bakera. Służył w administracji prezydenckiej Geralda Forda, Jimmy’ego Cartera, Ronalda Reagana i George’a HW Busha jako zastępca asystenta sekretarza.[G]

W 1974 roku Pieczenik dołączył do Departamentu Stanu Stanów Zjednoczonych jako konsultant przy restrukturyzacji Biura ds. Zapobiegania Terroryzmowi. W 1976 r. Został zastępcą zastępcy sekretarza stanu ds. Zarządzania.[G]

Rosja uważa, że należy poczekać na oficjalne podsumowanie wyników wyborów prezydenckich w USA, jeśli chodzi o kwestię składania gratulacji dla zwycięzcy głosowania, powiedział rzecznik prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow. „Przewidując możliwe pytania o gratulacje od prezydenta Putina dla prezydenta elekta USA. Uważamy, że należy poczekać na oficjalne podsumowanie wyników wyborów” – powiedział dziennikarzom Pieskow.[SN]

Rzecznik prasowy Kremla wyjaśnił również, dlaczego podczas poprzednich wyborów rosyjski przywódca Władimir Putin pogratulował Donaldowi Trumpowi zaraz po wyborach, a wobec Joe Bidena tego nie zrobił. Pieskow powiedział, że póki co zapowiedziano prawne zakwestionowanie wyników wyborów. „Różnica jest całkiem oczywista. Jak widać, istnieją pewne procedury prawne, które zostały zapowiedziane przez urzędującego prezydenta, dlatego sytuacja jest inna. Dlatego uważamy, że należy poczekać na oficjalne ogłoszenie… Wtedy (na poprzednich wyborach prezydenckich w USA – red.) nie było żadnych zapowiedzi podjęcia kroków prawnych” – powiedział.[SN]

W podobnie powściągliwy sposób na sukces Joe Bidena zareagowały polskie władze. Zarówno minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau, jak i prezydent Andrzej Duda nie pogratulowali Joe Bidenowi wprost za wygraną w wyborach. Minister spraw zagranicznych napisał, że gratuluje wyborczego zwycięstwa, a prezydent pogratulował udanej kampanii prezydenckiej. Rzecznik Andrzeja Dudy Błażej Spychalski wyjaśnił w Polsat News, że zachowawczy ton gratulacji wynika z systemu wyborczego, jaki panuje w USA. Spychalski określił go jako „daleko inny niż ten, który znamy z Polski czy z innych krajów w Europie”. Dodał, że dopiero na zgromadzeniu elektorskim zostanie dokonany wybór prezydenta Stanów Zjednoczonych. „W związku z tym dopiero wtedy będzie można gratulować oficjalnie wyboru na prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidenowi – powiedział rzecznik. Jednocześnie zapewnił, że gratulując kampanii wyborczej Duda pogratulował też wygranej”.[SN]

Na podstawie: IsraeliNationalNews.com [G]
Źródło: Goniec.net [G], pl.SputnikNews.com [1] [2] [SN]
Kompilacja 3 wiadomości: WolneMedia.net

3. NTV: Realizowany jest Wielki Reset – Cezary Głuch Trader 21

https://www.youtube.com/watch?v=hJfliwC3Mig

Podziel się!