1. WM: COVID-19 to największa zbrodnia przeciwko ludzkości!; 2. NEOS: Polacy z Niemcami przeciwko zbrodniom covidiańskim!; 3a. NCzas TV: Krzysztof Jackowski: ABSURD staje się RZECZYWISTOŚCIĄ!; 3b. Dla przypomnienia: Jackowskiego jasnowidzenie na temat października i listopada 2020.; 4. Kościół Zdrowego Ciała, czyli jak za hitlerowskiej okupacji?!

COVID-19 to największa zbrodnia przeciwko ludzkości!

Zadałem sobie trud i sięgnąłem wstecz do początku marca 2020, żeby zobaczyć różnicę pomiędzy normalnością, jaka skończyła się 13 marca 2020 po wprowadzeniu Stanu Wojennego przez PIS, a dzisiejszością – nadal skrajnie nienormalną, w wyniku polityki prowadzonej przez PIS.

Opublikowaliśmy przez ten czas prawie 1000 materiałów mówiących prawdę o metodach leczenia koronawirusa w Polsce, o tym czym jest ta epidemia strachu, o statystycznych realiach powodujących że mamy do czynienia z plandemią a nie pandemią a tym bardziej nie z epidemią, o sposobach postępowania epidemiologicznego, które byłyby właściwe w zaistniałej sytuacji. Trudno w to uwierzyć, ale tak jest, tyle tych materiałów było.

Oczywiście całe to działanie owocuje w postaci Marszów ku Wolności, które są masowe. W sytuacji kolejnego lockdownu 2.0 w jakim je przeprowadziliśmy, jako Wolni Ludzie, Wolni Polacy trzeba powiedzieć, że były naprawdę masowe i chyba objęły więcej miast i miasteczek niż 50. Ale czas już skończyć z tematem, który miał nas zmusić do wejścia na narzuconą nam przez Ciemne Siły  drogę w NIENORMALNOŚĆ, w MONOTEMATYCZNOŚĆ. Nie to jest najważniejsze co sączą z ekranów ci którzy chcą abyśmy na tym wyłącznie skupili uwagę.

Wracamy na tory całkowitej NORMALNOŚCI. Dla wszystkich, którzy chcieli zrozumieć jest jasne, że to z czym mamy do czynienia to ABSURD – a ci którzy ten ABSURD wcielają w życie są przestępcami. Wolność zawsze była tu sprawą sztandarową i tak zostanie. Tylko szeroka perspektywa geopolityczna ma sens. Ciągłe powtarzanie o tym, że maseczki szkodzą zdrowiu, szczepionki które powstają w kilka miesięcy są do dupy, a statystyki pokazują ABSURD – to strata energii i czasu. Ci, którzy nie przebudzili się do wczoraj, już się nie przebudzą. A my idziemy naprzód KU WOLNOŚCI! Naprzód. Bez nich – trudno. Ich Przebudzeniu nie poświecę już więcej energii. Idziemy w górę, ku Świadomości Nieskończonej, w Jasność, ku Czystej Jasnej Mocy. CB

Stąd materiały prezentowane dzisiaj mają już inny, o wiele szerszy kontekst i ogólny charakter. Są poświęcone naprawdę najbardziej podstawowym aspektom WOLNOŚCI Osobistej i Społecznej Polaków i Ludzi na Świecie.

1.Dokładnie w kategoriach zbrodni przeciwko ludzkości należy rozpatrywać to czego doświadczamy. Ze wszelkimi tego konsekwencjami.

1. WM: COVID-19 to największa zbrodnia przeciwko ludzkości!

Cały świat jest z powodu pandemii koronawirusa na krawędzi drugiego lockdownu. W Australii ludzie wtrącani są do więzień, jeśli nie noszą masek, lub noszą je niewłaściwie według tamtejszych władz. Na Filipinach ci, którzy nie przestrzegają zaleceń otrzymują z tego powodu strzał w głowę. Pandemiczne absurdy mnożą się z niesłychaną szybkością. Tymczasem dwóch niemieckich specjalistów: prawnik i medyk nie pozostawia wątpliwości, czym tak naprawdę jest „koronakryzys”.

https://youtu.be/Wwm4buC4Kjo

Włącz polskie napisy

Dr Wolfgang Wodarg nie ma litości dla działań rządów i celnie je punktuje. Uważa on, że bez testu PCR dla wirusów SARS-CoV-2 przygotowanego przez niemieckich naukowców, nie zauważylibyśmy jakiejkolwiek koronawirusowej „epidemii” ani „pandemii”.

Wodarg zadaje bardzo celne pytania: „Jak test, którego wynik okazuje się być pozytywny dla wielu różnych, zmieniających i rozprzestrzeniających się na całym świecie od wielu lat wirusów SARS nietoperzy, psów, tygrysów, lwów, kotów domowych i ludzi, może być uznany za właściwy dla potwierdzenia wykrycia istniejącego rzekomo zaledwie od 4 miesięcy wirusa SARS-CoV-2? Skąd więc wiemy, że rozbieżność między wieloma nieszkodliwymi infekcjami a kilkoma bardziej poważnymi przebiegami nie wynika z faktu, że różne warianty wykrywane są w równym stopniu przy zastosowaniu tego testu? Zwłaszcza, że daje wynik pozytywny nawet w przypadku wariantów zwierzęcych! Niewiele mówiący pozytywny wynik testu wywołuje jednak w każdym przypadku strach, powoduje natychmiast i w sposób przewidywalny odpowiednie zachowanie tych osób i ludzi, którzy rządzą. Ogólnokrajowe testy, fiksacja na stanowiskach z respiratorami, opustoszone kliniki w oczekiwaniu na ogłoszoną powódź ofiar COVID-19 i ćwiczenia selekcji chorych wywołały panikę, a tym samym umożliwiły posłuszeństwo silnie zastraszonej ludności”.

Dodaje też coś jeszcze bardziej istotnego: „Epidemia – nawet ta ogłoszona przez WHO – może być „fejkiem”. W przypadku ptasiej i świńskiej grypy byłem w stanie doświadczyć i zbadać pozbawione skrupułów i skorumpowane machinacje przemysłu farmaceutycznego i szczepionkowego. Wywoływano wciąż na nowo obawy o zdrowie, aby ze sprzedaży niebezpiecznych produktów przekierować miliardy z funduszy publicznych do prywatnych kieszeni. Oprócz WHO, wywołującymi strach są ponownie znani mi z przeszłości wirusolodzy. W większości – i jest to niestety „nowa normalność” – nawiązali oni ścisłą współpracę z przemysłem farmaceutycznym lub innymi inwestorami. Zostanie profesorem jest dziś łatwiejsze, jeśli udowodnisz swoje umiejętności pozyskiwania środków zewnętrznych. Nauka przyzwyczaiła się do „oszukiwania”, a uniwersytety ułatwiają to poprzez nieprzejrzystą działalność, partnerstwa publiczno-prywatne lub współpracę z fundacjami rzekomo charytatywnymi”.

https://youtu.be/r4HE3CWsU6o

Włącz automatyczne tłumaczenie na polski – niestety pozostawia to wiele do życzenia

Jeszcze bardziej obciążające są dowody przedstawione przez doktora Reinera Fuellmicha z niemieckiego Komitetu Śledczego ds. Koronawirusa. Reiner twierdzi, że rodzina Rothschildów opatentowała testy dające fałszywy pozytywny wynik COVID-19 lata temu. Dr Reiner przygotowuje obecnie jeden z największych pozwów o odszkodowanie w historii przeciwko sprawcom tego oszustwa.

Doktor Reiner Fuellmich jest prawnikiem, który od ponad 26 lat występuje na drogę sądową przeciwko gigantycznym, oszukańczym korporacjom, takim jak Deutsche Bank czy Volkswagen. Oświadczył, że potężna, międzynarodowa sieć prawników zawiązana z inicjatywy niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. oszustwa COVID-19, już od 10 lipca 2020 roku prowadzi przesłuchania dużej liczby naukowców oraz specjalistów w sprawie „koronakryzysu”. Zdaniem Fuellmicha „pandemia COVID-19” przekształciła się w „największą zbrodnię przeciwko ludzkości, jaka kiedykolwiek miała miejsce”.

Pozostaje mieć nadzieję, że prawnikom uda się udowodnić w sposób bezsporny, że mamy do czynienia z globalnym spiskiem bogatych przeciwko biednym i odpowiedzialni za taki stan rzeczy zostaną adekwatnie ukarani.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl oraz Wolne Media

2.NEOS – CENZUROWANE WIDEO – POLACY Z NIEMCAMI PRZECIWKO ZBRODNIOM COVIDIAŃSKIM! – Konferencja w Berlinie

https://www.youtube.com/watch?v=MhfsJldiJvI

3a. NCzas TV: Krzysztof Jackowski: ABSURD staje się RZECZYWISTOŚCIĄ!

Krzysztof Jackowski dokładnie mówi o tym o czym napisałem O ABSURDALNOŚCI  Sytuacji i Celowym wprowadzaniu DEZORIENTACJI przez Ciemne Siły. Czy wszystko inne poza KORONAŚWIRUSEM przestało istnieć, tak jak to pokazują Banksterskie Media? Nie, nie przestało -normalny świat istnieje nadal, tylko że on jest już zupełnie poza ramami tych mediów – zniknął z nich. Jest i będzie tutaj, inaczej  niż oni by chcieli. JEST I BĘDZIE TUTAJ.

https://www.youtube.com/watch?v=Iq399c9Jmm8

3b. Dla przypomnienia: Jackowskiego jasnowidzenie na temat października i listopada 2020.

https://www.youtube.com/watch?v=FZOzi3_efgY

4. Kościół Zdrowego Ciała, czyli jak za hitlerowskiej okupacji?!

Dokładnie tak radzili sobie Polacy za hitlerowskiej okupacji i w czasach sierioznego stalinizmu w Polsce.

Podziel się!