1. NCzas.TV: Grzegorz Braun – Ostrzegam komendanta policji! Kaczyński zna prawdę o pandemii; 2.: Dziambor: Ten LOCKDOWN ma ukryć katastrofę! Oni za to odpowiedzą!; 3. WinTV: Dobromir Sośnierz: Wracamy na BAL MASKOWY, tylko trochę tak tu DRĘTWO; 4. wR24.pl: Morawiecki, Szumowski, Pinkas i Niedzielski za kraty?

Ten LOCKDOWN ma ukryć katastrofę! ONI ZA TO ODPOWIEDZĄ!

A tymczasem w Izraelu po 3 tygodniach Lockdownu 2.0, siedzeniu w domach z maseczkami na gębach, coraz więcej tzw „zachorowań”, czyli fałszywych wykryć testem PCR. Widać że władze Izraela używają testów i lockdownu do celów politycznych. Jakie zasady panują w „zaatakowanej ponownie koronawirusem” – według polskich mediów głównego ścieku – Italii, widzicie w reportażu Rafała Orlickiego.

Ewidentnie, PIS używa plandemii do celów politycznych, a efektem jest zniszczenie gospodarki i odebranie podstawowych Praw Obywatelskich Polakom.Poprzednie rządy PO i obecna postawa PO/KO jako tzw „opozycji” świadczą o takim samym celu, jaki realizowały wobec Polaków rządy po 1989 roku.

Obecnie wprowadzono Biały Terror – Bezprawny Stan Wyjątkowy, w wyniku którego umierają ludzie. Zamknięto praktycznie lecznictwo dla obywateli uzależniając możliwość korzystania z placówek medycznych (porody) i leczenia od wykonania fałszywych testów PCR. Korzystanie z zakupów sklepach uzależnia się od segregacji  – chorzy nie mogący nosić masek spotykają się z odmową obsługi. Na podstawie tych samych fałszywych testów PCR zamyka się dowolnie: kopalnie i wybrane zakłady pracy. Terrorem tworzy się dyskryminację w przemyśle i handlu – na przykład nigdy nie zamyka się banków i międzynarodowych korporacji, czy sieci hipermarketów – tam koronawirus nie występuje. Zamyka się też wybrane miasta i powiaty, gdzie wprowadza się wobec ludności bezterminowo Czerwony Terror – czyli lockdown. Paraliżuje się możliwość organizacji protestów społecznych co jest typową cechą Totalitaryzmu i pełzającego zamachu stanu. Wszystko to czyni Rząd Polski, który najwyraźniej jest antypolski i działa BEZPRAWNIE przeciw dobru Polski i Polaków, a w interesie korporacji międzynarodowych.

To jest pełzający faszyzm nowej, niespotykanej do tej pory  odmiany – faszyzm technokratyczny. Kierowany jest przez technokratów medycznych z zagranicy będących na usługach Światowej  Banksterki. Wprowadzany jest w Naszym Kraju poprzez „polskich” pośredników zarządzających Polską, w formie wpierw Czerwonego Terroru (marzec – czerwiec 2020) a obecnie (październik 2020) głównie białego terroru medycznego, z elementami czerwonego terroru (czerwone strefy – całkowity lockdown).

Faszyzm technokratyczny jakiego narodziny obserwujemy i doświadczamy na własnej skórze, wymierzony jest bezpośrednio w Polską Klasę Średnią, która dla PIS stała się głównym przeciwnikiem politycznym. Wszędzie na świecie jest on wymierzony w klasę średnią, a jego celem jest jej likwidacja oraz skupienie środków finansowych, czyli faktycznej władzy w rękach garstki posiadaczy kapitału – 1% populacji Ludzkości na Ziemi. Ta grupka „nadludzi” ma siebie samych za posiadaczy domniemanej „wiedzy naukowej”, czyli „oświeconych”, wiedzących lepiej niż 99% społeczeństwa jak uregulować stosunki społeczne i zorganizować życie społeczne na Ziemi oraz realizująca swoją doktrynę wbrew społeczeństwu, przez likwidacęe procedur demokracji. A więc według definicji grupa ta spełnia warunki według których należy ją określić jako faszystowską.

 

1. NCzas.TV: Grzegorz Braun – Ostrzegam komendanta policji! Kaczyński zna prawdę o pandemii

https://www.youtube.com/watch?v=NGEk6HizUIQ

2. NCzas.TV: Dziambor z kwarantanny: Ten LOCKDOWN ma ukryć katastrofę! ONI ZA TO ODPOWIEDZĄ!

https://www.youtube.com/watch?v=L-xri_g5mB8

3. Dobromir Sośnierz: Wracamy na BAL MASKOWY, tylko trochę tak tu DRĘTWO

https://www.youtube.com/watch?v=fOaJ79Xrju8

4. wR24.pl: Braun OSTRO u Roli: Morawiecki, Szumowski, Pinkas i Niedzielski za kraty? Telefony od widzów

https://www.youtube.com/watch?v=9r7wucmqad4

 

Podziel się!