1. Onet postuluje żeby zmieniać maseczki co 3 oddechy!!! Czy mają udziały w niemieckiej wytwórni masek?!; 2. Radio Maryja: Reportaż – Fałszywa pandemia; 3. PCh24.pl: Gadowski: Kaczyński i Mosbacher kształtują polską politykę I Jaka jest prawda?; 4. PL1.TV: Maski są bezprawne – dajcie nam żyć!

Onet postuluje żeby zmieniać maseczki co 3 oddechy!!!

Pozycja numer 4: Tak – Zgadzam się ze słowami prawnika które tam padają – Godząc się na chodzenie w maskach na podstawie bezprawnej, czyli rozporządzenia jak to ma miejsce, godzimy się na FASZYZACJĘ KRAJU! W Polsce trwa FASZYZACJA!

Zdziwi was pozycja numer 2 – w tym cyklu informacyjnym, zwłaszcza że Jerzy Zięba wielokrotnie apelował do Radia Maryja i TV Trwam oraz Ojca Rydzyka osobiście – o możliwość udzielania mu anteny, aby mógł powiedzieć w marcu 2020 te prawdy, które tutaj w tej chwili z anteny Ojca Rydzyka słyszymy. TV Trwam późno bo późno, ale staje po stronie PRAWDY! Tak jak mówiłem każde medium, które będzie chciało ocalić resztki swojej wiarygodności, będzie musiało uderzyć się w piersi i przyznać do błędu!

Temat nr 1: Wczoraj niemiecki polskojęzyczny portal Onet.pl opublikował wyniki badania maseczek z których korzystają Niemcy jeżdżąc komunikacją do pracy.

Okazało się oczywiście, że jest dokładnie tak jak mówią od marca 2020 roku szarlatani  tacy jak Zięba, czy Zagórski, Jaśkowski, czy Czerniak, czy Białczyński – że tzw „Maseczki” są straszliwą bombą bakteriologiczną niebezpieczną dla noszących je osób. Ta bomba pełna jest nie tylko bakterii i wirusów, ale także przede wszystkim grzybów bardzo niebezpiecznych dla płuc. Od jakiegoś miesiąca, a może nawet dłużej to samo mówi „polskim idiotom” z „polskiego rządu” Rząd Holenderski, który zlikwidował maski zdając sobie sprawę jakie spustoszenie one czynią. 

Artykuł jest bardzo w porządku ponieważ napisano w nim po prostu prawdę, szkoda że tak późno, ale „lepiej późno niż wcale”, jak mówi polskie rdzenne przysłowie. Kuiriozalna natomiast jest rada końcowa, czyli konkluzja tegoż artykułu. Piszą dokładnie takie słowa:„Nie ma innego wyjścia, maski trzeba wymieniać, gdy tylko staną się wilgotne.”

Dawno nie przeczytałem czegoś tak głupiego ponieważ, maska jest wilgotna już po trzech oddechach. Wprost trudno sobie wyobrazić co się dzieje z maską i pod maską człowieka, który dał się polskiemu rządowi namówić na pójście do kina, albo do teatru, czy do galerii handlowej, żeby sobie pochodzić, pooglądać i coś kupić w ramach „budowania popytu wewnętrznego” , który wyciągnie Polskę z kryzysu, w jaki wpędził ją rząd PIS!

Moje konkluzje są od marca 2020 zupełnie inne i niezmienne: Maski należy zlikwidować, bo są tak samo szkodliwe, jak plastikowe szybki.

Na szczęście Polacy nie są idiotami i obroty kin to 20% tych sprzed  zarządzenia powszechnego MASKOWANIA, teatrów chyba jeszcze mnie – prawie nikt do nich nie chodzi, a w galeriach obroty osiągają 60-70% tamtych dawnych. TAK TRZYMAĆ POLACY. Albo ten niepolski rząd zmądrzeje i zniesie nakaz noszenia masek, albo zarżnie do końca polska gospodarkę własnymi głupimi zarządzeniami. CB

Onet.pl:

Co dzieje się z jednorazową maseczką, której używamy kilka dni? Są wyniki badań.

Niemiecki magazyn konsumencki K-Tipp zbadał, co znajduje się na maskach, którymi zakrywają twarz osoby korzystające z publicznego transportu.

 

 

W laboratorium zbadano 20 zużytych masek pozyskanych od osób dojeżdżających do pracy. Rezultat był przygnębiający, aczkolwiek łatwy do przewidzenia. Maski są pełne bakterii i pleśni. Bakterie i grzyby szybko namnażają się w wilgotnym i ciepłym środowisku maski.

Okazuje się, że większość osób dojeżdżających do pracy nosi maski przez kilka dni lub nawet tygodni. Wielu pytanych twierdzi, że nie chce produkować niepotrzebnych odpadów. To fatalne zachowanie, ponieważ 11 z 20 testowanych masek zawierało ponad 100 tys. kolonii bakterii, a trzy – ponad 1 mln.

Mikrobiolodzy znaleźli na maseczkach gronkowce i to na 14 z 20 przebadanych. Znajdują się na nich również pleśnie i drożdże (na 15 z 20 testowanych). Według BAG (Bundesamt für Gesundheit – niemiecki Urząd ds. Zdrowia) mogą one prowadzić do podrażnień dróg oddechowych i oczu.

Nie ma innego wyjścia, maski trzeba wymieniać, gdy tylko staną się wilgotne.

źródło: https://www.onet.pl/biznes/infodent24/co-dzieje-sie-z-jednorazowa-maseczka-ktorej-uzywamy-kilka-dni-sa-wyniki-badan/csx8835,30bc1058

 

2. Radio Maryja: Reportaż – Fałszywa pandemia

https://www.youtube.com/watch?v=jCQB4gfVvQE

 

3. PCh24.pl: Gadowski: Kaczyński i Mosbacher kształtują polską politykę I Jaka jest prawda?

https://www.youtube.com/watch?v=E94W6jbnimc

4. PL1.TV: Maski są bezprawne – dajcie nam żyć!

https://www.youtube.com/watch?v=ghN_vGy66NM

Podziel się!