1. Roman Wilhelmi – Przemówienie do Covidian; 2. Merkel pyta Putina o szczepionkę na covid; 3. 17 września 1939 – Nie zapominaj! – demonstracja pod Ambasadą Rosji; 4. Konfederacja TV: Braun miażdży – PiS kopiuje III RZESZĘ! „Nie róbcie tego!”

17 września 1939 roku


Na temat tej daty powiedzieliśmy już wszystko, więc tylko przypominamy tutaj odpowiednie materiały, jakie były publikowane na blogu oraz relacjonujemy demonstrację pod Ambasadą Rosji. Zaprezentowany w czołówce obrazek oddaje wagę tego wydarzenia dla dziejów Polski i znaczenie obecnie toczącego się konfliktu polsko-rosyjskiego od 10 kwietnia 2010 roku, po Katastrofie Smoleńskiej, czy jak kto woli Zamachu Smoleńskim.

Natomiast już sama kolejność artykułów wskazuje, że nie pozwolimy aby PIS przy pomocy Igrzysk Antyrosyjskich odciągał uwagę Polaków od tego co im wyrządził przystępując do Amerykańskiej Koalicji Covidiańskiej i za co ponosi pełną odpowiedzialność. Nie chodzi tutaj o bezprecedensowy roczny spadek PKB o 12%, ale przede wszystkim o uśmiercenie tysięcy Polaków drakońskimi zarządzeniami, które można porównać tylko do niewypowiedzianego formalnie, ale wprowadzonego faktycznie 13 marca 2020 roku przez PIS Stanu Wojennego przeciw Narodowi Polskiemu. 

 

 

1. Bartosz Jastrzębski: Roman Wilhelmi – Przemówienie do Covidian

https://www.youtube.com/watch?v=bL1YcHGiYOg

2. Angela Merkel pyta Putina o szczepionkę na covid

 

– Jak wam sie udało tak szybko rozpracować genom koronawirusa?

– Sam się gad przyznał

 

3. 17 września 1939 roku – Nie zapomnimy sowieckiego ciosu w polskie plecy! Manifestacja pod ambasadą rosyjską – relacja z 16 09 2020 r.

W czwartek minie dokładnie 81 lat, odkąd Armia Sowiecka zdradziecko wdarła się na ziemie II Rzeczpospolitej, wypełniając tym samym założenia paktu Ribbentrop-Mołotow. Aby pokazać, że pamiętamy o tych zbrodniczych działaniach, środowisko Strefy Wolnego Słowa i Kluby „GP” organizują o godz. 19 manifestację pod ambasadą Federacji Rosyjskiej. Z kolei w czwartek zapraszamy Państwa na koncert Pawła Piekarczyka i Leszka Czajkowskiego, który odbędzie się w Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie. Liczba miejsc ograniczona, jednak transmisja dostępna będzie także na Facebooku „Gazety Polskiej”.

więcej u źródła: https://niezalezna.pl/351954-nie-zapomnimy-sowieckiego-ciosu-w-polskie-plecy-przyjdz-na-manifestacje-pod-ambasada-rosyjska

 

Transmisja z manifestacji z 16 092020:

https://www.facebook.com/463707573694817/videos/766724544121639

#NaŻywo | Relacja z demonstracji przed Ambasadą Federacji Rosji w Warszawie.#włączprawdę z #TVRepublika

Opublikowany przez Telewizja Republika Środa, 16 września 2020

https://niezalezna.pl/352425-sakiewicz-pod-ambasada-rosyjska-dzisiaj-przyszedl-czas-na-bialorusi-aby-powiedziec-nie-okupantowi

Poza tym czytaj:

17 września 1939 – Agresja Moskiewska na Polskę – IV Rozbiór Polski

 

Biełsat TV: Sowieci i Niemcy, 17 września 1939 r. kronika filmowa ZSRR

 

17 września 1939 – Napad Rosji Sowieckiej na Polskę

 

Święto Niepodległości 2017: IPNtv – „Niezwyciężeni” (My nie błagamy o wolność, my o nią walczymy!)

 

4. Konfederacja TV: Braun miażdży – PiS kopiuje III RZESZĘ! „Nie róbcie tego!” oraz Bosak o tym samym.

https://www.youtube.com/watch?v=mqUsI34Dw4I

 

Robert Winnicki: To jest KONIEC Jarosława Kaczyńskiego‼ Dla was partia znaczy więcej niż Państwo

https://www.youtube.com/watch?v=4UPYBwjJ2Qg

Podziel się!