1. Wyniki prac Podkomisji Smoleńskiej. Dwie eksplozje w TU-154 z Lechem Kaczyńskim na pokładzie; 2. eMisja Tv: „Najpierw kaganiec, potem obroża i smycz” – Komentarz Konieczny!; 3. Jerzy Zięba z Archiwum 2018 – Z moją dedykacją dla medialnych pajaców, którzy pieją hymny o szczepionce na covid 19.

Wyniki prac Podkomisji Smoleńskiej. Dwie eksplozje w TU-154

Pierwszy materiał – Ponieważ relacjonuję od samego początku sprawę Katastrofy Smoleńskiej, będę to czynił do końca, do jej całkowitego wyjaśnienia. Od pierwszej chwili twierdziłem, że samolot nie rozbił się o żadną brzozę, od początku też zwracałem uwagę publicznie na kłamliwość narracji Komisji Millera i Laska oraz Anodiny i rządu Tuska, Kopacz oraz mediów Systemu Pan-Niewolnik w Polsce.

Wtedy narracja TVN, Polsatu i TVP była zgodna – Pijany generał Błasik rozkazał pilotom rozbić samolot w Smoleńsku na polecenie Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Trzymają się tej wersji nadal wszystkie media Układu Post-PZPR, TVP jednak która jest w tej chwili w rękach ich przeciwników politycznych zmieniła generalnie linię narracji. Cóż, na razie nie przesądzam co tam naprawdę się stało do końca, ale przedstawione wyniki badań z udziałem międzynarodowych ekspertów i laboratoriów niewątpliwie przybliżają prawdę.  

Przerażające w tej historii jest naprawdę coś innego niż sama śmierć 100 osób w tym czołowych polityków polskich:

 

 

1. Zachowanie elit międzynarodowych po tej katastrofie, w tym Europy i USA, bo zachowanie Rosji mnie nie dziwi, także ta masowa ucieczka od obecności na pogrzebie ofiar, w tym pary prezydenckiej. Dezercja UE była wskazówką co się stanie jeżeli Rosja zaatakuje militarnie Polskę w przyszłości. Obecnie taka sytuacja, pozostawienia Polski samej sobie nie grozi nam.

2. Zachowanie społeczeństwa polskiego które pozwoliło sobie wmówić największe medialne brednie na temat tej Katastrofy i fakt, że są do dzisiaj osoby, które w te brednie świecie wierzą.

Niestety przypomina to wypisz wymaluj obecną sytuację, w której masowe media znów razem w jednej drużynie TVN, Polsat i TVP wmawiają Polakom nieistniejącą epidemię, mówią zachorowaniach na covid 19 I EPIDEMII LUB PANDEMII, zamiast MÓWIĆ PRAWDĘ; o wykryciach fragmentów jakiegoś koronawirusa u ludzi przebadanych testami, które do tego celu nie powinny służyć.

Przeraża mnie brak reakcji Polaków na nakaz noszenia masek w upale – wprowadzony teraz ponownie w kilku powiatach w Polsce. BRAK REAKCJI NA TĘ ZBRODNIĘ MEDYCZNĄ POPEŁNIANĄ PRZEZ RZĄD PIS I „MINISTERSTWO ZDROWIA” ORAZ GIS, ZBRODNIE MASOWĄ NA POLAKACH W BIAŁY DZIEŃ, JEST IDENTYCZNY JAK BRAK REAKCJI POLAKÓW WTEDY, W 2010 ROKU.

Zatem materiały informacyjne 2 i 3 będą poświęcone temu czym żyjemy obecnie – Zbrodni Medycznej na Polakach jakiej dopuszcza się obecna władza.

https://www.youtube.com/watch?v=J0W74f-5FsQ&t=8s

2. eMisja Tv: „Najpierw kaganiec, potem obroża i smycz” – Komentarz Konieczny!

https://www.youtube.com/watch?v=xkG_P1nh0iw

 

3. NTV: Jerzy Zięba z Archiwum 2018 – Z moją dedykacją dla medialnych pajaców, którzy pieją hymny o szczepionce na covid 19.

 

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/1663181967126767/

Podziel się!