1. TV Lubuszan: Jerzy Zięba OSTRO o KONFEDERACJI – Prezydent Duda & Paweł Kukiz = WIR?; 2. NTV: Kogo pogrążą zeznania Ghislaine Maxwell – Trumpa czy Bidena; 3. Horror w USA. „Nowy Jork wygląda jak Państwo Trzeciego Świata”.

Kogo pogrążą zeznania Ghislaine Maxwell – Trumpa czy Bidena

DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA!!!

Ważne wystąpienie Jerzego Zięby na temat Listu Otwartego Pawła Kukiza do kandydatów na prezydenta przed II Turą Wyborów i pozytywnej odpowiedzi oraz publicznym, oficjalnym zobowiązaniu  Andrzeja Dudy do powołania przy jego osobie  Komitetu do Spraw Demokracji Bezpośredniej.

JEST TO KLUCZOWA SPRAWA i TEST DLA PREZYDENTA – nie ma teraz sprawy ważniejszej. Wolne Media milczą o tym fakcie –  Mało kto słyszał o tym Liście Otwartym Pawła Kukiza jak również o owym oficjalnym zobowiązaniu Prezydenta RP – Andrzeja Dudy. TV Lubuszan  i Jerzy Zięba wypełniają tę medialną pustkę.

Gdzie jest NTV, Porozmawiajmy, VTV, w Realu 24, WdW???

 

 

1. TV Lubuszan: Jerzy Zięba OSTRO Krajobraz po wyborach – Prezydent Duda – Trzaskowski – WIR -Konfederacja

https://www.youtube.com/watch?v=_JuJjBrgyM0

 

2. NTV: Kogo pogrążą zeznania Ghislaine Maxwell – Trumpa czy Bidena

https://www.youtube.com/watch?v=1ZRbIkUnG1E&t=132s

 

3. Horror w USA. „Nowy Jork wygląda jak Państwo Trzeciego Świata”.

https://www.youtube.com/watch?v=fKWGs8En4Es

 

Podziel się!

14 komentarzy do “1. TV Lubuszan: Jerzy Zięba OSTRO o KONFEDERACJI – Prezydent Duda & Paweł Kukiz = WIR?; 2. NTV: Kogo pogrążą zeznania Ghislaine Maxwell – Trumpa czy Bidena; 3. Horror w USA. „Nowy Jork wygląda jak Państwo Trzeciego Świata”.

 1. Mam wrażenie, że ludzie się boją brać odpowiedzialności za Wolność Naszą i Waszą…gdzie te pokolenia Kościuszkowców, Powstańcze Szeregi ze wsi i z miast? Mamy okupacje korporacyjną: Ludzie korporacje wysysają Waszą energie witalną, wszystko to co Was najlepsze odsysają, z tego żyją, dając Wam ułudę…jak tylko wykażecie słabość – zabiją ekonomicznie!
  tylko demokracja bezpośrednia i kontrola udziałowa w korporacji pracowników, takie rozwiazania to słuszna droga…. zgodną z linią natury i prawa przyrodzonego…..

 2. My tu gadu gadu a MEN wprowadza do podstawy programowej na lata 2020/2021do szkół średnich łacinę i kulturę antyczną (czyli grecką i rzymską). Szkoda, że nie wprowadzają np. Głagolicy, Runicy czy Bukwicy o przebogatej kulturze i dziejach Lechitów, Słowian generalnie – nie wspominając. Czyli kolejna zapchaj-dziura, kosztem ot choćby matematyki, fizyki, chemii, które i tak zostały okrojone kosztem religii rzymsko-katolickiej w szkołach. To dyrektor technikum, czy liceum będzie wybierał jeden z przedmiotów jak: filozofia, plastyka, muzyka, język łaciński i kultura antyczna. Plastyki i muzyki się nie czepiam, wyrabiają swoistą wrażliwość, ale uczyć się sztucznego języka? Po cóż to komu? Okay, ci którzy wybierają się na medycynę, to może im i owszem. Ale w technikum??

  • Jest pytanie proste, czy w tym języku da się programować? Jasne, że nie.jak się PiS nie ogarnie to rodzice id września zrobią im z dxxxx późną jesień średniowiecza.

   • Co należy rozumieć przez słowo: ‚ogarnie się’ lub nie?
    Jak należy rozumieć zrobienie komukolwiek z czegokolwiek jesieni średniowiecza?
    Pozdrawiam

    • Co rozumieć…. niech zacznie myśleć… a nie wykonywać rozkazy! To drugie…. tak jak wtedy ludzie mieli dość dyktowania zycia przez kogoś.
     Uczniowie juz kombinują jakby tu wywoływać gorączki…zobaczycie co sie będzie działo…przez głupotę władzy albo pazerność, albo jedno i drugie. Sanepid sam na siebie bicz szykuje! Lekarze juz teraz mówią, na jesieni…zapomnijcie o przyjęciach do przychodni przez głupie przepisy Sanepidu.
     W zeszłym roku 3 mln osób chorowało na grypę wg oficjalnych statystyk: dziennie to 8219 osób …teraz mamy 400 osób i to na testach co wg prawideł medycznych -nie musza być brane do diagnostyki. Tylko badania krwi wykażą co trawi organizm…prosze sobie zrobić badania krwi… w sztucznej bańce strachu! Koszt 4 razy wiekszy!
     Koszty maja ponieść obywatele! L4, absencja, zamknięcie w domu, jak ludzie nie oprzytomnieją to będziemy mieć prawdziwe średniowiecze z inkwizycją religii Covid! Brk mozliwości zarobkowania! Zrobią dystrykty – to zamach na Prawa Obywatelskie!

 3. A świstak…
  Powiem tak: wolałam, kiedy Pan Zięba zajmował się medycyną. Jestem chodzącym przykładem skuteczności proponowanych przez niego metod. I wolałabym aby tak pozostało.
  Natomiast głęboka wiara wyznawana przez niego w dobrą wolę tych, co pracowicie od kilku lat budują słońce Karpat budzi mój szczery niepokój. Zaczęło się od absurdalnej propozycji wystawienia Pani Górniak na prezydenta, poprzez wiarę w szczere zainteresowanie Pana Dudy propozycjami Pawła Kukiza i chęć zrobienia czegokolwiek poza czczymi deklaracjami, a skończywszy na wyperswadowaniu czegokolwiek prezesowi Polski, który wie lepiej na każdy temat od nas wszystkich, w tym od Pana Zięby i śmiało zmierza, tam, gdzie mu się podoba, a nie Panu Ziębie by się chciało. Metodycznie i krok po kroku od czterech lat. I na pewno się z tego nie wycofa pod wpływem nagłego oświecenia. Bo świstak…
  A teraz czekam na hejt.
  Pozdrawiam

  • Ja odbieram to jako pozytywną presję, która obnaży w efekcie PIS pokazując ich prawdziwe oblicze i zamiary. Jestem przekonany, że nie zrobią nic pozytywnego, a już na pewno nie przejdą do historii jako kto inny niż ten który wprowadził 13 marca 2020 Stan Wojenny w Polsce. Ciekawe czy ten stan wojenny potrwa tyle co za Jaruzelskiego, czy też przebiją w tym i Komunę.

   Poluzowanie tzw dystansu społecznego z 2,0 m do 1,5 m – to totalna kpina z ludzi – bezczelność.

   UE w wyniku sprytnego manewru Chin straciła 1.5 biliona euro – co jak mówi Morawiecki porównać można po powszechnej, konwencjonalnej wojny w Europie, która trwała kilka miesięcy – Cóż, tu akurat mówi prawdę – tak było – wojna trwa już kilka miesięcy a wszystko co mogą wyskrobać na ratowanie gospodarki to połowa straconej sumy. I tak oto tę odsłonę wojny wygrały Chiny bez jednego wystrzału armatniego. A straty USA? Zobaczymy jak podliczą.

   • To do tej pory nie widać było ich prawdziwego oblicza i zamiarów??? Na początku, rozumiem, że pod wpływem ich uwodzenia, nazwę to przyszłymi wielorakimi spodziewanymi korzyściami z ich zapowiadanej działalności oraz przede wszystkim z szumnymi zapowiedziami, można się było naiwnie łudzić.
    Ale teraz, po kilku latach, kiedy czyny przemawiały, a nie słowa?
    Za pierwszej kadencji był sobie pierwszy sort Prawdziwych Polaków i ten drugi, gorszy, ale jednak jeszcze jawnie
    nikomu polskości nie odmawiano. Ale już teraz swobodnie dzielą nas na Polaków i nie-Polaków. A kto nie z nimi, ten przeciwko nim.
    Pozostawia to jeszcze jakiekolwiek złudzenia na reakcje na najsłodsze perswazje wypowiadane aksamitnym głosem Pana Jerzego?
    Teraz już im konwencja stambulska nie odpowiada i niedługo znajdziemy się w szlachetnym gronie wyjątków wraz z Rosją i Azerbejdżanem w popieraniu przemocy domowej. Następni będą ci, co to nie uznają naszego tysiącletniego dziedzictwa…
    Taak, ustąpią swej zdobytej władzy absolutnej, idąc ręka w rękę z czarną sotnią po to, by ją szlachetnie oddać jakiemuś suwerenowi, którego głosy na oczach wszystkich bezczelnie kupują za ileś srebrników. Czy tam złotówek branych z naszych podatków płaconych przez ludzi drugiego sortu, wykształciuchów, którymi tak gardzą i obrażają naszą inteligencję, bo myślą, że tego nie widzimy. A jeśli nawet, to i tak z oponami oraz łańcuchami nigdzie nie pójdziemy.
    A no przyglądajmy się. Za trzy lata nie będzie czego zbierać. U nas, dla jasności.
    Pozdrawiam

    • Nie chodzi o podział, ale o fakt, czego wyksztalciuchy pokroju bienkowskiej czy rzeplinskiego nie zrobiły…. Gdyby chcieli prawdziwej demokracji to wprowadziliby postulaty Kukiza ale niestety zezarla ich pazerność, tak jak zżera pazerność PiS… Wtedy był niemiecki dyktat i ordung teraz mamy socjalistyczny zamordyzm z korpowatykanem za rogiem! Wypowiedzieć …tutaj się zgadzam…tak jak z przeciwem Dudy wobec LGBT…bo to lewaccy aktywiści stygmatyzuja i karzą osoby o przeciwnym usposobieniu…Ja nie jestem przeciwny nikomu tylko zawsze przeciw ideologii…czy to lgbt, „klimakterium”, Covid, czy religiom uwlaczajacym wolności slowa i obywatelom swiata.

     • Postulaty Kukiza… Szlachetne i dobre.
      Ale żyjemy w takim, a nie innym społeczeństwie i mamy taką, a nie inną kulturę polityczną, czy tego chcemy, czy nie.
      Co to oznacza? A, no tyle, że aby cokolwiek się przebiło do świadomości obywateli, którzy w sumie głosują za lub nie głosują, trzeba im to wielokrotnie wyjaśniać, perswadować i przekonywać, by choćby zechcieli się zastanowić. Czyli mówić do nich ich językiem oraz tym, co do nich przemawia. I to nie raz, a wciąż i bez przerwy.
      Do tego potrzebne są jakieś struktury, strategia, media, pieniądze, ludzie, itp, bo jeden człowiek, choćby nie wiem jak się starał przekazać nawet najszlachetniejsze idee, do dwudziestu milionów nie da rady osobiście przemówić, a co jeszcze i przekonać od chęci zmiany czegokolwiek, jak im jest tak, jak jest – dobrze.
      Zwalanie winy za nie zrobienie czegoś na jakiekolwiek nazwiska niczego tu nie zmieni, tak samo jak obrażanie się na wykształciuchów. Trzeba się było uczyć. :). I przede wszystkim należało było ich przekonać do swojego, bo to nie jest jakaś religia, gdzie się ludzie nawracają po jednorazowym usłyszeniu boskiego przekazu. I już. I przez przypadek wejdą do Internetu i od razu trafią na przekaz Pana Zięby. I tyle wystarczy by ich przekonać. Doprawdy?
      Pan Kukiz sam świadomie wybrał swoją metodę własnego przekazu. Do kogo więc pretensje i żale? Czy się okazała skuteczna? No cóż, może i kropla drąży skałę. Tylko to jej zabiera wieki całe. I jest to w gruncie rzeczy nie jedna kropla, tylko cały wodospad rozciągnięty w czasie.
      Pozdrawiam

 4. „Koalicja polskich spraw”. Politycy podzieleni ws. propozycji prezydenta
  Ostatnia aktualizacja: 13.07.2020 21:08
  Podczas wieczoru wyborczego prezydent Andrzej Duda ponowił propozycję sprzed II tury wyborów prezydenckich dotyczącą budowy „koalicji wokół polskich spraw”. Jej adresaci są podzieleni w ocenie inicjatywy głowy państwa. – Jest to dobry pomysł – mówi poseł Kukiz’15 Jarosław Sachajko. – Nie ma potrzeby włączać kolejnych środowisk politycznych we współodpowiedzialność za Polskę – uważa natomiast Marek Sawicki z PSL.
  Prezydent Andrzej Duda podczas wypowiedzi dla mediów w Pałacu Prezydenckim w Warszawie
  Prezydent Andrzej Duda podczas wypowiedzi dla mediów w Pałacu Prezydenckim w WarszawieFoto: PAP/Radek Pietruszka

  – W ostatnich dniach mówiłem, że chciałbym, żeby powstała koalicja dla polskich spraw, koalicja dla polskich wartości. Zachęcam do tej koalicji cały czas. Będę czynił wszystko, żeby ona rzeczywiście powstała, aby politycy dzisiaj reprezentujący różne opcje polityczne i ludzi, którzy ich wspierają, dla których ważne są takie wartości, jak rodzina, nasza polska wspólnota, nasza kultura, tradycja, historia, bohaterstwo i duma, byli razem w tych najważniejszych sprawach, żebyśmy się nawzajem wspierali, żebyśmy pokazywali pod tym względem, że jesteśmy jednością – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas niedzielnego wieczoru wyborczego w Pułtusku.

  Przed II turą wyborów prezydenckich prezydent powiedział, że chciałby być patronem takiej koalicji. Adresatami propozycji Andrzeja Dudy są politycy, którzy w swoich programach podnoszą wartości konserwatywne. Wśród ugrupowań parlamentarnych, oprócz Prawa i Sprawiedliwości, Solidarnej Polski i Porozumienia, które wchodzą w skład koalicji rządowej popierającej prezydenta, są to również Polskie Stronnictwo Ludowej, Kukiz’15 czy Konfederacja. Jak politycy wspomnianych ugrupowań odbierają słowa głowy państwa?

  Kukiz’15 na „tak”

  – Jesteśmy na tak, tylko musimy zobaczyć o co prezydentowi chodzi. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie chcieli rozmawiać z prezydentem, który zaprasza nas do dyskusji wokół polskich spraw. Jesteśmy ciekawi jaka będzie tego forma i czego oczekuje prezydent – mówi portalowi PolskieRadio24.pl poseł Kukiz’15 Jarosław Sachajko. Polityk dodaje, że ruch Pawła Kukiza jest otwarty na współpracę z prezydentem w ramach „koalicji dla polskich spraw”.

  Jest to dobry pomysł. Prezydent jest w tej chwili na początku II kadencji, to dobry okres żeby rozpocząć dyskusję. Mamy już bardzo dużo wspólnego materiału o którym możemy dyskutować, bo prezydent w ubiegłym tygodniu przesłał odpowiedź na list otwarty Pawła Kukiza. W tym piśmie zobowiązał się do bardzo istotnych kwestii dla nas, chociażby demokracji bezpośredniej czy powołania sędziów pokoju – tłumaczy Sachajko.

  https://www.polskieradio24.pl/5/3/Artykul/2549389,Koalicja-polskich-spraw-Politycy-podzieleni-ws-propozycji-prezydenta

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.