Szach Mat dla Ludzkości (2013), a Wybory Prezydenckie w Polsce (2020).

Wyspa444: Szach Mat dla Ludzkości (Archiwum 2013)

 

Dziwi mnie, że przez 7 lat ten film obejrzało na YouTube niespełna 70 000 widzów. Pierwsze zdanie z niego jest prorocze i choćby z tego powodu powinien mieć 7 miliardów wyświetleń. Świadomość Nieskończona nakazywała mi przesuwanie publikacji tego filmu aż do dzisiaj – nie bez powodu.

Tak: „Ziemia była dotychczas naszym domem, ale już wkrótce stanie się naszym więzieniem”.

Jest godzina 5.00 dnia 29 czerwca, pierwszego dnia po absolutnej klęsce Wolnych Ludzi w Polsce i absolutnym zwycięstwie Systemu Pan-Niewolnik w Zmanipulowanych Polskich Wyborach Prezydenckich 2020.

SIŁY CIEMNOŚCI ZWYCIĘŻYŁY 28 06 2020 W SERCU ŚWIATA.

 

 

Według wyników częściowych (godzina 6.00) z 64% Polaków, którzy wzięli udział w głosowaniu – 88% oddało swoje głosy na SYSTEM. Nie jest żadnym pocieszeniem, że około 10% ludzi zagłosowało za SUWERENNOŚCIĄ POLSKI, bo z nich na Demokrację Bezpośrednią postawiło zaledwie 2,5 %, a 6,8% poparło „mniejsze zło” jakim jest autorytarna, antydemokratyczna, konserwatywna, ale artykułująca niektóre (niestety mniej ważne) postulaty Wolnych Ludzi, Konfederacja.

Za to 29% Polaków (w tym większość młodych Polaków do 29 roku życia) popiera nadal kolaborantów Niemiec, czyli Trzaskowskiego i jego OBÓZ ROZKRADANIA POLSKI ORAZ ZDRADY NA RZECZ BANKSTERKI ŚWIATOWEJ. A prawie 14% POLAKÓW TO NAJZWYKLEJSZE LEMINGI, czyli ludzie całkowicie zmanipulowani i ogłupieni przez System Medialny III RP. Zagłosowali oni na podsuniętą im przez funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa i Informacji Wojskowej PRL „wydmuszkę”, czyli Szymona Hołownię = Komorowski + „nowoczesny” Petru Bis (2015) = Stan Tymiński Bis (1990). Jak czytam, znaleźli się wśród jego wielbicieli znów głównie młodzi ludzie, do 29 roku życia. Pięć lat temu na Antysystem głosowało 21% Polaków, w tym 55% młodych do 29 roku życia. A teraz po pięciu latach działania niezależnych mediów internetowych? 

Dzięki manipulacjom Mediów Systemu można jak sie okazuje zdobyć w Sercu Świata w Czas Pandemii więcej głosów na NIC (13,7% na Całkowitą Magmę i Pulpę) niż  GŁOSÓW za Wolnością i Podmiotowością Polaków we własnym domu (9,3%). Czy taka jest faktyczna „siła” świadomej działalności Ruchu Wolnych Ludzi i ich mediów Internetowych przez ostatnie pięciolecie?

Uspokajam – nie! Ta siła może być i jest o wiele większa, jednak obecnie Ruch Wolnych Ludzi w Polsce i media internetowe są w całkowitej rozsypce. Umysły młodych ludzi zostały porażone chaosem informacyjnym, autorytet niezależnych mediów został rozproszony, zostały one zdruzgotane  przez inwigilację agentury różnego typu i przez sprytne manewry banksterki światowej kreującej fałszywe autorytety internetowe, a nawet całe kanały dezinformacyjne, czy dezinformacyjne grupy społecznościowe, jak też  masową cenzurę internetu. Te same siły jednocześnie kreują jak najprawdziwsze operacje fałszywej flagi w REALU. Jedną z tych ostatnich jest PANDEMIA KORONAWIRUSA. Ta Plandemia nie jest niczym innym jak fragmentem III Wojny Światowej – siedem lat temu już o tym mówiono, pisano i kręcono także filmy.

Jak wiemy, każda wojna jest wymierzona ostatecznie w społeczeństwo, które staje się jej bezpośrednią ofiarą. W działaniach wojennych sterujących światem psychopatów społeczeństwo robi za zakładnika i najzwyklejsze mięso armatnie. Tym razem jest tak samo i mimo, że użyto narzędzia o wielkiej sile rażenia jakim jest Wykreowanie Strachu Przed Śmiercią w Epidemii, męczy mnie ciągłe powtarzanie truizmów o tym, że Banksterka Światowa to żadna tam staroświecka masoneria, lecz zjednoczeni ponad wszelkimi podziałami państwowymi, religijnymi, ideowymi Właściciele Niewolników, którzy mają tylko jeden cel – pieniądze, a poprzez pieniądze władzę, czyli bezwzględne zniewolenie ludzkości.

Dawno temu napisałem też, że nie rozumiem dlaczego Kukiz i PSL nie budują własnych mediów i pozostawiają sprawę informacji w rękach Systemu. Pisałem, że będziemy ich bacznie obserwować, wyrażałem zdziwienie, że Kosiniak Kamysz nie stawia jasno na Demokrację Bezpośrednią. Jestem mocno rozczarowany tą formacją, która wykazuje się indolencją, brakiem wyczucia ducha czasów i zmierza tym samym ku samozagładzie, mimo iż głosi szczytne programy. Najwyraźniej nie zrozumiano tam tego o czym bębnimy już wiele miesięcy: „Skończył się czas gadania, nadszedł czas działania”.  Tymi, którzy ostatnio działali zamiast gadać okazują się Konfederaci.

Na przykładzie Konfederacji widać, że budowa własnych mediów daje rezultaty – wRealu 24.pl, CEPolska, Konfederacja TV, Nam Zależy, NCzas TV, Media Narodowe i inne.

Także na przykładzie mediów Ruchu Wolnych Ludzi ( NTV, Porozmawiajmy, VTV, WdW, Tagen TV, Zięba TV, Czerniak TV), które nie poparły w rezultacie żadnego kandydata, widać jak łatwo można zmarnotrawić długoletnią pracę. Mam nadzieję, że tym razem ta tak bezwzględna klęska sprawi, iż rozpocznie się budowanie struktur Wolnych Ludzi i Wolnej Polski na SERIO. Czasu jest naprawdę bardzo mało. 

Ktoś powie, że wybory prezydenckie są bez znaczenia, bo prezydent w Polsce ma małą rolę polityczną do odegrania. Gdyby tak było nie poświęcono by 2 miliardów złotych na budowę całkowicie zależnych od PIS mediów propagandowych, które teoretycznie powinny należeć do Narodu Polskiego jako media publiczne.

DUDA OCZYWIŚCIE WYGRA II TURĘ! NAJBLIŻSZE 3 I PÓŁ ROKU BĘDZIE W POLSCE OKRESEM NAJGORSZEJ CIEMNOŚCI I TRYUMFU ZŁA – STAŁO SIĘ!

WYBÓR MIĘDZY DUDĄ A TRZASKOWSKIM TO I TAK WYBÓR POZORNY, MIĘDZY DŻUMĄ A CHOLERĄ OKRĄGŁEGO STOŁU!

SZACH I MAT DLA LUDZKOŚCI – W SERCU ŚWIATA – DOKŁADNIE TAK!

 

Jakże wymowny jest obrazek, jaki zobaczycie po zakończeniu tego filmu. 10% Przebudzonych Polaków to za mało ażeby zatrzymać w najbliższych 3 latach destrukcję, jednak to wystarczająco dużo, aby walczyć o wolność i demokrację z perspektywą zwycięstwa w roku 2023.

Nie macie pojęcia jak jest mi przykro i jak fatalnie się czuję z tym, że to co mówię i piszę dla was w sprawach społecznych i politycznych sprawdza się nieodmiennie od lat w stu procentach.

POLSKA BĘDZIE PRZEZ NASTĘPNYCH 20 LAT ROSŁA W SIŁĘ I STANIE SIĘ REGIONALNĄ POTĘGĄ.

ALE NA NIC NAM TA JEJ SIŁA, JEŚLI STANIEMY SIĘ NIEWOLNIKAMI WE WŁASNYM KRAJU, WE WŁASNYM DOMU. NA NIC NAM TA SIŁA, JEŚLI NIE USTANOWIMY W SERCU ŚWIATA WZORCOWEJ DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ I WZORU KONFEDERACYJNEGO FUNKCJONOWANIA WOLNYCH NARODÓW – JEDYNEJ ALTERNATYWY DLA TRYUMFUJĄCEGO DZISIAJ NA ŚWIECIE FASZYZMU I CENTRALIZACJI.  

CZY WIELKA ZMIANA STOI DZISIAJ POD WIELKIM ZNAKIEM ZAPYTANIA???

Podziel się!