1. NTV: Prawo morskie jako jedno z narzędzi nowego porządku świata – Grzegorz Skwarek; 2. Wiedza dla Wszystkich: ABC Przebudzenia – dlaczego się budzimy?; 3. W pisowskim portalu Niezalezna.pl trzy zadnia i trzy kłamstwa; 4. Olaf: To co chcę powiedzieć – Panie Sekielski, od 30 lat trwa zabawa w chowanego w gdańskiej szkole -2020.

Prawo morskie jako jedno z narzędzi nowego porządku świata – Grzegorz Skwarek

W najbliższych dniach bezwzględnie odchodzimy od tematu Plandemii i NWO. To co miało się wydarzyć w tej materii już się wydarzyło. Marsz Przeciw Przymusowi Szczepień i Dla Wolności uważam za bardzo udany, kilka tysięcy osób w tych warunkach, jakie bezprawnie stworzono i przy tym poziomie zastraszenia jaki zastosowano – to dużo. Jest sukces, ale nawet gdyby było 100 000 osób, oczywiście nie przyniosłoby to żadnego przełomu poza chwilą namysłu u rządzących i ewentualnym chwilowym odpuszczeniem na kilka miesięcy. Absurdalność Tragi-farsy Plandemicznej została przez Ruch Wolnych Ludzi skutecznie obnażona. Jest tylko kwestią czasu kiedy kilkanaście tysięcy górników i ich rodzin zamkniętych na Śląsku w 14 dniowym areszcie domowym z powodu rzekomej BEZOBJAWOWEJ choroby, zrozumie, jak bardzo ich oszukano i co z nimi naprawdę zrobiono. Bezobjawowa choroba, wirus którego nikt na świecie nie opisał, szczepionka którą już rzekomo na ten nieopisany wirus się „produkuje”, EPIDEMIA której nigdy nie było – dobre to wszystko – NOWOMOWA i Kłamstwo WSPIĘŁY  SIĘ NA SZCZYTY ZDAWAŁOBY SIĘ NIE DO POBICIA – GDZIE TAM EPOCE GIERKA I SZCZYTOWEGO PRLu DO DZISIEJSZYCH SZCZYTÓW PROPAGANDY, KŁAMSTWA I NOWOMOWY. Szczyty szczytami, nowomowa nowomową, kłamstwa kłamstwami, górnicy górnikami, a sprawiedliwość i tak dosięgnie rządzących we właściwej chwili.

Idą piękne słoneczne, ciepłe dni, pełnia lata, wakacje. Polacy uwięzieni w Polsce, granice zamknięte, nikt nie chce Polaków widzieć u siebie! A to wszystko na życzenie polskiego rządu! A więc…módlcie się narody!!! – jak mówi pewna moja znajoma.  Lekko licząc 5 milionów młodych NIEZADOWOLONYCH Polaków, w przymusowym więzieniu jakim stała się izolowana od świata Polska. Klasa średnia z kieszeniami pełnymi pieniędzy, lecz uwięziona w Polsce!…

Koniec tematu. Życzę rządzącym Polską „wszystkiego najlepszego” w związku z tym naprawdę celnym strzałem we własną PISowską, tępą głowę.

A my skoncentrujmy się teraz na tym na czym naprawdę należy. Jak zauważycie odchodzimy od tematu rzekomej „epidemii”, ku poważniejszym sprawom.

1. NTV: Prawo morskie jako jedno z narzędzi nowego porządku świata – Grzegorz Skwarek

https://www.youtube.com/watch?v=ZANclfYvziY

2. WdW: ABC Przebudzenia – dlaczego się budzimy?

https://www.youtube.com/watch?v=HgcI2hXtGlE

3. W pisowskim portalu Niezalezna.pl trzy zadnia i trzy kłamstwa, czyli jak robi się dezinformację, albo rządową propagandę w Polsce.

 

Pierwsze zdanie: Stan EPIDEMII??? Jakiej Epidemii, przecież nawet WHO nie ogłosiło żadnej epidemii, a już szczególnie w Polsce gdzie na tę straszliwą chorobę podobno zmarło przez trzy miesiące 1100 osób, podczas gdy każdego dnia właśnie tyle osób umiera w Polsce na inne choroby albo ze starości. – Pierwsze kłamstwo.

Drugie zdanie: „Wzrost zakażeń odnotowano też w innej kopalni.”??? Wzrost zakażeń??? Jakich zakażeń „bezobjawowych”???? Jeżeli ktoś nie ma żadnych objawów choroby to znaczy, że nie jest chory – jest zdrowy! – Kłamstwo więc totalne.

To samo zdanie i trzecie kłamstwo: „Wzrost zakażeń”??? Nie wzrost zakażeń tylko wykryć nie wiadomo czego w masowych testach PCR wykrywających koronawirusa nawet w oleju palmowym i bananach. – Więc 3 kłamstwo bo to jest tylko wzrost wykryć i to nie koniecznie koronawirusa.

Oczywiście słowa Epidemia i Zakażenia – robią z nieudolnego rządu idącego na pasku Banksterki i Big Pharmy Superbohaterów Narodowych, którzy ocalili Polskę od zagłady!  Naprawdę są oni zwykłymi zdrajcami narodu.

We fragmencie który prezentuję poniżej każdy z tytułów, łącznie z reklamą jest zwykłym KŁAMSTWEM.

1. Prezydent zapowiada budowę mostu, którego budowę już zapowiedziano w kampanii do Sejmu, a więc nie mówi nic nowego i nie jest to punkt jego programu prezydenckiego, tylko punkt programu wyborczego PIS.

2. Wcale się nie mówi – ani na mieście, ani po domach w Polsce – o tym, że pomnik Kościuszki w stolicy został powtórnie pomalowany. Nikogo to nie obchodzi.

3. Żaden domowy sposób nie poprawia słuchu o 79%.

4. Nikt z poważnych polityków w USA nie powiedział, że żołnierze z Niemiec zasilą polskie bazy.

5. Tytuł nr 5 już powyżej omówiłem: w 3 zdaniach 3 kłamstwa.

6. Dodatek solidarnościowy nie leży w żadnej senackiej zamrażarce.

I tak jest w tym portalu pisowskim ze wszystkim. Oczywiście Onet – nie jest ani o włos lepszy. Tam też szaleje jakaś epidemia i propagandowy bełkot narracji niemieckiej.

4. Olaf: TO CO CHCĘ POWIEDZIEĆ – Panie Sekielski , od 30 lat trwa ZABAWA W CHOWANEGO W GDAŃSKIEJ SZKOLE -2020

https://www.youtube.com/watch?v=hNgqubJODP8

 

Zabawa w chowanego trwa w gdańskiej szkole od ponad 30tu lat.
POMÓŻCIE !!!
Opisuję tutaj sprawę nauczyciela z gdańskiej szkoły, sprawa była w sądzie i kuratorium oświaty.
Sąd nie zakwestionował zeznań świadków (dzieci) ale chciał twardych dowodów, by cokolwiek zrobić. Sprawa dotyczy całych pokoleń dzieci (setki dzieci) na gdańskiej Morenie, gdyż nauczyciel uczy do dzisiejszego dnia w szkole podstawowej. Nie przeniósł się np. do liceum czy jakiejkolwiek innej placówki oświatowej, tylko dalej uczy małe dzieci. Jest to prawda i ręczę za to osobiście.

Jeśli mogę Cię prosić, rozsyłaj ten film wszędzie gdzie możesz a szczególnie do znajomych w Gdańsku. Skończmy z tym szaleństwem.

Panowie Sekielscy, zapraszam do Gdańska, ofiary czekają.

 

Podziel się!