1. OdkrywamyZakryte: Sfingowana śmierć Georga Floyda; 2. RAdość Myślenia: Paweł Ruszczyński – A teraz sprzedaj kozę; 3. NTV: Pokojowy marsz wolności – Janusz Zagórski i Dominika Dominiak; 4. Samoświadomi: Zamieszki w USA, Antifa, Opłacani rebelianci i więcej; 5. Zdrojowa TV: Bill Gates – diagnoza, cztery filary przeznaczenia, narodziny definiują człowieka (Barbara Wojtkowska)

Bill Gates – Diagnoza: 4 Filary przeznaczenia, ile procent woli?

George Floyd pokazywany jest w telewizji na tle piwa marki KORONA!

1. OdkrywamyZakryte: Sfingowana śmierć Georga Floyda

https://www.facebook.com/watch/?v=175933180514445

1. Paweł Ruszczyński – A teraz sprzedaj kozę

Każdy doskonale zna dowcip a w zasadzie mądrość życiową o Icku, który w rozmowie z Rabinem narzekał na swoje ciężkie życie i ciasnotę w swoim domu. Narzekał na żonę, dzieci i inwentarz, który w izbie się nie mieścił. Icek dostał nakaz dokupienia kozy i dopchania jej do swojego domostwa co też niechętnie ale karnie uczynił. Oczywiście ciasnota się zwiększyła. Przy następnej wizycie u Rabina ten słysząc lamenty Icka na żonę, dzieci inwentarz i jeszcze rogatego, śmierdzącego stwora kazał mu sprzedać rzeczoną kozę. Karny Icek radę wykonał no i z zachwytem poleciał do Rabina podziękować mu za jego mądrość bo nagle okazało się, że ma „tyle wolnego miejsca w swojej chacie”…

Tak, obecnie jeśli przełożymy sytuację w kraju to jesteśmy na etapie sprzedaży kozy. Maseczki są częściowo zniesione, kolejna część biznesów jest z oporami ale dopuszczana do funkcjonowania, ludzie się cieszą, że wraca normalność. Żal mi ich.

Po pierwsze, gospodarczo nie wracamy do żadnej normalności tylko do sytuacji z przed 7-10 lat a teraz znowu będziemy „gonić zachód”.

Po drugie nie da się „od wystraszyć” społeczeństwa. (tak jak się nie da „od zobaczyć” niechcianych rzeczy). Duża część ludzi dalej gania w maseczkach, narażając swoje życie i zdrowie na szwank w imię „profilaktyki”. Biedni ludzie nie mają czasu albo umiejętności aby sobie sprawdzić kilka faktów i samodzielnie podejmować racjonalnych decyzji. Nikt ich w szkole kreatywnego myślenia nie nauczył.

Po trzecie nikt dalej nie interesuje się co się dzieje pod całą akcją plandemicznej Kozy. Wszyscy najpierw kupują kozę, upychają ją do swoich głów, teraz ją sprzedajemy a kto się interesuje po co to całe zamieszanie? Co ta międzynarodowa akcja w krajach zachodu miała ukryć? Co nam miała zdjąć z pierwszego planu? Coś czego normalnie nikt by nie przeoczył.

Ostatnio naszła mnie pewna myśl.

Fakty:

W 1990r nastąpił krach Japońskiej giełdy. Japonia po przegranej wojnie z USA pokonała bardzo wyboistą drogę od biedy i recesji w 1945 do czasów współczesnych. Kiedy postawiono tam na wysoką technologię i wdrożono odpowiedni model edukacyjno-gospodarczy okazało się, że biznes na wyspach Kwitnącej Wiśni rozpoczął udany pościg za dużymi gospodarkami. Kiedy Japonia w rankingach zajęła drugie miejsce i kiedy PKB Japonii rosło jak na drożdżach goniąc PKB USA, ówczesne władze Ameryki Północnej lub bardziej elity finansowe z Wall Street, które mają w rękach odpowiednie instrumenty finansowe doprowadziły do załamania i krachu Japońskiej giełdy. Zostało to wykonane bardzo skutecznie i trwale okaleczyło Japoński rynek finansowy a FED do dziś kontroluje poczynania Banku Japońskiego. Japonia jest od 30 lat w recesji. Od wielu lat drukuje jeny i prowadzi „interwencjonizm gospodarczy” aby rozruszać lokalny biznes ale jakoś tak wszystkie działania mają całkowicie odwrotny skutek.

Otóż mamy pewne analogie w dniu dzisiejszym.

więcej u źródła: https://blog.ruszczynski.net/2020/06/03/a-teraz-sprzedaj-koze-3-czerwiec-2020r/

3. NTV: Pokojowy marsz wolności – Janusz Zagórski i Dominika Dominiak

https://www.youtube.com/watch?v=liPzRinL-VU

 

A propos wirusa wykrywanego masowo przez test PCR u górników już pisałem o co chodzi! jak to się robi na Śląsku i po co macie tutaj powyżej od 25 minuty. Większość tych górników którzy wybierali się na protesty do Warszawy już jest aresztowanych w aresztach domowych razem z całymi rodzinami – na tzw. Kwarantannie.

4. Samoświadomi: Zamieszki w USA, Antifa, Opłacani rebelianci i więcej, Raport

https://www.youtube.com/watch?v=vPQfooO0uN4&feature=youtu.be

 

 

5. Zdrojowa TV: Bill Gates- diagnoza, 4 filary przeznaczenia , narodziny definiują człowieka (Barbara Wojtkowska)

BARBARA WOJTKOWSKA JAKi JEST BiLL GATES, DONALD TRUMP, PUTiN i RESZTA.

https://www.youtube.com/watch?v=PqCXfZkikCM

 

Podziel się!