1. Kosiniak-Kamysz: Postulaty Kukiz’15, będą ZREALIZOWANE!; 2. Jerzy Zięba – Kto (jeszcze) powinien być kandydatem na nowego Prezydenta Polski; 3. NEOS: Koniec manipulacji globalistów; 4. Obudź się Polsko: Wielka Porażka B. Gatesa w Sądzie Amerykańskim

Władysław Kosiniak-Kamysz o postulatach Kukiz’15

PIS i PO wspólnie, w sprytnym porozumieniu PONAD GŁOWAMI NARODU POLSKIEGO i we wspólnej grze politycznej Sejmu z Senatem opanowanych przez PIS i PO, praktycznie zamknęły możliwość zarejestrowania jakichkolwiek nowych kandydatów w wyborach na Prezydenta. Teoretycznie do 10 czerwca mogą się zarejestrować nowi kandydaci ze 100.000 podpisów, ale jutro tj. 5 czerwca 2020 mija termin rejestracji nowych komitetów wyborczych. Jeśli do jutra komitet Nowego Kandydata nie zostanie zarejestrowany – to szansy na wzięcie udziału w wyborach nowej osoby praktycznie nie ma! Przewlekano celowo w taki sposób procedurę z publikacją decyzji PKW i debatami w Senacie po to właśnie żeby wykluczyć nowych kandydatów – poza jednym –  tym który komitet wyborczy ma już zarejestrowany – panem Rafałem Trzaskowskim.  Jest to bezczelna manipulacja klasy politycznej. Moim zdaniem przekreśla to jednak pomysł Jerzego Zięby na wprowadzenie kogokolwiek nowego do tej Zamkniętej przez System Pan-Niewolnik gry. Pozostaje tylko jeden kandydat, który może reprezentować Wolnych Ludzi i Demokrację Bezpośrednią. INNYCH poza kandydatem Kukiz’15+PSL po prostu NIE MA!

„Dla mnie to jest zobowiązanie które ja wypełnię. Dzisiaj nie mamy jeszcze mocy sprawczej w Sejmie, ALE MY BĘDZIEMY WNOSIĆ TE USTAWY!” Władysław Kosiniak Kamysz.

Władysław Kosiniak-Kamysz to jedyny kandydat na prezydenta, który przyjął postulaty  Kukiz’15 mające na celu prawdziwą demokratyzację Polski!

Jeśli jest jeszcze ktoś, kto nie słyszał co mówi kandydat Koalicji Polskiej na prezydenta o tych ważnych kwestiach ustrojowych – koniecznie musi to obejrzeć!

1. Władysław Kosiniak-Kamysz o postulatach Kukiz’15, które będą ZREALIZOWANE przez niego i Koalicję Polską!

 

https://www.facebook.com/KUKIZ15/videos/3201402686547125/

Władysław Kosiniak-Kamysz o postulatach Kukiz15

Władysław Kosiniak-Kamysz to jedyny kandydat na prezydenta, który przyjął postulaty Paweł Kukiz mające na celu prawdziwą demokratyzację Polski!Jeśli jest jeszcze ktoś, kto nie słyszał co mówi kandydat Koalicji Polskiej na prezydenta o tych ważnych kwestiach ustrojowych – koniecznie musi to obejrzeć!

Opublikowany przez KUKIZ15 Czwartek, 28 maja 2020

10 kluczowych Postulatów KUKIZ’15+PSL w Programie Władysława Kosiniaka-Kamysza:

     1. możliwość startu indywidualnego (JOW) do Sejmu (a nie tylko z list partyjnych) dla każdego Obywatela
     2. możliwość głosowania przez internet (e-voting)
     3. możliwość odwołania posła w trakcie kadencji

W 4. e-konsultacje wszystkich procedowanych ustaw.

I– nicjatywa Obywatelska już istnieje, ale wymaga wzmocnienia.

R  5. obniżenie progu frekwencyjnego przy referendum krajowym do 30% i  

         obowiązek dostosowania się do jego wyniku przez władze.
     6. wybór Rzecznika Praw Obywatelskich, Prokuratora Generalnego,

       Krajowej Rady Sądownictwa oraz sędziów pokoju bezpośrednio przez  Obywateli.
     7. dobrowolność w opłacaniu składek ZUS przez przedsiębiorców
    8. emerytury i renty zwolnione z podatku
    9. 50% udział OZE w polskim miksie energetycznym.
   10. wprowadzenie ustawy antykorupcyjnej

Jak na razie jest to jedyny program bliski naszych postulatów Demokracji Bezpośredniej i stanowi pierwszy krok do niej. Punkt 4 tego Programu = Weto, Inicjatywa obywatelska już istnieje, a Punkt 5 = Referendum obligatoryjne. Inicjatywę oczywiście należy udoskonalić, aby nie było możliwości przemielenia takiej inicjatywy i wyrzucenia do kosza bez głosowania w Sejmie. Służy temu Punt 3 i Punkt 1 tego programu, gdyż posłów którzy głosują inaczej niż w wyborach opowiadali obywatelom będzie można odwołać zaś wybór kandydatów będzie bezpośredni z małych okręgów przed obywatelami których będą tacy posłowie odpowiadać osobiście.

O WIR – mówi i profesor Mirosław Matyja i Jerzy Zięba

2. Jerzy Zięba – Kto (jeszcze) powinien być kandydatem na nowego Prezydenta Polski. Pani Edyta Górniak otrzymała potrzebne informacje, które musi rozważyć.

Nowa treść w tym nagraniu znajduje sie na początku i od 29 minuty do końca nagrania. kto wysłuchał wystąpienia z 30 maja ten środka tej prezentacji nie musi powtarzać – jest identyczna. Nowe są też informacje pisane na pasku i w tle obrazu.

https://www.facebook.com/JerzyZiebaKontoZapasowe/videos/2646155815673377/

3. NEOS: Koniec manipulacji globalistów. Miarka się przebrała.

https://www.youtube.com/watch?v=0LX1pLM5njY

 

3. WIEKA PORAŻKA B. GATES w Sądzie Amerykańskim – WHO bez USA – w/g WHO maski nie są konieczne

https://www.youtube.com/watch?v=dH6ntcB5vsg

 

Podziel się!