„Słowiańska moc: Urąganie logice, czyli pch24 boi się rodzimowierców.” – PCh24, nieustająca antyrodzimowiercza misja w Polsce?!

Urąganie logice, czyli pch24 boi się rodzimowierców

Kopia idola zbruczańskiego w Krakowie, nieopodal Wawelu
zdjęcie: Jan Mehlich „Lestat”; na licencji CC BY-SA 3.0.

Zwracam uwagę wszystkich Rodzimowierców i wszystkich Słowianofilów związanych ze Starosłowiańską Świątynią Światła Świata na artykuł zamieszczony przez portal Słowiańska moc pod tytułem „Urąganie logice, czyli pch24 boi się rodzimowierców.” Artykuł ten zaczyna się jak następuje:

„Już od dłuższego czasu na chrześcijańskim portalu pch24.pl pojawiają się co jakiś czas artykuły szkalujące rodzimowierstwo, a także – jakże by inaczej – osoby po prostu zainteresowane przedchrześcijańskimi korzeniami. Nie brak w ich artykułach wielu przekłamań, manipulacji i błędów logicznych.”

 

więcej u źródła: Słowiańska Moc

 

PCh24.pl zagościł u nas na portalu Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata w niechlubnym czasie w listopadzie 2018 roku kiedy kościół katolicki usuwał ze Ślęży NASZEGO Świętowita. Od tamtego czasu nie tylko nic tam się u nich nie zmienia na lepsze w kwestii ekumenicznego postępowania względem Rodzimowierstwa, ale wręcz odwrotnie zdaje się, że portal ten nakręca spiralę nienawiści wymierzoną w polskie rodzimowierstwo z coraz większą skutecznością. Choć nie wiem czy jeśli chodzi o Mowę Nienawiści można się posunąć dalej niż to miało miejsce w roku 2013, kiedy nazywano tam wprost Rodzimowierców Polskich SATANISTAMI, to jednak obecnie wygląda na to że udało się tę nienawiść rozkręcić na tyle, żeby poprzez ultrasów z czarnej falangi niszczyć zapalane pod posągiem Świętowita w Krakowie przez Rodzimowierców znicze i apelować o jego usunięcie ze „stolicy polskiego Katolicyzmu”.
Po Świętowicie ze Ślęży, tak jak pisałem w 2013 roku i latach późniejszych przyszła widać kolej na Świętowita z Krakowa.
PCH 24 i czarnej sotni ultrasów z falangi katolickiej w Polsce przypominam , że Świętowit wrócił na Ślężę  i do Choroszczy także, i wróci zawsze i wszędzie gdzie zostanie usunięty jego posąg, tak jak wrócił DUCHOWO i w sercach swoich wyznawców, po wiekach nieobecności do współczesnej Polski, ojczyzny także – co nieśmiało katolikom przypominam – legalnego w naszym kraju wyznania – Rodzimowierstwa Słowian. 
Polecam artykuł na portalu Słowiańska Moc mimo, tego że autorzy próbują się tam odcinać od Turbosłowiaństwa i Turbolechictwa – ale wiemy przecież, jak tego typu próby się kończą – czołowym Turbolechitą według środowisk lewackich i środowisk TV Trwam jest obecnie Igor Górewicz i związek wyznaniowy Rodzima Wiara. od szkalującej propagandy po prostu nie sposób się oderwać ani odciąć.

Antyrodzimowiercze portale Polonia Christiana i wPolityce.pl

O usunięciu Świętowita z Augustowa, oraz Diabła z Krakowa, czyli co się naprawdę dzieje na Ślęży!

Podziel się!