1. Paweł Szydłowski: Del BIGTREE – Szczepionkowcy to tępi idioci!; 2. Czwarty Międzynarodowy Protest przeciw przymusowi szczepień. StopNOP, Warszawa – 06 06 2020!; 3. NAI: Moc procesu – rola w procesach autonomii – Dominik Dudek.

Moc procesu – rola w procesach autonomii – Dominik Dudek

Propaguj dalej w celu zwalczania szczepionkowego ciemnogrodu. Zastanów się w końcu nad tym, co robisz swemu dziecku, pozwalając go zaszczepić w celu nabicia kasy koncernom szczepionkowym.

1. Paweł Szydłowski: Del BIGTREE o szczepionkach na koronowirusa i na odrę. Szczepionkowcy to tępi idioci !!!

https://www.youtube.com/watch?v=XL3VNXPoyPA&feature=youtu.be

Fantastyczny wykład! Wysłuchaj i propaguj dalej w celu zwalczania szczepionkowego ciemnogrodu. Zastanów się w końcu nad tym, co robisz swemu dziecku, pozwalając go zaszczepić w celu nabicia kasy koncernom szczepionkowym.

2. IV Międzynarodowy (Globalny) Protest przeciw przymusowi szczepień – 06 06 2020 Warszawa!

IV Międzynarodowy (globalny) Protest Przeciw Przymusowi Szczepień

IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień jak co roku odbędzie się 6 czerwca 2020 r. o godz. 12:00 w Warszawie, w całej Polsce oraz w innych państwach. Dołączenie do wydarzenia w swoich krajach potwierdziła Bułgaria, Ukraina, Kanada, Irlandia i Wielka Brytania. Protest odbył się już w Australii i w Serbii. Czekamy na kolejne państwa! Niech ten protest stanie się wyrazem społecznego sprzeciwu w każdym zakątku Ziemi!

Naszym celem jest fundamentalna wolność, sprzeciw wobec planów globalnej  kontroli i przymusu procedur medycznych, w tym szczepień, wyrażony w globalnym apelu do wszystkich rządów i parlamentów świata www.vaccineappeal.com

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski w imieniu polskiego rządu powiedział jednoznacznie – wszyscy Polacy muszą być wyszczepieni, co zgodnie z planami BIlla Gatesa, ma potwierdzić elektroniczny certyfikat, a jego brak wiązać się z dyskryminacją i ograniczeniem podstawowych praw.

Taki sam totalitarny przekaz za globalistami jest powielany przez polityków na całym świecie. Mimo, że lekarze i naukowcy ostrzegają – nie ma szans na bezpieczną i skuteczną szczepionkę! Więcej o szczepionce tutaj http://vaccineappeal.com/?p=23

Tylko razem możemy to powstrzymać!

Do udziału w pokojowym wydarzeniu zapraszamy każdego bez względu na wiek, światopogląd i poglądy polityczne, jak co roku apelując do całego świata o udział, żeby protest miał charakter globalnego sprzeciwu wobec przymusu szczepień.

Generowany medialnie „kryzys koronawirusowy“ i szczepionki mają być wykorzystane do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli i wdrażania totalitarnych rozwiązań.

Protestując planujemy przejść ulicami Warszawy z placu Zamkowego, Krakowskim Przedmieściem, Nowym Światem, przez plac Trzech Krzyży do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przy Al. Ujawzdowskich, informując też o alternatywnych formach protestu w zależności od sytuacji – bezpiecznych dla rodzin z dziećmi. W razie braku zgody na zgromadzenie publiczne (nadal trwa wymiana pism) zapraszamy do spaceru ulicami Warszawy.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP i społeczność International Revolution for Choice

Podziękowania!

Za wsparcie idei protestu dziękujemy Ivanowi Komarenko, który nagrał z tej okazji utwór „Wolność”. Posłuchaj! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10216412313329604&set=a.3678099120280&type=3&theater

 

więcej u źródła: StopNOP

3. NAI: Moc procesu – rola w procesach autonomii – Dominik Dudek

https://www.youtube.com/watch?v=vnI6ryv8058&fbclid=IwAR3qd2qfq69Nn_AZLxyNJOrDSoQUVkxiHsQ18g4apdGVWNmXdh4OrpgEACE

Podziel się!