Jerzy Zięba: 1. Nocne Polaków rozmowy; 2. W sobotę, 30.05.2020, o godzinie 21.00 wskażę osobę, która według mnie powinna zostać nowym Prezydentem Polski. Zaskoczenie będzie wielkie.

Jerzy Zięba: Nocne Polaków rozmowy.

Zwracam  uwagę wszystkich na „zbieg okoliczności”, który powoduje, że nie tylko 5G wprowadza się pod osłoną Plandemii Koronawirusa i powszechnej cenzury informacyjnej, ale że pod Stanem Wojennym zarządzonym pod pozorem Plandemii w Polsce odbywa się od marca i potrwa do końca czerwca, lub połowy lipca, kampania wyborcza na Prezydenta RP. Ten Stan Wojenny jest starannie wpisany czasowo w owe „wybory”.

Dotyczy to nie tylko Polski, ale Niemiec (masowe protesty uliczne antyszczepionkowe i AfD), Włoch (Antysystem w Parlamencie), Hiszpanii (gdzie sytuacja społeczno-polityczna jest tak samo napięta – Katalonia), Francji (Żółte Kamizelki – co chyba każdemu jest znane), Rosji (gdzie niezadowolenie społeczne i upadek gospodarczy), Syrii i Iranu oraz Izraela i Palestyny (gdzie toczy się wojna zbrojna), Chin i Hongkongu (likwidacja autonomii, o czym już wiadomo), Japonii i Korei Płd. z Koreą Płn. (które są w ostrym konflikcie subatomowym), i wreszcie USA, gdzie toczy się wojna D. Trumpa z Banksterką na szczytach władzy i próba ostateczna w tej zewnętrznej  (USA-Chiny), ale i wewnętrznej Amerykańskiej Wojnie Koronawirusowej. 

Zwracam uwagę, że to ma miejsce także przed jesiennymi wyborami prezydenckimi w USA i będzie miało zdecydowany wpływ na wynik tych wyborów oraz politykę USA przez następne lata. Skutki wyborów prezydenckich w USA i w Polsce będą widoczne przez całą następną kadencję (4-5 lat) i będą mieć wpływ na Zimną Wojnę USA-Chiny/Rosja/Iran i sytuację na Całym Świecie. CB

 

 

1 A. 29 05 2020 – BARDZO WAŻNE O CENZURZE I PRAWDZIE ORAZ STEROWANIU LUDŹMI PRZY POMOCY DEZINFORMACJI:

https://www.facebook.com/JerzyZiebaKontoZapasowe/videos/288287772341112/

 

1. Powszechna cenzura w mediach całego świata. Czy Polacy chcą mieć swoje państwo ?

2. Celebryci są ważni dla upowszechniania wiedzy, ale brak im wiedzy merytorycznej żeby dyskutować z fachowcami od medycyny (Wojciech Brzozowski – odważny człowiek, ale argumenty emocjonalne są za słabe, a błędy w takiej dyskusji dyskredytują PRAWDĘ).  Pani Doda namawia na WIR – bardzo dobrze i to jest bardzo ważne!!!, Edyta Górniak – mówi o szczepieniach – bardzo dobrze. Witold Gadowski w Tv Trwam o koronawirusie, płytkie wystąpienie chociaż dobrze że mówi – ale dlaczego nie ktoś kto posiada wiedzę i argumenty dogłębne! Dlaczego TV Trwam nie dopuścił Jerzego Zięby???

3. 35′ – Wezwanie do dyskusji publicznej o medycynie opartej na faktach profesorów medycyny w Polsce, np w Tv Trwam, np. o szczepieniach z ojcem Benedyktem zwolennikiem szczepień. 39′ – Zapis o prawie lekarza za zgodą pacjenta do wyboru sposobu leczenia, czyli odpowiedniej leczącej terapii.

4. WIR – 40′.  Profesor Matyja i jego książka oraz jego koncepcja, naprawdę ratująca Polskę – pani Doda robi doskonałą robotę w tej sprawie. Trump nie wprowadzi obowiązku szczepień, to jest niemożliwe w USA! Dlatego też rząd Szwajcarii wydał ZALECENIE noszenia maseczek, a nie NAKAZ jak w Polsce, gdzie obywatel ma ZERO PRAW Obywatelskich.

5. Czy Polską zarządza garstka opętanych?! Odpowiedzcie sobie sami – 48′.

6. 58′ Zacznijmy szczepienie od pana Dudy i jego dzieci, zaszczepmy rząd i ich dzieci i wnuki, zaszczepmy cały Sejm i wszystkie ich dzieci i wnuki. Od tego można zacząć masowe szczepienie w Polsce!

7. 60′ – O Proteście 06 06 2020 – Protest społeczny jest OK, ale nic nie da, ważne jest żeby zmienić System a to daje tylko WIR.

8. WHO okłamało cały świat i niektóre kraje Afryki wyrzuciły już WHO na śmietnik, to samo zrobił Trump w USA! A co rząd Polski????

9. 1h11′ – Tanajno i WIR – WIR spowoduje że to co chce pan Tanajno, albo ktokolwiek inny będący u władzy, nie ma znaczenia – bo Naród będzie decydował, a nie pojedyncza osoba, jak np pan Tanajno czy Duda. Jaki BOSAK skoro likwiduje on na swoim profilu wasze wpisy o WIR???

WIR WIR WIR!!! – PROFESOR MIROSŁAW MATYJA

Polski WIR na FB

https://www.facebook.com/groups/polskiwir/?hc_location=ufi

 

1 B. 24 05 2020 – BARDZO WAŻNE O WYBORACH PREZYDENCKICH

https://www.bitchute.com/video/fO5PARtF5XV9/

1. Dosyć gadania o koronawirusie wszystko zostało powiedziane.

2. Tylko osoba, która gwarantuje wprowadzenie WIR jest godna poparcia w tych wyborach. Żaden Duda, Trzaskowski, Hołownia, żaden Bosak!

3. Celebryci nie mają argumentów merytorycznych w starciu z medycyną profesjonalną. Są argumenty, które każdego z telewizyjnych doktorów Mediów Systemowych, ale trzeba mieć pełną wiedzę. Jeżeli nie można tego zrobić w Telewizji Polskiej, bo jest cenzura to najlepiej zrobić to w sądzie.

4. Kolagen Visanto, alergia i tematy medyczne od 25′.

Szczepionki grypa, covid 19 – od 49′, przeciwciała po covid 19 sars 2 – nie ma prawdziwego testu ściema i lipa. Kłamstwo!

2. Jerzy Zięba Zapraszam na sobotę 30 maja na godzinę 21.00, wskażę osobę, która według mnie powinna zostać nowym Prezydentem Polski. Zaskoczenie będzie wielkie.

WIELKA ZMIANA W POLSCE!

https://www.facebook.com/JerzyZiebaKontoZapasowe/videos/3028610423892008/

70% Polaków w Polsce jest za zlikwidowaniem suwerenności Polski? – dr Jan Przybył.

https://www.facebook.com/JerzyZiebaKontoZapasowe/videos/1224034284607408/

Podziel się!