1. Paranoja rządowa covid 19 w kopalniach przykrywką do otwarcia 5G w Polsce; 2. VTV: Dr A. Kaczorowski – WALCZ ALBO UCIEKAJ!; 3. Tagen TV: Dr Jerzy Jaśkowski – Gloria czy banicja; 4. M. Kołodziejczak z Agrounii demaskuje strategie wielkich supermarketów

Paranoja rządowa covid 19 w kopalniach przykrywką do otwarcia 5G w Polsce

Katowice, Wrocław, Poznań, Warszawa – ośrodki „odkrycia” najbardziej licznych przypadków zarażenia Polaków pseudo-pandemicznym koronawirusem sars2 covid19 i największej liczby rzekomych „zgonów” z tego powodu oraz dwa inne miasta Szczecin i Gdańsk, w dniu wczorajszym stały się oficjalnie „Smażalniami 5G” dla swoich mieszkańców. Oficjalnie i z tryumfem Sieć PLUS ogłosiła to we wszystkich dziennikach Mediów Systemu w Polsce właśnie wczoraj – 20 maja 2020 roku.

Jednocześnie wzmogły się represje w kopalniach na Śląsku, gdzie fałszywymi testami PCR „wymazuje się” jak mówi rządowy żargon Nowomowy NWO, całymi górniczymi rodzinami ludzkie bydło i zamyka się to bydło w KWARANTANNIE, czyli w areszcie domowym na masową skalę, tysiącami.

Oto jest PLANDEMIA w całej okazałości. Niech to będzie dla wszystkich Polaków przesłaniem dnia i ostateczną przestrogą przed dalszym tolerowaniem rządów Okrągłego Stołu, czyli Zdrady Narodowej, nad SUWERENEM – POLAKAMI – i bez kontroli SUWERENA!   

Aktualna mapa (20 05 2020) wykrycia covid-19 pokrywa się przede wszystkim z liczbą wykonanych fałszywych testów PCR oraz z zakładaną Siecią 5G w pięciu z siedmiu dużych miast Polski.

1. Paranoja rządowa sars2 covid19 w kopalniach przykrywką do otwarcia 5G w Polsce

A. 5G w Polsce już oficjalnie. Plus jako pierwszy uruchomi w poniedziałek komercyjną sieć 5. generacji

Plus jest pierwszym polskim operatorem, który uruchomi sieć 5. generacji na terenie naszego kraju. 5G będzie dostępne od poniedziałku w 7 miastach.

Skończył się wyścig o miano lidera, jeśli chodzi o 5G w Polsce. Chociaż z powodu koronawirusa aukcja częstotliwości z zakresu 3,4-3,8 GHz została wstrzymana, to Plus nie zwolnił tempa i zgodnie z zapowiedziami rusza z siecią 5. generacji na częstotliwościach zarezerwowanych wcześniej na rzecz LTE.

Sieć nowej generacji testują już wszyscy operatorzy i to nie tylko w laboratoriach. Swoje stacje bazowe zapewniające łączność 5G uruchomili już w wielu miastach na terenie Polski przy wsparciu najróżniejszych partnerów. Do tej pory nie było jednak mowy o komercyjnej sieci — aż do dziś.

Zwycięzca mógł być tylko jeden i okazał się nim Plus, który z pomocą Ericssona zakończył budowę nowej sieci już w marcu. Teraz operator wyprzedził rywali, gdyż ogłosił, że już od poniedziałku 11 maja 2020 r. z komercyjnego 5G będą mogli skorzystać wszyscy klienci w 7 miastach na terenie Polski.

Na liście miast, których mieszkańcy będą mogli już w najbliższy poniedziałek cieszyć się łącznością 5. generacji, znalazły się Warszawa, Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Szczecin oraz Wrocław. Plus szacuje, że na start z nowej technologii będzie mogło skorzystać w nich łącznie ok. 900 tys. osób.

To bardzo ważny moment dla naszej Grupy i naszych Klientów. Wdrażamy pierwsze komercyjne 5G dostępne tu i teraz. 10 lat temu jako pierwsi wprowadziliśmy do polskich domów LTE. Dzisiaj, jako lider technologiczny polskiego rynku mediów i telekomunikacji, wprowadzamy w Polsce pierwszą komercyjną sieć 5G, z której będą mogli korzystać klienci Plusa — chwali się w komunikacie prasowym Mirosław Błaszczyk, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus.

źródło i więcej: https://www.spidersweb.pl/2020/05/plus-5g-w-polsce-oficjalnie.html

Jak widzicie z powyższego tekstu bezpośrednio zaangażowane w ten projekt i „zainteresowane” jego powodzeniem są takie media jak chociażby Telewizja Polsat, ale dotyczy to także w nie mniejszym stopniu nadawcy TVN czy portali takich jak Onet.pl i Interia.pl. Dotyczy to również rządowego PISowskiego kompleksu mediów z TVP na czele. Wszyscy oni realizują w POLSCE propagandę Big Pharmy i Banksterki Światowej kierowanej przez USA oraz eksperymentują na POLAKACH nowe narzędzia depopulacji i zniewolenia ludzkości.  Wszystkie one są napędzane kasą Kompleksu Militarnego i Przemysłu Farmaceutycznego oraz Informatyczno-Propagandowego NWO.

Zapytam – A jak tam z 5G w Izraelu? Już działa? Przecież Izrael i Polska to dwa państwa frontowe w obecnej konfrontacji III Wojny Światowej.

B. Pandemia covid19 w kopalniach na Śląsku

Śląsk staje się polską Lombardią. Rząd może być zmuszony dokręcić Ślązakom śrubę – 11 05 2020

Na dniach ma zapaść decyzja, czy dalsze odmrażanie gospodarki będzie prowadzone w całym kraju, czy może z wyłączaniem Śląska. Górnicze ognisko zachorowań zaczyna coraz bardziej zagrażać całemu województwu.

Niestety, w marcu nikt nie słuchał nawoływań, by wśród górników jak najszybciej organizować obowiązkowe testy na COVID-19. Nic nie dawały argumenty, że to jedna z najliczniejszych w Polsce branż, w dodatku pracująca w dosyć charakterystycznych warunkach, które wspomagają transmisje koronawirusa.

Rząd nic sobie z tego nie robił, tylko zasłaniał się opinią Głównego Instytutu Górnictwa, który przekonywał wbrew logice, że „warunki dołowe, czyli temperatura i przewietrzanie wszystkich wyrobisk sprawiają, że to środowisko nie pozwala na przenoszenie się wirusa i w związku z tym załogi zjeżdżające na dół są bezpieczne”.

źródło i więcej: https://spidersweb.pl/bizblog/slask-koronawirus/

13. 05 . 2020 Wirusolog: Śląsk może stać się „polską Lombardią”

Sytuacja epidemiologiczna na Śląsku jest coraz trudniejsza. Rośnie liczba zakażonych, a głównym ogniskiem zachorowań stały się kopalnie. Skąd tak duży wzrost zakażeń koronawirusem? Wirusolog dr Tomasz Dzieciątkowski wyjaśnia, jakie mogą być przyczyny i ostrzega, że Śląsk może się stać „polską Lombardią”.

W programie Onet Rano ekspert wyjaśnił, dlaczego Śląsk może się stać epicentrum epidemii w Polsce.

– Czynnikiem, który wpływa na przebieg zakażenia koronawirusem jest stopień zanieczyszczenia powietrza. Możemy się spodziewać, że zakażeń na Śląsku będzie więcej. Najwięcej zachorowań jest wśród górników, którzy pracują w trudnych warunkach, stłoczeni obok siebie, pracują w wilgotnym i ciepłym środowisku, są zmęczeni. To może wpływać na funkcjonowanie ich układów odpornościowych. Wszystkie te czynniki razem mogą być wybuchową mieszanką – powiedział dr Dzieciątkowski.

I dodał: – Trudno się dziwić, że stało się to, co się stało. Istnieje możliwość, że Śląsk może się stać „polską Lombardią”.

źródło i więcej: https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,koronawirus-w-polsce–wirusolog–slask-moze-stac-sie-polska-lombardia,film,65073715.html

Ile testów na koronawirusa w poszczególnych województwach? Ministerstwo podało dane

653 224 testów na koronawirusa i 19 080 przypadków zakażenia COVID-19 w całej Polsce – to aktualne dane z Ministerstwa Zdrowia. W oparciu o te same statystyki, ale na dzień 18 maja 2020 r., resort opublikował natomiast ilość wykonanych testów w poszczególnych województwach. Najwięcej wykonano ich na Mazowszu, najmniej w województwie opolskim.

Zgodnie ze stanem na dzień 18 maja 2020 r. w całym kraju przeprowadzonych było 636 046 testów. W podziale na poszczególne województwa – jak podało Ministerstwo Zdrowia – zdecydowanie najwięcej wykonano ich na Mazowszu – 177 452, gdzie odnotowano też 3003 potwierdzonych przypadków zakażenia.

70 519 testów zrobiono w województwie wielkopolskim, w którym liczba zakażonych wyniosła 1 815. Województwo śląskie, w którym jest aktualnie najwięcej zakażeń – 5694, znalazło się na trzecim miejscu z wynikiem 55 985 testów. W małopolskim przeprowadzono 48 686 testów (1 146 zakażonych), w dolnośląskim 45 700 (2 241 zakażeń), w pomorskim z kolei 42 627 testów (502 zakażone osoby).

źródło i więcej: https://www.portalsamorzadowy.pl/ochrona-zdrowia/ile-testow-na-koronawirusa-w-poszczegolnych-wojewodztwach-ministerstwo-podalo-dane,182993.html

Oczywiście mamy tutaj znów „przypadkową” koincydencję rzekomych wykryć zarazy covid19 z liczbą wykonanych testów i siecią 5G. Z tej statystyki nie wyłamuje się już Pomorskie, dodano do niej jednak Małopolskę, która będzie kolejnym ośrodkiem otwarcia Komercyjnej Sieci 5G.

Jak widzicie z powyższych tekstów lobby Big Pharmy działa we wszystkich systemowych mediach, które są przez nich bezpośrednio finansowane REKLAMĄ FARMACEUTYCZNĄ. Działa ręka w rękę z rządem rzekomo „polskim” i jego kompleksem MILITARNYM oraz dyktuje warunki Systemowi Medycznemu (Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, Izby Lekarskie i Państwowy Zakład Higieny), który kontroluje również bezpośrednio finansowo jako „sponsor medyczny” lekarzy,  szpitali i całego tego „leczniczego” sektora.

Jeżeli komuś wydaje się, że to jest przypadek i zbieg okoliczności, iż w dniach 11-21 05 2020 roku jednocześnie z uruchomieniem Komercyjnej Sieci 5G – rozpętano w tym samym czasie przy użyciu propagandy mediów należących do Polskiej Delegatury NWO, działającej pod kierownictwem Kaczyńskiego i Morawieckiego KORONAWIRUSOWĄ PARANOJĘ NA ŚLĄSKU, to jest kompletnie naiwnym Lemingiem. Przy pomocy masowego „wymazywania” górników i ich rodzin fałszywym testem PCR zatrzymano szykowany Wielki Marsz Górników na Warszawę, który miał się odbyć w związku z rządowymi machlojkami węglowymi i oszustwem rzekomego „ratowania” przemysłu węglowego w Polsce.

 

2. VTV: WALCZ ALBO UCIEKAJ! PRZEDSIĘBIORCY ZACIERAJĄ JUŻ RĘCE, BĘDZIE DROGO! – dr Andrzej Kaczorowski © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=2JfYrQOzL2E

3. Tagen TV: Dr Jerzy Jaśkowski – Gloria czy banicja

https://www.youtube.com/watch?v=jYUNwR2EGI4

4. M. Kołodziejczak z Agrounii demaskuje strategie wielkich supermarketów

https://www.facebook.com/popularnie/videos/170606227567061/

Rolnik wchodzi do supermarketu i jest przerażony… 👀

M. Kołodziejczak z Agrounia demaskuje strategie wielkich supermarketów 👀Newsy ➡️ Popularne

Opublikowany przez Popularne Wtorek, 11 lutego 2020

 

Największa Biedronka w Kaliszu oszukuje ludzi

Szok ❗️Największa Biedronka w Kaliszu oszukuje ludzi❗️ Tym razem to niemieckie ziemniaki sprzedawane jako polskie, bezczelnie zachowanie Biedronka. To nie jest przypadek, to jest ich polityka😡Mówili, że wczorajsze złe oznaczenia to „przypadki”, my dziękujemy za takie „przypadki”!Oni nie chcą sprzedawać nam polskich produktów. Chcą doprowadzić do upadku polskiego rolnictwa by było od nich całkowicie zależne.Jesteśmy dziś w kolejnym markecie i fałszywe oznaczenie jeszcze bardziej kłuje w oczy i boli polskich rolników‼️Musimy zatrzymać tę samowolkę korporacji handlowych w oszukiwaniu konsumentów i wyciskaniu polskich rolników. I niech nikt nie ściema, że w Polsce nie ma ziemniaków!! Po prostu ściagają z Niemiec i Holandii gorsze ‼️ Świetne uczucie kiedy ludzie nas rozpoznają i mówią, że to co robimy jest potrzebne ! ✊Sami widzicie na filmie ☺️☺️ wspierają i dopingują👏Dziękujemy za to👍Okolice Kalisza słyną z produkcji warzyw w tym ziemniaków! Tym bardziej przywożenie ziemniakow z Niemiec i sprzedawanie ich tutaj jest chore.Możesz pomóc nam w działaniu wspierając zrzutkę na #AGROpatrol👉 https://zrzutka.pl/5sr6p6

Opublikowany przez Agrounia Sobota, 8 lutego 2020

Podziel się!