1. Leszek Żebrowski o byłych i przyszłych prezydentach; 2. Strajk Przedsiębiorców – Katowice 25. 04. 2020; 3. W. Gadowski – Patent na użycie ciała – Donald Trump: „Po Żydach to Polacy są największą ofiarą holokaustu”!

Leszek Żebrowski o byłych i przyszłych prezydentach

Nie usłyszałem tutaj ani jednego złego słowa o Władysławie Kosiniaku-Kamyszu?, ani nie widzę go na czołówce!!! Czyżby Leszek Żebrowski popierał  Program Demokracji Bezpośredniej Koalicji Polskiej (Kukiz’15+PSL)?! CB

Leszek Żebrowski: „Kiedyś elity to brzmiało dumnie. Dziś elitami są często durnie”
Jaka jest, a jaka powinna być scena polityczna? Jacy ludzie powinni piastować najwyższe godności? Jakim ludziom powinniśmy powierzyć władzę?

https://www.youtube.com/watch?v=dWyxEkXVAJ0

2.

https://www.youtube.com/watch?v=jv7lhng4LwA&app=desktop

 

W dniu 25.04.2020 roku w Katowicach odbył się Strajk Przedsiębiorców z całej Polski Protest odbył się pod hasłem „Nie dla tarczy antykryzysowej”. Z uwagi na panującą epidemię Przedsiębiorcy przyjechali do Katowic samochodami i w nich wyrażali swoje niezadowolenie z panującej sytuacji. Protestujący spotkali się w około 12.00 na parkingu w Strefie Kultury, następnie kilkaset aut przejechało po eskortą policyjną przez centrum Katowic w okolice Spodka. W materiale video możecie Państwo posłuchać wypowiedzi m.in. Posła RP Tomasza Olichwer, Organizatorów Strajku Pawła Tanajno i Michała Wojciechowskiego, Przedsiębiorców Marka Jarockiego oraz Jarosława Kramerskiego

► Video: Tyski Kanał Informacyjny

📞 601 432 082

📞 515 206 135

https://www.facebook.com/tyskikanalin…

tyskikanalinformacyjny@gmail.com

 

3. Wojciech Gadowski – Patent na użycie ciała – Donald Trump na Dzień Holokaustu – „Po Żydach to Polacy są największą ofiarą holokaustu”.

https://www.youtube.com/watch?v=J5DtMncpHs4&t=2374s

 

Podziel się!