Prometej Wyzwolony: ŚWIATOWA KURACJA – SŁOWA OTUCHY

ŚWIATOWA KURACJA – SŁOWA OTUCHY

Jeżeli chcesz w tych dniach poczytać o Wielkiej Nocy (Wielka Noc, Wielkanoc, Słowiański Nowy Rok, Nowy Rok, Wielki Tan, Tan Wielki), o Jarych Godach (jare gody), pisankach i wzorach na nich (pisanki, wzory), o świętach słowiańskich (święta Słowian, słowiańskie święta), o Wielkich Bitwach Niebieskich (Wielka Bitwa Niebieska, Wielkie Bitwy Niebieskie), o wiośnie (wiosna) o Baji Słowian (Baja Słowian, Słowiańska Baja) u różnych słowiańskich nacji – wstukaj w wyszukiwarkę odpowiednie hasła (te tu wymienione albo podobne, lub inne interesujące cię tematy słowiańskie i rodzimowiercze), a otrzymasz większość artykułów na interesujący cię temat, jakie ukazały się na blogu przez 10 lat. Możesz też skorzystać z Drzewa Blogu pod przyciskiem Przewodnik po blogu.

Tak naprawdę Nowy Rok dla Słowian Zachodnich rozpoczął się 21 marca 2020 i jest to rok – 7529 CS. – to a propos Wielkiej Nocy, która dla Słowian byłą Wielką Nocą Nowego Roku obrzędowego początkiem Nowych Godów, w tym głównych czyli Największych Tanów – Tanów Tanów: Jarych Godów (marcowe zrównanie), Krasnych Godów (czerwcowe przesilenie), Złotych Godów (wrześniowe zrównanie) i Szczodrych Godów (grudniowe przesilenie).

https://www.youtube.com/watch?v=mUFUpcb7Wnc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2IirOjfXLv4m3eWyJaRravNbYtGz8_OWffr8VdEZlAUHAPtPsqc6AD3S8

 

Trwa Wielkie Oczyszczenie Wewnętrzne i Czyszczenie Świata. CB

Podziel się!