Tagen TV: dr Jerzy Jaśkowski – Włoska robota; CEPolska – To co się dzieje wokół pandemii to wyłącznie oszustwo

dr Jerzy Jaśkowski – Włoska robota

Od 30 niemal dni mamy szykany przeciw Polakom i ograniczenie ich praw, zdalną naukę dzieci z domów przez nauczycieli na ich prywatnym sprzęcie, zakazy wejścia do parku i lasu. Tymczasem do dzisiaj do godziny 10.00, gdy opublikowano pierwsze dane z nocy i rana 08 04 2020 zmarło 136 osób, podczas gdy na grypę w roku 2019 na wiosnę do końca kwietnia zmarło 145 osób (25. 04 podano dane: Źródło: Największa od 5 lat śmiertelność z powodu grypy, Puls Medycyny https://pulsmedycyny.pl/najwieksza-od-5-lat-smiertelnosc-z-powodu-grypy-958452) .Wtedy nazywał się ten W(irus) A/H1N1 a teraz nazywa się Wu-H-AN.

Oto są prawdziwe Manewry, ale nie NATO na Flance Wschodniej, tylko NWO/WHO na całym świecie.

 Dzisiaj, 8 kwietnia 2020 przebąkują już, że od jutra każą nam chodzić w idiotycznych maskach na twarzy po ulicach, bo jest już tylu „zarażonych” Bezobjawowców, że każdy z nas może być „groźny” dla każdego!

Tymczasem to jest groźne dla nich samych bo wyszłoby na jaw gdyby nie te drakońskie przepisy epidemiczne, jak zniszczyli służbę zdrowia i jak jest niezdolna do leczenia nawet lekko zwiększonej liczby zapaleń płuc, nie mówiąc już o kilku tysiącach zapaleń jednego dnia przy tych metodach, które oni stosują.

To co działo się rok temu nikogo nie upoważniło wtedy do wprowadzenia Stanu Wojennego i nakładania grzywien po 30 tysięcy złotych na obywateli! Tym bardziej nie upoważniło wtedy nikogo do CENZURY INTERNETU (Jerzy Zięba, Witold Gadowski, Ewa Pawela i INNI), do faszystowskich metod rozprawiania się z Klasą Średnią, z firmami (Visanto), do doprowadzania do fali bankructw i zapaści gospodarczej Polski. To co obserwujemy jest czystą hucpą, która pozwala niewydolnemu rządowi obecnemu, nie posiadającemu odpowiedniego zaplecza ani metod do leczenia zapalenia płuc, siedzieć dalej bezczynnie na stołkach i pobierać pełnymi garściami pieniądze z jednej strony od Polaków, a z drugiej od Korporacji Big Pharmy. Od Polaków, którym  ci spadkobiercy Umowy przy Okrągłym Stole (którzy de facto ubezwłasnowolnili NARÓD – SUWERENA) przez 30 lat nie potrafili zbudować wydolnej i nowoczesnej służby zdrowia.

To naszym kosztem „wypłaszczają  sobie krzywą”, żeby trup nie ścielił się zbyt gęsto i mogli dalej manipulować Polakami siedząc sobie spokojnie w Sejmie, Administracji Państwowej, Samorządach, Policji , Prokuraturze – wciąż ta sama Okrągłostołowa Klika spadkobierców PRL. Po 30 latach rządów mają tyle sprzętu i tylu DOSKONALE WYKSZTAŁCONYCH lekarzy oraz pielęgniarek, że nawet przy tak niskim procencie zdiagnozowanych osób z wirusem umiera im 10 razy więcej ludzi niż powinno. 

POD RESPIRATORAMI W DNIU DZISIEJSZYM 8 KWIETNIA 2020 ROKU TRZYMAJĄ 160 OSÓB I CZEKAJĄ NA ICH ŚMIERĆ – BEZCZYNNIE!!! MAJĄ TEŻ PRZYGOTOWANYCH 7000 MIEJSC DO IZOLACJI LUDZI W CZYMŚ CO NAZYWAJĄ IZOLATORIUM, CZYLI DLA INTERNOWANIA PODEJRZANYCH o możliwość rozniesienia epidemii „NIEISTNIEJĄCEJ” (skoro 90% przechodzi ją bezobjawowo)!!!

PIS-ane SĄ WŁAŚNIE TERAZ NAJCZARNIEJSZE KARTY POLSKIEJ MEDYCYNY – TAKA JEST PRAWDA.

https://www.youtube.com/watch?v=qnAHY1vpcRw&t=181s

 

2.

https://www.youtube.com/watch?v=jv0Qs5NZEdQ

 

 

Podziel się!