CEPolska: Prof. Mirosław Dakowski: Zbrodnia smoleńska w świetle faktów ukrywanych przez KGB, CIA, BND i SKW

Prof. Mirosław Dakowski: Zbrodnia smoleńska w świetle faktów ukrywanych przez KGB, CIA, BND i SKW

Do Manipulacji Smoleńskiej, aby przekonać Polaków że był to zwykły „wypadek lotniczy” spowodowany naciskami na pilotów pijanego generała, który kazał im lądować na „nieczynnym” lotnisku (którego  rosyjskie wojsko i wywiad „dzielnie broniły własną piersią przed takim zbrodniczym lądowaniem”), użyto całej machiny polskojęzycznych mediów masowych, całego „polskiego” aparatu władzy, prokuratury, policji, osób premiera (Tusk) i przyszłego premiera (bardzo zasłużonego w tymże kłamstwie i manipulacji – Ewa Kopacz), wszystkich członków rządu i wszystkich instytucji państwa polskiego oraz policji politycznej, armii tajniaków i armii trolli rządowych, która ścigała na ulicach i w Internecie i blokowała wszelkie wypowiedzi niezgodne z linią KGB/GRU i Anodiny oraz rządowej „polskiej” komisji badania wypadków lotniczych, pana Laska. 

Jest to przykład bezprecedensowy manipulacji nieudolnej, grubymi nićmi szytej, partackiej, bezczelnej a jednak udanej, bo w porywach 40% Polaków uwierzyło, że to był wypadek.

 

Czy wierzyli na serio z powodu zmanipulowania, czy ze względów konformistycznych, aby nie być sekowanymi przez zmanipulowane otoczenie nie jest ważne. Ważne, iż udało się wprowadzić na 10 lat narrację o wypadku lotniczym podczas, gdy był to rzeczywiście bezczelny zamach i bezczelne „niby śledztwo”. Zgrabienie szczątków samolotu buldożerami i koparkami na kupę pod zadaszenie z plastiku oraz zabetonowanie miejsca katastrofy, przy jednoczesnym wprowadzeniu w umysły milionów Polaków narracji  o „wypadku lotniczym” to przerażający przykład, że nawet najodporniejsze na propagandę i manipulacje medialne społeczeństwo świata, jest do obezwładnienia i unieszkodliwienia z użyciem rządu, któremu społeczeństwo zaufało i manipulacji pełnego spektrum mediów masowych w danym kraju. Obecnie mamy bardzo podobną sytuację mimo, że rządzi PIS, a nie PO.

Ten Test Polski z roku 2010, łącznie z Testem Amerykańskim roku 2001 wykonanym na społeczeństwie znacznie łatwiejszym do zmanipulowania (USA) służą obecnie do zakłamania i zmanipulowania wydarzeń roku 2020, kiedy tak naprawdę obserwujemy realne wprowadzenie stanu wojennego na skalę świata, we wszystkich niemal krajach jakie istnieją. Oczywiście nie jest to żaden zamach stanu – to kolejne „ćwiczenia” z GLOBALIZACJI i UBEZWŁASNOWOLNIENIA Społeczeństw. Koronawirus – nie wdaję się w przesądzanie czy planowo wypuszczony czy nie i przez kogo na kogo – czas pokaże to niezawodnie, ale jest za wcześnie – przejdzie, ale przepisy pozostaną oraz parę załatwionych przy tej okazji spraw, jak choćby wyczyszczone konta i kieszenie klasy średniej i proletariatu, którego nazwę zmieniono na bardziej dzisiaj „poprawną politycznie” – prekariat, utajony kryzys gospodarczy stanie się jawną akceptowaną przez społeczeństwa oczywistością, fala bankructw nie wyprowadzi tłumu na ulice, a fala przejęć na giełdach spowoduje dalszą koncentrację bogactwa w ręku bogatych, co Lemingi uważać będą za dopust boży, a nie efekt wojny biologicznej między mocarstwami.

Do dzisiaj dezinformacje na temat Zbrodni Smoleńskiej są podawane przez kręgi zbrodniarzy i ich popleczników bez skrępowania i z pełną bezczelnością.

Że była to zbrodnia jest tak oczywiste, że naprawdę trzeba bardzo złej woli, żeby tego nie zauważyć, albo trzeba być beneficjentem tejże operacji, albo totalnym GŁUPCEM, lub wprost przedstawicielem „obcych” w naszym kraju, albo bezwładnym popychadłem, marionetką zobojętniałą na wszystko dookoła.

https://www.youtube.com/watch?v=1nAgY7fQy9U

 

2.

https://www.youtube.com/watch?v=t6Nqgk8l5Hk

Podziel się!