CEP-Polska: Dr Jerzy Jaśkowski o tzw.”epidemiach” m.in. koronawirusa jako elemencie polityki fałszywej flagi USA

Dr Jerzy Jaśkowski o tzw.”epidemiach”

Cieszmy się, że działania służb specjalnych i obcych korporacji wymierzone w niezależne kanały informacyjne w Polsce jest BEZSKUTECZNE! Po prostu taka jest POLSKA – WOLNA, bo przewodzą w niej Wolni Ludzie – bo Polacy chcą być Wolni. A skoro chcą to będą!!! Nic tego nie zatrzyma.

 

Nie ze wszystkim co dr Jaśkowski mówi się zgadzam, np Jugosławii nie podzielił nikt inny poza samymi Serbami, Chorwatami i Muzułmanami. Tak samo nikt nie podzielił Czech i Słowacji poza samymi Czechami i Słowakami. Nie jest prawdą, że Ukraina jest dzielona na kawałki – Ukraina została zaatakowana przez Rosję, która do dzisiaj wymordowała ponad 13.000 obywateli Ukrainy, ale zmniejszyła populację Ukrainy o kilka milionów ludzi (szacuje się, że 4 mln), którzy wyjechali szukać lepszego życia. Cenne jest to co mówi dr Jaśkowski o epidemiach, o chorobach o leczeniu się, o żywności, warto to zapamiętać.

https://www.youtube.com/watch?v=_3V_Jje6FpE

 

 Jako CEPolska możemy liczyć tylko na Państwa ofiarność – liczymy na wsparcie dalszego rozwoju i działań edukacyjno – medialnych Centrum Edukacyjnego POLSKA.
Prosimy o przelew z adnotacją: „darowizna na Centrum Edukacyjne” – nr konta: 14 1950 0001 2006 6484 3788 0002 (SWIFT BIC: IEEAPLPAXXX)
Zapraszamy także na strony internetowe, na Facebooka, do sklepu, na bichute
oraz na kanał cda.pl:
Podziel się!