CENZURA INTERNETU FAKTEM! – Sebastian Szaman 21 wieku przenosi się z Youtube’a na CDA.pl!

Sebastian Szaman 21 wieku przenosi się z Youtuba na CDA!

Oto zaczęła się Nowa Epoka w Internecie – Wszystko to co jest na Youtube, FB i innych tego typu obcych, niepolskich platformach staje się niewiarygodne, albo mało istotne. Skoro tam jeszcze jest i istnieje to znaczy, że jest OCENZUROWANE i nieistotne, albo wprost kłamliwe, albo nie dotyka żadnych tematów sprzecznych z banksterską wizją Rzeczywistości.

Także strony z reklamami Google przestają być wiarygodne, bo skoro reklama na nich nadal będzie to znaczyć musi, że nie mają nic istotnego do powiedzenia Polakom, a tylko ich bałamucą i odciągają od tego co jest naprawdę ważne i zostało w związku z tym przez Banksterkę i Yetiyelitę wykluczone ze społecznościowych mediów.

Wielkie korporacje za to mogą kłamać i manipulować i będą teraz kłamać na całego, bezkarnie. Pozostają nam tylko naprawdę Niezależne Portale wyłączone spod kontroli zagranicznych korporacji i niezależne wydawnictwa. Radzę wszystkim zrobić kopie waszych filmów i artykułów, i trzymać je u siebie zanim podzielicie los NISS/NaviTY TV, CEPowisla, Zięby, Szamana i wielu innych.

Youtube wywaliło filmy Sebastiana Szamana o MMS i koronawirusie. Zamknięto też kanał Jerzego Zięby. Kilka osób na FB i tutaj pan Orlicki, pytało wczoraj co się stało. Masowe media prowadzą kampanię strachu, Big Pharma i Cenzura Internetowa, czyli Banksterka i Wielki Brat w natarciu.

Od 24 stycznia Google wyłącza także reklamy na moim blogu. Przez kilka dni nie było reklam na stronie głównej i wczoraj znów ją zablokowali, wczoraj było zablokowanych 19 stron na blogu, teraz są zablokowane 22 strony. Co dzień wyłączają mi z reklamy po kilka stron – zarzuty absurdalne – „Mowa nienawiści” i „treści niebezpieczne” na przykład na stronie Poczet Bogów Słowian, albo O Janie Twardowskim, strona Krasa Dziewanna – Lecznicza Panna, Pani Dzikich Łowów z Podlasia, Lekcja 8 – wyłączenia bez ładu i składu ABSURDALNE – byle wyłączyć – zwłaszcza stronę główną!

Myślą, że w te pędy będę cenzurował sam swoje teksty!!! Za komuny się nie cenzurowałem, a teraz miałbym to robić na życzenie amerykańskiej korporacji???!!! Figa z makiem, z pasternakiem, na SZABAS!!!

Czas mojego rozstania z Reklamą Google zbliża się wielkimi krokami!  Jest to moim zdaniem ogólna akcja przeciw Ruchowi Wolnych Ludzi i Suwerenności Polaków w mediach społecznościowych. Nie musi działać Tusk, Merkel, Macron, Putin, Duda, Schetyna, Morawiecki ani Kaczyński – robią to za nich ich przyjaciele – BANKSTERZY i Policja Google, FB oraz Youtube. Oto Dyrektywa UE, za którą głosowali posłowie PO/KO wcielona w życie. CB

Posłuchajcie co ma wam do powiedzenia Szaman.

Sebastian Szaman XXI wieku

Zapraszamy Na 2 Nowe Ostre Filmy Na CDA

https://www.youtube.com/watch?v=_8AsD4m3w-k

 

Treść filmu ma charakter informacyjny nie zastępuje wizyty u lekarza lub specjalisty:-)Nie ponoszę odpowiedzialności za złe zastosowanie lub zrozumienie. Stosujesz na własną odpowiedzialność!!!!Film ma na celu przybliżyć wiedzę, jak kiedyś były używane poszczególne rośliny  oraz ich zastosowanie.

CDA.pl – CENZURA Zamordyzm Korona Wirus

film nr 1 https://www.cda.pl/video/44910504d/vf…

 

CDA.pl – Wirus Korona O Co Chodzi Tak Naprawdę???

film nr 2 https://www.cda.pl/video/4491236c8/vfilm

3 filmy przez które

https://www.youtube.com/watch?v=XFQ4uFSVhwM

Film O Koronawirusie na CDA.pl

https://www.cda.pl/video/4466843ca/vfilm

Podziel się!