słowiańska gędźba (hudba) miesiąca – luty 2020: Wiedźmin: Sonya Belousova – Toss A Coin To Your Witcher [Jaskier Song]

Wiedźmin: Toss A Coin To Your Witcher

https://www.youtube.com/watch?v=U9OQAySv184&feature=youtu.be

 

O piosence z serialu „Wiedźmin” wyprodukowanego przez Netflixa pisze dziennikarka CNN. Sandra Gonzalez twierdzi, że wśród fanów utworu jest amerykański miliarder Elon Musk.

Piosenka „Toss a Coin To Your Witcher” ma swoich fanów. I na szczęście dla wszystkich, teraz jest już dostępna w sieci

– informuje dziennikarka.

Elon Musk należy najwyraźniej do fanów piosenki. Informował o tym kilkakrotnie w ostatnim czasie portal Business Insider.

Elon Reeve Musk to amerykański przedsiębiorca i filantrop, założyciel lub współzałożyciel przedsiębiorstw: PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company. Obecnie jest dyrektorem generalnym i technicznym w SpaceX, dyrektorem generalnym i głównym architektem w Tesla Inc. Według stanu na październik 2018 roku jego majątek ocenia się na 22,8 mld USD.

Prawie miesiąc po premierze serialu serwis w końcu odpowiedział na wezwania i apele widzów o udostępnienie utworu w transmisji strumieniowej. Ogłoszono także, że pełna ścieżka dźwiękowa serialu zostanie wydana 24 stycznia.

„Oryginalna ścieżka dźwiękowa Wiedźmina w końcu wychodzi! Mam nadzieję, że spodoba ci się słuchanie jej tak bardzo, jak nam się podobało!”

– napisała kompozytorka Sonya Belousova na Instagramie.

Piosenka „Toss a Coin” ma już prawie 8 milionów wyświetleń na YouTube.

„Wiedźmin” oparty jest na serii książek Andrzeja Sapkowskiego, które zostały także zaadaptowane do popularnych gier wideo. Jak zaznacza dziennikarka CNN recenzje serialu były po jego emisji w najlepszym razie mieszane. Netflix jednak ma nakręcić drugi sezon, o czym zapewniano jeszcze przed debiutem serialu.

źródło: https://niezalezna.pl/307370-piosenka-toss-a-coin-z-wiedzmina-stala-sie-hitem-wsrod-jej-fanow-elon-musk

Podziel się!

    © Czesław Białczyński