Prometeusz Wyzwolony: SŁOWIANIE NIEWOLNICY – HISTORIA „NA WESOŁO”. PLUS CIEKAWOSTKI; 2. TECHNIKI MANIPULACJI a także KROPKA A SPRAWA POLSKA

SŁOWIANIE NIEWOLNICY – HISTORIA „NA WESOŁO”. PLUS CIEKAWOSTKI

Myślenie pozytywne.  Jestem przekonany, że wiele osób z tych, które bardzo dobrze o tym wiedzą, iż nic ważniejszego nie ma niż MYŚLENIE POZYTYWNE ulega łatwo natarczywym źródłom, które przedstawiają się jako źródła informacyjne, a są wyłącznie tubami propagandowymi Systemu Pan – Niewolnik. 

Te źródła mają masową moc rażenia przez powtarzalność i przez wszechobecność. Każdy kto działał na polu marketingu wie doskonale jak organizuje się kampanie medialne.  Podstawa to dobór mediów: prasa, radio, TV, Internet, billboard. Wszędzie, gdzie nie spojrzysz, masz wtedy to samo i to Się SPRZEDAJE.

Drugi rodzaj marketingu to marketing negatywny – Mów źle o produktach, które grożą twojemu produktowi, nakręcaj strach przed nimi, siej strach wymyślając problemy, byle brzmiało groźnie, jak się da najgroźniej. Najlepiej widać to w propagandzie politycznej, gdzie zasady kodeksu handlowego dawno już diabli wzięli. Na negatywnej reklamie Amway czy NLP można się przejechać i dostać po łapach procesem sądowym, albo zatrzymaniem filmu np. przez sąd (tak było właśnie kilkanaście lat temu w wypadku Amway i dokumentu o NLP w Amwayu). Na marketingu politycznym i reklamie czyli propagandzie polityczno-ideowej nikt się jeszcze nie przejechał i tak zostanie.

 

 

Film o Amwayu zakazany

Film o Amwayu ciągle zakazany

7 lat procesów sądowych z naciągaczami z Amway!!!

Kiedy jednak ominie się tę barierę prawną to „na strachu” sprzedasz bardzo dobrze, to co tylko zechcesz. Swoje zachwalasz a konkurencyjne ośmieszasz i podlewasz strachem.

Ponieważ Reklama Negatywna jest oficjalnie zabroniona konkurencyjne produkty „załatwia się” metodami bardziej subtelnymi – PUBLICYSTYKĄ w masowych mediach, powtarzaną wiele razy na różnych kanałach. Przykładem takiej publicystyki negatywnej jest nagonka na grupy propagujące wiedzę historyczną i genetyczną o Słowianach, którym przylepia się gębę pod tytułem turbosłowiaństwo lub turbolechictwo, grupom propagującym wolność wyboru metod leczenia i medycynę zintegrowaną i poszczególnym osobom z tych grup stojącym na ich czele jak Jerzy Zięba, Hubert Czerniak – przykleja się nalepkę  szarlatanów i oszustów medycznych – znachorów, ruch kontroli szczepień StopNOP nazywa się w tej „publicystyce” antyszczepionkowcami, Ekologów i grupy domagające się elementarnych praw dla zwierząt i lasów nazywa się ekologistami, przeciwników Glifosatu-Roundupu oraz GMO nazywa się oszołomami, grupy domagające się wprowadzenia demokracji bezpośredniej – nazywa się w tej propagandzie utopistami, kobiety walczące o Równe Prawa nazywa się wprost dziwkami i aborcjonistkami, i tak dalej, dalej, dalej.

Sprzedaż produktu i jej poziom – jest kwestią jedynie ceny jaką zapłaci się masowym mediom, czyli pochodną kasy wydanej na reklamę. Masowe media żyją z tego, dosłownie z reklamy i tego rodzaju „publicystyki negatywnej” utrzymują się i czerpią krociowe zyski. Dotyczy to też polityki i ideologii.

Kto opłaca media ten rządzi, bo sprzedaje produkty jakie chce sprzedać – w tym politykę, ideologię, nienawiść i strach, te ostatnie jako EMOCJONALNĄ podkładkę pod tę wiązaną sprzedaż. Stąd wielki lament Banksterstwa i Big Pharmy i ich nagonka na Społeczności Internetowe, które walczą o społeczną i państwową kontrolę szczepień, kontrolę medycyny i jej metod leczenia, kontrolę 5G, kontrolę GMO, kontrolę  sądownictwa, kontrolę hodowli zwierząt i uboju, kontrolę uprawy roślin, handlu żywnością i kontrolę jej jakości.

POWIEM TERAZ CO MYŚLĘ O PRZEKAZACH PANA BARTKA.

NIE ODBIERAM ICH JAKO ATAK NA TE GRUPY, BO NAWET JEŚLI TAK BY BYŁO, IM TO W NAJMNIEJSZYM NAWET STOPNIU NIE MOŻE ZASZKODZIĆ – PO PROSTU PRAWDA JEST ICH SIŁĄ I ŻADNE GADANIE NICZYJE TEGO NIE ZAGADA.

W FILMACH PANA BARTKA  JEST WAŻNIEJSZY PRZEKAZ NIŻ PRZYKŁADY JAKIE PODAŁ – TEN PRZEKAZ TO: JAK SIĘ BRONIĆ PRZED ZALEWEM NEGATYWU, JAK OCZYŚCIĆ SIĘ Z NEGATYWU. TO BARDZO WAŻNE MIEĆ TEGO ŚWIADOMOŚĆ I ŚWIADOMIE CZYŚCIĆ SIĘ Z NEGATYWU. WIELE OSÓB KILKA LAT TEMU WYRZUCIŁO TELEWIZORY. SŁUSZNIE – TO NAJPROSTSZA METODA NA OCZYSZCZENIE SIĘ. ALE W TO MIEJSCE ZJAWIŁ SIĘ INTERNET I NIE JEST WCALE LEPSZY. TRZEBA WIEDZIEĆ JAK ZAPOBIEC PRZESĄCZANIU SIĘ NEGATYWU W NASZE OSOBISTE SPRAWY I ŻYCIE.

JA TO OCZYWIŚCIE PRAKTYKUJĘ I WIELU Z NAS, KTÓRZY PRZESZLIŚMY RÓŻNE ETAPY ROZWOJU JUŻ DAWNO. ALE TO NIE JEST DLA MŁODYCH LUDZI OCZYWISTE. 

Mając świadomość tego wszystkiego co opisałem powyżej i aktywnie walcząc w społecznościach przeciw tym  oczywistym negatywnym działaniom Posiadaczy Władzy  – Właścicieli Niewolników, którzy egzystują  tworząc Imperium Zła, a poprzez media sprawują kontrolę nad Niewolnikami, ZADBAJMY O SWOJE OSOBISTE SPRAWY, PAMIĘTAJMY O POZYTYWNYM MYŚLENIU I CHROŃMY SIĘ PRZY JEGO POMOCY PRZED PRZENIKANIEM NEGATYWU W NASZE PRYWATNE ŻYCIE.

NIE LĘKAJCIE SIĘ – NIGDY I NICZEGO! WYRZUĆCIE LĘK ZE SWOICH SERC I UMYSŁÓW. CAŁA NAPRZÓD W GRUPACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH I CAŁA NAPRZÓD W WASZYM ŻYCIU PRYWATNYM. WSZYSTKO UŁOŻY SIĘ TAK JAK TRZEBA, GDY BĘDZIECIE MYŚLEĆ POZYTYWNIE! -Tak odbieram ten przekaz. I taki przekaz mam dla wszystkich.

Co to jest NLP tutaj.

PAN BARTEK NIE KRYJE SWOJEGO ZWIĄZKU Z NLP I PANEM GRACJANEM, WRĘCZ POLECA GO. Prezentowałem na blogu NLP z serii TEDx, bo chodziło o treści tych przekazów, a nie o samą technikę w jakiej były podawane. Niektóre osoby razi brak autentyzmu takich wypowiedzi, czy scenariusze jakie składają się na obrazowanie i gestykulację  układaną niczym choreografia pod wygłaszane teksty.

Myślę, że jak na razie pan Bartłomiej Góralski daje bardzo dobrą lekcję praktyczną na temat jak Myśląc Pozytywnie iść do przodu. Jest to lekcja autentyczna, którą można obserwować na żywo, a mówi ona wprost o zastosowaniu podstawowej zasady NOWEJ Świadomości – Zasady, iż to Świadomość Kreuje Świat Fizyczny.

Jeżeli pan Bartek tę wiedę potrafi przekazać szeroko, włączając ją w swoje przekazy teorii o słowach i języku polskim, czyli nie zapominając o początkowej  obietnicy danej widzowi – bo łatwo się pogubić – to będzie to jego wielki sukces. Mówię teraz jak stary scenarzysta i literat, powieściopisarz, ale i marketingowiec, który wie że powieść kryminalna nie może nagle stać się na półmetku komiksem s-f, a potem w finale wejść w konwencję filozoficzną prozy egzystencjalnej – chyba że jest świadomą groteską.

Jedynym gwarantem, że to się uda panu Bartkowi Góralskiemu jest autentyczność prezentowanych tematów i autentyzm wypowiadanych treści. Wierzę, że pan Bartek rzeczywiście ma nam do opowiedzenia tę teorię słów języka polskiego oderwaną od podejścia etymologicznego, słownikowego, a bliską psychologii i psycholingwistyce, czy wręcz zakorzenioną  w zasadach fizyki kwantowej w kontekście narządu mowy oraz fizycznych praw konstruujących słowiańskie słownictwo, od której zaczął i na tym polu nie poczujemy rozczarowania. Wierzę też, że autentycznie ma w sobie wiarę w te poglądy jakie przedstawia. Nie ma takiej możliwości żebym z wszystkimi z nich się zgodził i wziął je za swoje, ale to jest przecież naturalne że tak nie jest.

Na tak wytyczonej drodze pojawi się wiele pułapek i niebezpieczeństw. W pewnym momencie może być tak, że słuchacze poczują rozczarowanie, na przykład, że to miało być o czym innym a okazuje się jest o czymś przeciwnym, albo że dobrze się zaczęło, a potem jak to jest u wielu wideoblogerów kończy się na paplaninie bo kanał jest popularny i trzeba gadać żeby  zarabiać. Widzimy to u pana Michalkiewicza, Patlewicza, Sanyayi, albo u innych czasami bardzo zacnych i zasłużonych dla sprawy Wolności Polaków ludzi, którzy dobrze zaczęli, a teraz mówią bo już nie potrafią przestać, a czasami nie mają za wiele do powiedzenia. Nie będę podawał więcej przykładów. Są też tacy, którzy zaczynali bardzo dobrze, na przykład w Londynie, ale okazało się że chodziło tak naprawdę o coś zupełnie innego.

Myślę, że tak w tym wypadku nie jest i pójdziemy z panem  Bartłomiejem – tak jak wynikało z deklaracji początkowej w wymienianych przez nas prywatnie mailach – RAZEM w tym samym kierunku, w tym w którym dotychczas szła cała Starosłowiańska Świątynia Światła Świata, tylko będziemy szli szybciej i mocniej, bo będzie nas jeszcze więcej.

W kwartalniku „Słowianić” na paginie każdej strony widniało bardzo ważne wezwanie: „Słowianie RAZEM”. Wierzę, że ten kwartalnik wznowimy i to hasło wróci. A może teraz oto ono wraca  i wróci w pełni wcielone w życie właśnie Tutaj, W TEJ WAŻNEJ CHWILI, pomimo kontrowersji, albo i dzięki tej kontrowersji, bo przecież dopiero co opublikowałem ten oto tekst i była całkiem fajna dyskusja pod nim:

 

Lekcja 11 – Jeżeli dam posłuch Złemu (Lekcja 2 Drugiego Kręgu) oraz Dobre Mądre Słowo od SSŚŚŚ.

https://www.youtube.com/watch?v=je-pClYx7Go&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2Md60xuBv18kmduZua0uX8D6UsQSz9TzunMMjseOY3QIzJ_1SZCAW2CR0

https://www.youtube.com/watch?v=RLkkJO5RUU8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0-BKRBShYw_ZRLZTeQUzYzJWBEHnww9NhhpsfszZ0atGeVqlhsOAQZMs4

Podziel się!