NTV: Tom Justyniarski – ROŚLINY I ZWIERZĘTA – NASZ CUDOWNY LEK – POWITANIE JESIENI 2019

Tom Justyniarski – ROŚLINY I ZWIERZĘTA – NASZ CUDOWNY LEK – POWITANIE JESIENI 2019

Jestem Przebudzonym Lechitą, Słowianinem, Synem Polskiej Ziemi, Dumnym Polakiem, Przyjacielem Dzieci, Ludzi, Zwierząt, Natury, Przyrody i opowiem wam dzisiaj Pieśń Mojego Serca… – rozpoczyna swoje wystąpienie Tom Justyniarski, a dalej jest jeszcze lepiej i piękniej, wierzcie mi!

Usłyszycie prawdziwe przesłanie Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata, wprost od Strażnika Wiedy i Wiary Przyrod(zone)y Słowian, Przesłanie Radosne i Wolne, bo Życie Wasze ma być życiem Wolnych Ludzi, lecz też życiem z Pożytkiem dla NAS Wszystkich i ma być Wielką Przyjemnością. A Raj ma być TUTAJ   – na Ziemi, na Matce Naszej i Dla Nas Wszystkich – Wszystkich Istot Boskich – TERAZ – TUTAJ, a nie TAM – po śmierci!

Tak, zobaczcie i usłyszcie!

To się dzieje! SięDzieje!

Tomku, dziękuję Ci za te krótkie, ale jakże znaczące i ważne, wspaniałe chwile po moim wystąpieniu na Harmonii Kosmosu – Wielka ZMIANA Siędzieje! Było tych ludzi wspaniałych TAM i tych ważnych chwil z nimi przeżytych wtedy, bardzo wiele.

Dziękuję Wam Wszystkim!

Przy okazji – jest to jedna z propozycji, JEDNA Z DRÓG WYJŚCIA, o których wskazanie apeluje Marian Nosal i Lada w ich wspólnym wystąpieniu, które zamieściłem TU dzisiaj, które jest również Przesłaniem i Manifestem Przebaczenia Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata.

Możecie je przeczytać poniżej. 

SięDzieje!

Wspaniali Wielcy Ludzie są wśród Nas i z Nami. Dzięki WAM o BOGOWIE LECHII, DZIĘKI CI ŚWIADOMOŚCI NIESKOŃCZONA, DZIĘKI CI BOŻE W NAS, za ten Dar Odrodzenia Ducha Przyrody i Miłości do Przyrody, za DAR ODRODZENIA Lechickiego – Polskiego DUCHA, W SERCU ŚWIATA, W TEJ ZIEMI!

ZWYCIĘŻYLIŚMY, LECZ MUSIMY NADAL ZWYCIĘŻAĆ – CODZIENNIE, BO WCIĄŻ JEST BARDZO WIELE DO ZMIENIENIA I DO ZROBIENIA.

https://www.youtube.com/watch?v=Ismz9Lfwre4

Podziel się!