Eden TV: Kto i dlaczego zniszczył świątynie Polan; oraz Co wydarzyło się wczoraj w Tatrach!

Kto i dlaczego zniszczył świątynie Polan; oraz Co wydarzyło się wczoraj w Tatrach!

Kto i dlaczego zniszczył świątynie Polan. Ich moc zacznie się na dniach odradzać…!

Publikacja z 21 sierpnia. Szkoda, że dobrzy, zwykli, porządni ludzie, którzy mają małą szansę dotrzeć do tego rodzaju Wiedy i wiedzy głoszonej przez Ludzi Wiedzących ucierpieli wczoraj, nie mając świadomości Mocy Przyrodzonej, jaka łączy się obecnie z Giewontem i Tatrami, jaka w każdej chwili może się tam zamanifestować, jaka tam będzie się nieustannie manifestować. Czy 5 osób musiało wczoraj umrzeć w Tatrach, a ponad 100 osób musiało zostać rannych?!

Kto by tam słuchał „głupiego” „oszołoma” Zbyszka Popko, prawda? Dla wielu Polaków wciąż bardziej niż prawda mówiona z Internetu, liczą się głupoty i kłamstwa wciskane przez TVNy, Polsaty, TVPISy, Niezalezną.pl, wPolityce.pl, Newsweek, Gazetę Wyborczą, Gazetę Polską, Onet i Interię, RMFy i Zety, Radio Maryja i TV Trwam.

Te manipulacje medialne wciąż uznają oni za PRAWDĘ. W te bzdety, które pchają ich ku nienawiści i samozagładzie wielu Polaków wciąż niestety Mediom Banksterskim i Korporacyjnym wierzy. Pozwalają propagandzie i manipulatorom, huśtać  swoimi emocjami i ogłupiać się dezinformacją: a to na temat zdrowiutkich szczepionek, szarlatana medycznego Zięby i idiotów-lekarzy leczących metodami naturalnymi z nieuleczalnych chorób, czy też Nieuchronnego Końca Ruchu Kukiza i PSL, albo rzekomego Oszołomstwa Ruchu Wolnych Ludzi i niemożności wprowadzenia Demokracji Bezpośredniej w Polsce.  

©Foto -Biały Wilk

Jakie są skutki „owego wierzenia” w masową propagandę przekonujemy się od 1989 roku, a Polacy wciąż w Polsce nie mają wiele do powiedzenia, gdyż władza znajduje się w rękach DYKTATURY CZARNEJ albo CZERWONEJ – i tak na zmianę, od 30 lat.

https://www.youtube.com/watch?v=4Vp-Y6egF58

2019 08 25 rozpocznie się odradzanie słowiańskich świątyń na obszarze Polski. Z pełną mocą zaczną się także budzić rycerze (DNA) pod Giewontem i ożyje Morskie Oko (nie wiem jeszcze, jaki charakter przemian będzie tam zachodzić, ale na pewno jednym z energetycznych cudów będzie aktywowanie jasnowidzenia i łączenie w istocie ludzkiej wszystkich jej ciał według Zamysłu Stwórcy… Nareszcie BOSCY ATEIŚCI, jedyni ludzie chcący rozmawiać z Bogiem, będą mieć do tego utorowaną DROGĘ… Przygotowania do tej inicjacji trwały ostatnie 2 lata i – powiem szczerze – bez udziału jednej z kosmicznych cywilizacji nie mogłoby to zaistnieć w aspekcie społecznym jak i planetarnym. Do zobaczenia na spotkaniu Edeńczyków w niedzielę. Każdy z nas, kto zachował atlantydzkie wspomnienia i cień dawnej krwi, będzie powolutku mógł się sam aktywować… ————————–

W nocy z 21 na 22 VIII energetyka Giewontu została zmieniona. Promieniowanie jest znacznie silniejsze niż czakramów ziemi, które już nie istnieją. Ma formę kanału o średnicy aż 200 m, którego centrum stanowi stojący na szczycie krzyż. Krzyż, jako symbol Jezusowej prawdy, również zmienił swoją energetykę. Rycerze zostali Obudzeni. Jak z tego korzystać, będę uczyć w niedzielę…

♥ Subskrybuj EDEN 🇹🇻

♥ klikając w link: http://bitly.pl/68dam

👉Odwiedź naszą stronę: www.popko.pl Akademia Wiedzy Duchowej.

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych filmach i transmisjach wciśnij ikonę DZWONKA 🔔obok subskrypcji.

☎️ Na naszym kanale równolegle prowadzimy kilka cykli transmisji na żywo, podczas których można dzwonić do prowadzącego. Osoby z każdego miejsca na Ziemi i mogą wspólnie uzdrawiać, czyścić przestrzenie, oraz porównywać odczyty na skalach astralnych. Szukaj zapowiedzi na stronie głównej kanału.

📥Skale astralne do pobrania za darmo: https://www.popko.pl/rozwoj-duchowy/p… Nauka wahadełkowania: https://www.youtube.com/playlist?list…

Sklep on-line: https://www.popko.pl/sklep/

* Ekspresowe uzdrawianie na żywo – zapisz się https://popko.pl/sklep/s_cat,3,ekspre…

* Music: „In the shadows” 126ers; YouTube Audio Library

✋ Pozdrawiamy! EDEN 🇹🇻 www.popko.pl

Nasza Słowiańska świadomość budzi się, ale masowe kanały informacyjne będące w rękach płytkich materialistów, Sprzedawców Zarazy, Pasożytów, Banksterów i Obcych, wprowadzają w obieg mnóstwo dezinformacji i kłamstw próbując poprzez kreowanie Zamętu rzutem na taśmę Pociągnąć  za sobą Nas Wszystkich, Słowian, Polaków na swoją Planetę Śmierci, w Ciemność, w Czerń, która jest Istotą ich Bytu. Dlatego wielu Nieświadomych Polaków, Polaków Zdezinformowanych tak bardzo cierpi, cierpi i umiera. Nie umierają dlatego, że nie chce im się i nie mają po co lub dla kogo żyć. Są oni świadomie zabijani zalewem kłamstwa, kreowaniem chciwości i zdrady, niskich popędów, podłości i niegodziwości. To właśnie sączy się z masowych mediów nieustannie, razem ze strumieniami nienawiści.

Jak powiedziałem na Harmonii Kosmosu 2019 – Toczy się Brutalna Wojna, w której zabijane są dzieci i dorośli, zabijani są Polacy.

Dzieje się to w sposób inny niż wiele osób sobie wyobraża. Istotą owego zabijania jest utrzymywanie i utwierdzanie ludzi w niewiedzy, obezwładnianie ich świadomości manipulacją i zamętem informacyjnym, zabija ich kłamstwo rozpowszechniane i podawane jako Najwyższa Prawda przez Pasożytów i Obcych, przez Siewców Śmierci i ich medialnych oficerów politycznych. 

Czy ci ludzie na Giewoncie musieli TAM BYĆ i musieli ucierpieć?!

Podziel się!