Akademia Polityczna: Czy dyrektor Muzeum KL Auschwitz w Oświęcimiu pan Cywiński to płatny agent amerykańskiej żydowskiej finansjery?

Czy dyrektor Muzeum KL Auschwitz w Oświęcimiu pan Cywiński to płatny agent amerykańskiej żydowskiej finansjery?

Czy dyrektor Muzeum KL Auschwitz w Oświęcimiu pan Cywiński to płatny agent amerykańskiej żydowskiej finansjery?

Szanowni Państwo, na końcu tego artykułu zamieszczone zostaną linki do materiałów filmowych oraz fotograficznych z Marszu Poloniii i Polaków w dniu 15 sierpnia 2019r. w Oświęcimu.

Relacja – Marsz Poloni i Polaków – Oświęcim – dnia 15 sierpnia 2019r.

W dniu 15 sierpnia 2019r. odbył się Marsz Polonii i Polaków w KL Auschwitz w  Oświęcimiu. Na czele pochodu stanął między innymi Prof. dr.Hab. ks. Tadeusz Guz. Marsz był eskortowany przez zastępy Policji, dzięki czemu Polacy mogli wejść z flagami wiszącymi (a nie leżącymi na plecach) do Muzeum KL Auschwitz. Jednakże nie wolno było uczestnikom wchodzić z flagami na drzewcach, tylko musieli zamienić je na plastikowe rurki, co wielu ludziom się nie podobało, gdyż było to kolejne poniżenie Polaków ze strony…. Żydów?  Niestety, nie udało mi się dowiedzieć: KTO był odpowiedzialny za tę decyzję zamiany drzewców na plastikowe rurki…..

 

 

W każdym razie, takie traktowanie Polaków jest najprawdopodobniej celową robotą naszych wrogów, którzy chcą w Polsce wywołania konfliktu na tle narodowościowym pomiędzy Żydami a Polakami, gdzie jak zwykle, naród żydowski, zostanie przedstawiony jako ofiara a Polacy jako agresorzy, podczas gdy prawdziwymi agresorami poprzez podstępne, ukryte ich działania są Żydzi.

Podstawowe pytanie zatem brzmi:  Czy dyrektor Muzeum KL Auschwitz pan Cywiński to płatny agent amerykańskiej żydowskiej finansjery?

W mojej opinii, z dotychczasowych działań Pana Cywińskiego, taka możliwość istnieje.  Nie dąży on do pojednania pomiędzy narodami, nie dąży on do prawdy historycznej, nie dąży on do współpracy, lecz moim zdaniem prawdopodobnie dąży do przygotowania gruntu pod przyszłe zarzewie konfliktu. Czy to jest jego ukryty cel?

Uważam, że w Polskim Interesie Narodowym jest natychmiastowe zwolnienie tego pana z funkcji dyrektora KL Auschtwiz bo się na nią nie nadaje. W mojej opinii jego działania są dla Polski szkodliwe, mają podobny antypolski charakter jak działania żydowskeigo Muzeum Polin w Warszawie.

Zastanawiam się dlaczego Prokuratura nie postawiła jeszcze do tej pory Panu Cywińskiemu zarzutów dotyczących zdrady Narodu Polskiego, dyskryminacji na tle narodowościowym i religijnym w stosunku do Polaków oraz zarzutu poniewierania polskiej flagi?

Jak to możliwe, że w miejscu kaźni Polaków-katolików nie wolno postawić krzyża? ABSURD ale takie są fakty!

Jak to możliwe że nie wolno zapalić nam świeczki pomordowanym w obozie w Oświęcimu Polakom? ABSURD ale takie są fakty!

Jeśli nie dbamy należycie o swoją historię, nie walczymy o historyczną PRAWDĘ i SZACUNEK dla pomordowanych poprzednich pokoleń Polaków, to przyszłości dla nas nie ma… Naszą biernością UNICESTWIAMY samych siebie!

Ci którzy wiedzą coś więcej na powyższy temat, powinni to ujawnić. To PRAWDA nas wyzwoli.

Teresa Garland

p.s. powyższy artykuł jest moją osobistą opinią.

Tu link do materiałów foto i wideo: https://politycznefotki.wordpress.com/2019/08/16/relacja-wideo-i-foto-marsz-poloni-i-polakow-oswiecim-dnia-15-sierpnia-2019r/

A tu komentarz Marii Leśniak-Wojciechowskiej dot. wydarzeń z dnia 15 sierpnia 2019r. z Oświęcimia:

https://youtu.be/MR4wxEoRTgc

źródło: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/08/16/czy-dyrektor-muzeum-kl-auschwitz-w-oswiecimiu-pan-cywinski-to-platny-agent-amerykanskiej-zydowskiej-finansjery/

Podziel się!