Dla polskich polityków Wolnościowych kilka rad z Wiary Przyrodzonej (od Dalajlamy)

Dla polskich polityków Wolnościowych kilka rad z Wiary Przyrodzonej (od Dalajlamy)

W czasie jaki przed nami do wyborów do Sejmu zwracam się do wszystkich polityków Wolnościowych w Polsce  o JEDNOŚĆ dla Dobra Wolnej Polski. Niech was poprowadzą w każdej jednej chwili nadchodzącego czasu i w każdej podejmowanej decyzji uniwersalne  zasady Wiary Przyrody. Warto zapoznać się z nimi i zastosować w myśleniu o Dobru Wspólnym. Podaję tych 18 Rad wprost od Dalajlamy, za Wiesławem Glanerem, który cytuje je z kolei w swojej rozprawie filozoficznej IMPERATYW BOGA, ponieważ to tłumaczenie tekstu uważam za najbardziej odpowiednie.

 

 

Oto jest Wiara i Wieda Przyrody do zastosowania w procesie codziennej praktyki – Jeśli jest Dobra Wola stron to będzie też Dobry Owoc z tego działania – Owoc DOBRY DLA POLSKI i POLAKÓW!

Posłuchajmy Pawła Kukiza,Ruchu Kukiza i dwóch przedstawicieli Konfederacji, czyli jak naszej Tanecznicy zawadzał rąbek u spódnicy!:

https://www.facebook.com/watch/?v=1294648040673917

https://www.youtube.com/watch?v=0Zq1wA0t4mI

https://wpolityce.pl/polityka/448556-tylko-u-nas-czy-kukiz-stworzy-partie-i-przyjmie-subwencje

Jaka piękna katastrofa! Dlaczego Konfederacja nie jest w Europarlamencie? K. Bosak wRealu24

https://www.youtube.com/watch?v=vqZXzF7Qc4Y

 

KTO JEST NAJWIĘKSZYM PRZEGRANYM WYBORÓW DO PE? Jakubiak: Wczoraj szampany, dziś gorycz porażki

https://www.youtube.com/watch?v=NrQJVyJIdcA

Moja Refleksja Końcowa: Nie będzie żadnej fuzji, bo Konfederacja jest bezprogramowym zlepkiem  liderów, którzy już widzą jakie popełnili błędy wiążąc się w jeden organizm. Teraz zaczyna się czas tarć i rozliczeń między nimi – tak jak w innej „konfederacji” Europejskiej. Nie wróżę Konfederacji przetrwania.

https://wpolityce.pl/polityka/448587-jakubiak-konfederacja-to-nie-jest-partia-korwin-mikkego

Więc pozostaje tak jak było – TYLKO KUKIZ’15!

Ale czy sam Paweł Kukiz potrafi się wystarczająco zmobilizować? Widzieliśmy potężnych artystów, którzy przejmowali stery mocarstw – jak choćby Ronald Reagan, czy Międzynarodowych Korporacji religijnych jak Karol Wojtyła, więc osobowość „artystyczna” może być dużą zaletą, a nie wadą i może dzięki charyzmie przywódcy pociągnąć cały obóz.  

Podziel się!