Suwerenny.pl: Musisz to zobaczyć! Polak z Paryża rozwalił system swoją odwagą i miłoscią do ojczyzny

Musisz to zobaczyć! Polak z Paryża rozwalił system swoją odwagą i miłoscią do ojczyzny

Nadesłała Anastazja.

Pan Bogusław Domaszewski zrobil tablice na ktorej napisal nie dla 447. Poszedl na plac Trocadero w Paryzu, stanal przed Weza Eifla i tam wsrod turystow wyglosil swoja mowe nieprawdopodobne.

https://www.youtube.com/watch?v=2rtP3-NbVEU

Chcialbym robic wiecej takich filmow z lepszym sprzetem. Jesli chcialbys wesprzec nasz kanal finansowo na kamere itd, to bedzie rewelacyjnie z Twojej strony i serdecznie dziekuje! nr konta: PKO SA 28 1240 4937 1111 0010 8930 9909 z zagranicy: numer SWIFT/BIC PKOP PL PW IBAN : PL 28 1240 4937 1111 0010 8930 9909 Lub PayPal: https://www.paypal.me/Suwerenny

 


 

 

 

Podpisując Petycję w Obronie Jerzego Zięby i Visanto walczysz o WOLNĄ DEMOKRATYCZNĄ POLSKĘ, o wolność DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ POLAKÓW i o podmiotowość POLAKÓW, KTÓRZY POWINNI BYĆ SUWERENEM WE WŁASNEJ OJCZYŹNIE!

Kliknij i podpisz petycję!

Miejmy cały czas świadomość, że bezwzględną naszą powinnością jako Wolnych Polaków jest bronić wolności gospodarczej w Polsce przed bezprawiem władców partyjnych i ich urzędników administracji państwowej i policyjnego państwa-  czy to z poprzednio rządzącej Polską formacji PO – czyli Partii Zdrady Narodowej i Złodziei , czy to z PIS – czyli  Kościelnej Partii Opresji Ideologicznej.

Byłem przez 10 lat świadkiem w niekończących się procesach sądowych Fundacji Turleja zniszczonej bezpowrotnie przez Prokuraturę i Policję (CBŚ) w roku 2008 – zniszczono bezkarnie, miejsca pracy 60 osób, więc wiem co mówię. To samo jest robione obecnie z firmą Visanto Jerzego Zięby – szuka się gorączkowo HAKÓW – JAKICHKOLWIEK żeby zniszczyć tę firmą i samego Jerzego Ziębę.

Polska PO i Polska PIS to to samo Państwo POLICYJNE – jedynie powody BEZPRAWNYCH działań są inne, czysto Ideologiczne.  CB

Podziel się!