Popko TV: Egregor – Centrum mocy. Każdy jest pod coś podłączony. A ty pod co?

Egregor – Centrum mocy. Każdy jest pod coś podłączony. A ty pod co?

Uwaga:

Potraktujcie ten wykład jako bardzo bliski Prawdy i Pra-Vedy. Jednak pamiętajcie, że nie jest to cała Prawda, a już na pewno nie jest to cała PRAWDA o RzeczyIstności, ani o Świadomości Nieskończonej, czyli Ojcu i Macierzy w Jedyności. Jest to Prawda pewnego Etapu, Poziomu i Ścieżki osobistej pana Popko.

Chcę Wam zwrócić uwagę na fakt, że nie każdy musi być „podłączony” do jakiegoś egregora. Pan Popko stwierdził na wstępie, że każdy musi być podłączony do egregora. Nie. Można być „podłączonym” bezpośrednio do Świadomości Nieskończonej. Pan Popko nazywa ten poziom mistrzowskim czy boskim, ale Prawda jest taka, że jest to poziom osiągalny dla prawie każdego człowieka, a nie tylko dla najwybitniejszych jednostek ludzkich. W wypadku tego przekazu Wiedy pan Popko powiela pogląd Mickiewiczowski na temat wyjątkowości dostępu do Poziomu Boskiego. Nie jest to możliwość wyjątkowa, lecz powszechnie dostępna.

 

To gdzie i jak jest się „podłączonym”, zależy od Etapu własnego rozwoju (związanego z wiekiem i możliwościami ciała duchowo-fizycznego jakie posiadamy), Poziomu świadomości osobistej człowieka i jego wglądu do zbiorowej świadomości ludzkości oraz wglądu do świadomości Istoty Planetarnej (Matki Ziemi i zasiedlających ją Bytów/Istot Świadomych ) jaką w sobie posiadamy, a także od tego w jakim miejscu własnej Ścieżki rozwoju duchowego/świadomościowego się znajdujemy.

Każdy z nas jest „podłączony” do Świadomości Nieskończonej nawet, jeśli nie ma o tym zielonego pojęcia i jest tego faktu kompletnie nieświadomy.

Budując swoją świadomość osobistą używamy różnych elementów/akcesoriów rzeczywistych i duchowych, różnych odpowiednich do momentu rozwoju na Ścieżce sposobów komunikacji ze Świadomością Nieskończoną (np poprzez egregory) i otwieramy sobie w miarę postępów na Ścieżce coraz szersze pasmo Kontaktu z Nią.  

Ścieżek Rozwoju jest tyle ile Istot Świadomych i każda jest inna, ale wszystkie posiadają wspólny mianownik poprzez łączność w każdej chwili z Wzorcem w RzeczyIstności, położonym w Pałacu Duchowości, w Jedni, w Rdzeniu Istoty.

Jest w przekazywanej tu Wiedzy/Wiedzie jeszcze kilka punktów, które można zobaczyć z innej strony, np czakry i czakramy, ale puszczam ten wykład na moim blogu bez dalszych uwag, gdyż ważne jest jego generalne przesłanie, do nas Wszystkich niezależnie od Ścieżki, Etapu i Poziomu na jakim jesteśmy.

https://www.youtube.com/watch?v=greth_T_tEk&feature=youtu.be&t=2224

Opublikowany 17 sie 2018

✅ Zbuduj swój potencjał Edeńczyka ►https://www.popko.pl/piekni,ludzie,i,…
✅ Nauka jasnowidzenia na żywo ►https://www.popko.pl/jasnowidzenie,ed…
✅ Nauka wahadełkowania na żywo ►https://www.popko.pl/nauka,wahadelkow…
🔔 Jasnowidzenie i pismo automatyczne, podstawy ►https://www.popko.pl/jasnowidzenie.xhtml https://www.popko.pl/jasnowidzenie.xhtml
Pozdrawiamy! 😉
POPKO TV
Music: Jeremy Blake „Tiptoe”
YouTube Audio Library
Egregor – Centrum mocy. Każdy jest pod coś podłączony. A ty pod co?
Podziel się!