Zamek w środku Puszczy Noteckiej, którego przez 3 lata PIS „nie zauważył”?!

Zamek w środku Puszczy Noteckiej

15-to piętrowa cytadela obronna w Puszczy Noteckiej na obszarze Natura 2000. Odkrycia nie dokonali dziennikarze śledczy z PIS (GCP, GP, Niezalezna.pl, TV Republika, TVP, wPolityce.pl), ani odpowiedni Wojewoda z PIS, ani PISowskie Centralne Biuro Antykorupcyjne (łapówki musiały tu być horrrendalne!!!), ani PISowski Prokurator Generalny i jego urzędnicy, ani wszędobylska, bohaterska Polska Policja, tylko zwykły Wolny Polak, Wolny Człowiek!

Po wakacjach stuknie trzy lata jak PIS rządzi w Polsce i trzeba przyznać, że momentami są to rządy dosyć dziwne.

Był czas, żeby przez te trzy lata, 3 x wnosić pod Laskę Marszałkowską projekty pozbawiające kobiety całkowicie prawa do decydowania o swoim ciele i duchu.

Był czas żeby tylną furtką wprowadzić do Polski GMO.

Był czas żeby zrobić firmę Wody Polskie i pogadać wstępnie z Izraelczykami o przejęciu przez nich tejże firmy, która ma teraz w Polsce monopol na handlowanie prawami do wydobycia wody.

Był czas na to żeby uchwalić głupią ustawę o IPN i polizać du.ę Izraelowi i inne miejsca kongresmenom z USA (czytaj tutaj), a także światowej banksterce z JP Morgan.

Był czas, żeby cichcem wbrew woli Polaków wydać zgodę na bestialski ubój rytualny zwierząt. Był czas żeby zatwierdzić POwską ustawę o bestialskim torturowaniu zwierząt eksperymentami farmaceutycznymi i medycznymi.

Był wreszcie czas  żeby wyciąć dziesiątki tysięcy drzew w Polsce, w tym 300 letnie dęby w Opolskiem i inne pomniki przyrody, żeby zdewastować Puszczę Białowieską i rakiem wycofać się z dalszej jej dewastacji po ekspertyzach naukowców leśników, z pierwszej 10-tki światowych uniwersytetów wykonanej dla Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości i po jego wyroku.

Przez trzy lata rządów PISu nie było czasu na dwie rzeczy:

1. Nie było czasu żeby wprowadzić zakaz bestialskiej hodowli przemysłowej zwierząt futerkowych

2. Nie było też czasu żeby „zauważyć”, że w Puszczy Noteckiej w obszarze Natura 2000 zbudowano w tym czasie rządów PIS WIELOPIĘTROWĄ BETONOWĄ CYTADELĘ NA SZTUCZNEJ BETONOWEJ WYSPIE – 10 razy większą niż ta na Monte Casino! Tak, to to ma 15 pięter!!!

Popatrzcie jak PISowska propaganda w ich telewizjach szuka teraz nieudolnie winnych, próbując zwalać tę sprawę na wszystkich tylko nie na swoich urzędników – np. wojewodę, który na tamtym obszarze działa z ramienia PISu i powinien wiedzieć od 3 lat o wszystkim co się tam dzieje.

Winni są według nich ekolodzy, a nie ICH PISowscy urzędnicy, ani rządząca od 3 lat partia Jarosława Kaczyńskiego, która niczego złego „nie zauważyła”?!

Bezczelnie robią z Polaków jeszcze większych wariatów i bałwanów niż robiła to PO. Tak wyglądają rządy rozpasanego PARTYJNIACTWA. TAK WYGLĄDA demoralizacja WŁADZĄ.

Gdyby nie obywatelska inicjatywa najnormalniejszego Wolnego Człowieka, Wolnego Polaka, który puścił w Internet wykonane przez siebie prywatnie zdjęcia filmowe tej monstrualnej budowli, to nie „zauważyliby” tego skandalu PISowcy do końca swojej kadencji. Nie byłoby żadnej sprawy! Więc zamiast wprowadzać demokracje bezpośrednią  co teraz knują?! Razem z tymi wariatami z Brukselki – ACTA 2.0!!! Czy chodzi o to, żeby było ciiicho szaaaaa, o takich właśnie sprawach?!

Posłuchajcie jak PISowska propaganda robi bohaterów walki o przyrodę z urzędników, którzy powinni natychmiast wylecieć z tej partii, rządu i innych stanowisk.

A tego Czerwonego Profesorka, który podpisał się pod ekologiczną ekspertyzą zezwalającą na ten skandal, a potem z ramienia Czerwonych Zielonych skowyczał nad Puszczą Białowieską powinni studenci wywieźć w październiku po rozpoczęciu roku akademickiego na taczkach z jego rodzimej „akademii”i wprowadzić bezwzględny, dożywotni zakaz wstępu na teren uczelni.

Tacy ludzie jak onże „profesor” Tryjanowski z Poznania – „NAUKOWCY” pożal się Boże, Czerwoni Zieloni „profesorowie” od siedmiu boleści, upaprani w czerwonym gó…nie po uszy, podobni jemu i podobni równie upapranemu Ministrowi „Profesorowi” Szyszce, wyrządzają Ochronie Przyrody w Polsce i całemu Ruchowi Przyrodotwórczemu najcięższe i nieodwracalne szkody.

Oni obaj zasługują moim zdaniem na najwyższy wymiar kary w sensie prawnym i moralnym! Wiem, że w Polsce kary śmierci nie ma, ale oni na nią zasługują. To są zwyczajni mordercy. Mordercy dziesiątków tysięcy drzew, mordercy dziesiątków tysięcy ptaków i owadów, mordercy całej ekosfery skażonej GMO, mordercy hasający na krwawych egzekucjach na zwierzętach po resztkach polskich lasów z automatyczną wielostrzałową bronią w ręku, mordercy mordujący na oczach dzieci.

To są PRAWDZIWI KACI NASZEJ Świętej Słowiańskiej PRZYRODY!

Zauważmy na boku, że podobni tym dwóm „NAUKOWCY” urządzają nagonki na lekarzy walczących o wolność szczepień i medycyny naturalnej oraz  piszą antypolskie dysertacje (przykład tutaj) i urządzają spędy młodzieży na pseudohistorycznych, ANTYSŁOWIAŃSKICH, ANTYPOLSKICH WIECACH PROPAGANDOWYCH np. ostatnio na Uniwersytecie Jagiellońskim (tutaj).

Posłuchajcie bełkotu PISowskiej ANTYEKOLOGICZNEJ propagandy i wyciągnijcie wnioski na rok 2019! Antyekologiczna Telewizja Republika i taka sama, pisowska TVP!

https://www.youtube.com/watch?v=IWIgqmonCrI&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=-Poi-YY_v6U

https://www.youtube.com/watch?v=VrDBbGYwKJU

Budują zamek w Puszczy Noteckiej. Afera zatacza coraz szersze kręgi. Resort środowiska żąda wyjaśnień

http://niezalezna.pl/230194-co-wiemy-o-ludziach-zwiazanych-z-zamkiem-w-stobnicy-terenem-interesowali-sie-od-wielu-lat

http://niezalezna.pl/230164-profesor-ktory-zgodzil-sie-na-budowe-zamku-w-puszczy-noteckiej-bronil-kornika-w-bialowiezy

Zamkiem w środku Puszczy zajmie się też prokuratura? Resort środowiska złożył zawiadomienie

http://niezalezna.pl/230329-zamkiem-w-srodku-puszczy-zajmie-sie-tez-prokuratura-resort-zlozyl-zawiadomienie

Dorota Kania UJAWNIA: Kto tak naprawdę stoi za budową zamku w Puszczy Noteckiej?

http://d1.niezalezna.pl/230335-dorota-kania-ujawnia-kto-tak-naprawde-stoi-za-budowa-zamku-w-puszczy-noteckiej

Tajemniczy zamek w sercu Puszczy Noteckiej. Internauci nie kryją oburzenia: „Gdzie jest Greenpeace?”, „Kto za tym stoi?”

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/403084-tajemniczy-zamek-w-sercu-puszczy-noteckiej

A tu informacja z Internetu, który właśnie próbują blokować klepiąc brukselskie ACTA 2.0

https://www.youtube.com/watch?v=2bP3FpsRxEU

Opublikowany 9 lip 2018

Zamek w Puszczy Noteckiej. Mamy potwierdzenie, kto go buduje. To spółka D.J.T.: https://www.money.pl/gospodarka/wiado…. Dzięki za obejrzenie, zasubskrybuj więcej filmów: https://www.youtube.com/channel/UCIlC…  W ciągu kilku dni inwestycja w Puszczy Noteckiej zdążyła rozbudzić wyobraźnię internautów. Money.pl otrzymał oficjalne potwierdzenie, że inwestorem – powstającego od kilkunastu miesięcy zamku – jest poznańska spółka D.J.T.  Budowa zamku w Puszczy Noteckiej na terenie objętym ochroną Natura 2000 – ten projekt musiał wcześniej czy później przyciągnąć uwagę. W końcu za sprawą internautów zrzeszonych na portalu Wykop.pl zaczął żyć swoim życiem. Ze strzępków informacji, przy milczeniu wskazanego w jawnych dokumentach inwestora, niektórzy próbowali wyciągnąć informację o skali inwestycji. Ostatecznie okazało się, że – jak informował m.in. money.pl – za budowę stylizowanego na średniowieczny zamek budynku odpowiedzialna jest spółka D.J.T, za którą stoi dwóch dwudziestolatków.  „Spółka D.J.T. jest inwestorem inwestycji w Stobnicy. Dodam, iż D.J.T. otrzymała w połowie roku 2015 pozwolenie na budowę obiektu: Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego, budynku gospodarczego wraz z infrastrukturą techniczną. Jest to normalna inwestycja deweloperska tyle, że o specyficznej architekturze. Budynek w swym charakterze nawiązuje do średniowiecznych zamków otoczonych fosą” – poinformował money.pl w przesłanym oświadczeniu prezes spółki Dymitr Nowak.  Zobacz, jak wygląda powstający zamek:        Tym samym spekulacje wokół tożsamości inwestora zostały przecięte.  Otwarte pozostają pytania o budowę tak dużego budynku na terenie chronionym. Przynajmniej częściowo odpowiedzi udzielił nam rzecznik Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Poznaniu, który otwarcie przyznał, że zastosowane przy budowie pomysły architektoniczne są wystarczające dla ochrony ptaków, których bytność nad Notecią stanowiła podstawę do wyznaczenia obszaru chronionego.  Ostatecznie zarówno z odpowiedzi rzecznika RDOŚ, jak i raportu przygotowanego na zlecenie spółki po poleceniu organu państwa odpowiedzialnego za ochronę przyrody, wynika, że na jeziorze w miejscowości Stobnica powstaje budynek stylizowany na średniowieczny zamek, którego zwieńczeniem będzie niemal 50-metrowa wieża.   Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl Zamek w Puszczy Noteckiej. Mamy potwierdzenie, kto go buduje. To spółka D.J.T. Polub money.pl na Facebook: zamek, dymitr nowak, puszcza notecka, d.j.t., zamek w stobnicy, zamek w puszczy noteckiej Stobnica #Zamek, #PuszczyNoteckiejMamy, #potwierdzenie, #buduje, #To, #spółkaDJT #zamek, #puszczanotecka, #djt, #dymitrnowak, #zamekwstobnicy, #zamekwpuszczynoteckiej
czytajcie też:
Podziel się!