Alfabet Jerzego R. Nowaka: „T” – Tomasz Terlikowski (i parę innych osób) – Judeochrześcijanie a aborcja i pomoc niepełnosprawnym

Alfabet Jerzego R. Nowaka: T – Tomasz Terlikowski

Niedawno dyskutowałem tutaj na blogu ze Skrajnymi Hipokrytami Katolickimi na temat Pełnych Praw Kobiet do Dysponowania Własnym Ciałem i Duszą. Katolicki rząd PIS ma teraz okazję sprawdzić  się  w całej rozciągłości, jako partia faktycznie kreująca zmiany Za Każdym Życiem Poczętym. Trzeba objąć programem 500+ „tylko” 1,5 miliona ludzi z niepełnosprawnością wymagającą pomocy i opieki oraz rehabilitacji od urodzenia do końca życia, lub od momentu utraty zdrowia do końca życia oraz  niepracujących opiekunów tychże ludzi (to drugie 1,5 mln). Podobno z 500+ skorzystało ponad 3 miliony dzieci, a operacja ta kosztuje 23 miliardy złotych rocznie.  I tak do końca świata. Teraz chodzi skromnie licząc podobno o 9 miliardów (1,5 mln ludzi) albo o kolejne 18 miliardów (3 mln ludzi) każdego roku do końca świata – jak rozumiem.

Czekamy na zrzutkę, ale nie od tych BOGATYCH, do których wyciąga rękę RUMCAJS MORAWIECKI, tylko od tych wszystkich katolików, którzy mają strasznie dużo komunałów w gębach na temat Jakiegokolwiek Życia Poczętego, ale kiedy przychodzi do tego w jaki sposób zapewnić tym Wszystkim Poczętym GODNE ŻYCIE do starości, nabierają wody w usta.

Żeby nie było nieporozumień i idiotycznych wpisów katolickich wariatów pod tym artykułem: Jestem absolutnym przeciwnikiem jakiejkolwiek ABORCJI i jednocześnie całkowitym zwolennikiem Równości Mężczyzn i Kobiet wobec Prawa Przyrodzonego (naturalnego),  a więc  głosuję przeciw aborcji i za pełnym Prawem Człowieka do Dysponowania Własnym Ciałem i Duchem.

Zapewniam wszystkich, w tym zwłaszcza zwolenników karania kobiet za aborcję, że jeśli PIS obejmie każde Dziecko Niepełnosprawne i Jego Matkę programem 500+, aż do śmierci tej matki i niepełnosprawnego dziecka, czyli da następne 18-23-25 miliardów rocznie do końca świata na tenże Program Za Życiem, to nie będzie w Polsce ani jednej aborcji z powodu niepełnosprawności płodu.

Jestem ABSOLUTNIE ZA.

Tylko zastanawiam się co będzie jeśli za chwilę do Sejmu przyjdą następni ludzie potrzebujący np. staruszkowie, którzy pracowali całe życie a otrzymują 850 zł emerytury na rękę.

Albo ci sami po raz kolejny! Bo przecież czy może utrzymać się godnie przy życiu matka i niepełnosprawne dziecko, za 1000 a nawet za 1600 zł miesięcznie otrzymane od Socjalistycznej Partii Prawo i Sprawiedliwość? A gdzie basen, sanatorium i rehabilitacja co tydzień?

Ale też zastanawiam się czy ja nie potrzebuję karnetu na basen bezpłatnie od PIS do końca życia? Potrzebuję! 

CZEKAM PANIE I PANOWIE Z PIS NA REALIZACJĘ TEGO PROGRAMU. Nie wiem czy jesteście w stanie sprostać oczekiwaniom Ludu, zwłaszcza że opychacie jednocześnie obcym np. Kopalnię Krupiński, położyliście łapę na Zasobach Wody i bez waszego pozwolenia nie można sobie nawet studni wykopać na własnym gruncie, a do tego obiecujecie Żydom sowite reparacje wojenne z Polski. A może macie taki chytry plan żeby oddać przedsiębiorstwo Wody Polskie jakiejś biznesowej Korporacji Judaistycznej z Izraela, w ramach reparacji za Holokaust, jaki Żydom Polacy zgotowali?

PÓKI CO POSŁUCHAJMY CO PROFESOR NOWAK MA DO POWIEDZENIA O PEWNYM JUDEO-CHRZEŚCIJAŃSKIM HIPOKRYCIE  i dowiedzmy się czy tenże hipokryta gotowy jest oddać Rumcajsowi własną kasę na pomoc dla tychże Niepełnosprawnych.

 

https://www.youtube.com/watch?v=FDkCXRKPrqo

 

Ostry spór o projekt „Zatrzymaj aborcję”. Lichocka: „Terlikowski zachował się jak hałaśliwy pajac”

wPolityce.pl

Joanna Lichocka, Tomasz Terlikowski / autor: Fratria/A.Chelstowski

źródło:https://wpolityce.pl/polityka/391601-ostry-spor-o-projekt-zatrzymaj-aborcje-lichocka-terlikowski-zachowal-sie-jak-halasliwy-pajac

Czytajcie też:

RudaWeb: Terlikowski i jego fizjologia niepokalania

Warszawa, 24.04.2018. Minister pracy, rodziny i polityki społecznej Elżbieta Rafalska (L) i pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, sekretarz stanu w MRPiPS Krzysztof Michałkiewicz (P) w drodze na spotkanie Krajowej Rady Konsultacyjnej ds. Osób Niepełnosprawnych, 24 bm. w CPS Dialog w Warszawie. (nlat) PAP/Tomasz Gzell

Według ZUS ponad 1,5 miliona osób,  jak powiedział dzisiaj, 24 04 2018 przy podpisaniu Porozumień w Komisji Dialogu Społecznego, Pełnomocnik Rządu do Spraw Niepełnosprawnych, posiada kwalifikacje do 500+ dla Dorosłych z Niepełnosprawnością Uniemożliwiającą Pracę, a do tego dochodzi drugie tyle ich niepracujących opiekunów, którzy już otrzymują rentę socjalną czy inwalidzką.

Będą ich utrzymywać nie Morawieccy i Kaczyńscy tylko Najbogatsi Polacy? A ja się pytam dlaczego nie mają ci Najbogatsi Polacy w ramach PISowskiego Pakietu Socjalistycznego utrzymywać wszystkich Polaków???  A może jednak powinno się pomyśleć o Gwarantowanym Dochodzie Podstawowym zamiast czynić te wszystkie partyjne wygibasy przed-wyborcze.

Podziel się!