Korwin-Mikke chce oddać partię Wolność Kukizowi!

Korwin-Mikke chce oddać partię Wolność Kukizowi!
To bardzo dobry krok – jeżeli faktycznie do niego dojdzie – ze strony Korwina Mikke. Trzeba wszystkich Wolnościowców i Antysystemowców zebrać jak najszybciej w Jedno Ciało wokół Ruchu Kukiza, w organizm o sprawności porównywalnej z PIS, który będzie zdolny dać odpór PISowi w wyborach do Sejmu 2019. PO i N – już się nie liczą – nie mają żadnych szans na głosy Polaków w tych wyborach – pierwsza to partia Złodziei na gigantyczną skalę połączonych z gangami przestępczymi – Coś takiego na świecie nazywa się MAFIĄ.  Druga bije rekordy głupoty i rozpada się jak noworoczna bombka strącona z choinki Sorosa i Michnika przez Kota Prezesa. Potrzebna jest natychmiastowa przeciwwaga dla PIS – 20-25% dla jedynej realnie zainteresowanej grupy zmianami wolnościowymi i prorynkowymi, nie socjalistycznymi oraz zmiana Konstytucji na OBYWATELSKĄ, dającą Polakom wpływ na Sejm i Posłów. 

Janusz Korwin-Mikke zamierza rozstać się z polityką! Swoją partię chce oddać Kukizowi, z którym prowadzi negocjacje

autor: fot. Fratria

wPolityce.pl

autor: fot. Fratria

źródło: https://wpolityce.pl/polityka/376227-janusz-korwin-mikke-zamierza-rozstac-sie-z-polityka-swoja-partie-chce-oddac-kukizowi-z-ktorym-prowadzi-negocjacje

 

Sondaż Ipsos z 12 stycznia 2018

 

Przedstawiona powyżej political fiction jest absolutnie nieprawdopodobna na rok 2019.

Już na dzisiaj widać że Kukiz 15 + Wolność to 12% + 2(3)% = 15%. W tej sytuacji wynika, że 20-25% w wyborach 2019 do Sejmu, jest prognozą realistyczną dla Ruchu Kukiza + Wolność. Tym bardziej, że N i PO to partie schodzące, które w żaden sposób nie osiągną w roku 2019 więcej niż 20%. Część ich elektoratu w naturalny sposób przejmie Wolnościowa partia Kukiz-Wolność.

 

Podziel się!