Polskie Runy – Alfabet słowiański dla dzieci – piosenka – zdjęte przez Youtube!

Polskie Runy – Alfabet słowiański dla dzieci – piosenka – zdjęte przez Youtube!

Z Youtube usunięto filmik z piosenką dla dzieci o polskich runach. Oto mój komentarz i ogólne zalecenie by uniknąć takich sytuacji, najpierw wstęp  z 5 kwietnia ubiegłego roku. 

Wspaniała inicjatywa – i filmik na Youtube (Anna i Jarosław Mierzwa) i strona z runami (Roman Ludwicki), pozdrawiam twórców i polecam wszystkim dorosłym, a zwłaszcza tym którzy mają małe dzieci.

Komentarz bieżący:

Ponieważ film został usunięty z Youtube i trafił na Rutube – podaję aktualny adres filmu – po poprzednim pozostał tu tylko opis z CENZUROWANEGO – Youtube. Obecna Cenzura Youtube dorównuje tej z czasów Stalinowskich w PRL – mówię to z całą odpowiedzialnością.

CB

alfa

 

Tyle zostało z YouTube – patrz poniżej!!!! Sprawa dotyczy piosenki z alfabetem runicznym słowiańskim dla dzieci! Mniej niż ZERO! Bojkotujmy ten zasrany banksterski kanał, który stosuje STALINOWSKĄ CENZURĘ, czyli metody TOTALITARNEJ DYKTATURY, która została uznana powszechnie za zbrodniczy nieludzki system!

Zalecam wszystkim unikać kanałów informacyjnych międzynarodowych banksterskich korporacji i nie lokować tam żadnych ważnych treści. Niech to pozostanie ściek. Są kanały polskie jak cda.pl czy inne niezależne. Tam przenośmy swoje materiały i aktywność. Dosyć nabijania kabzy Banksterce, która chce ubezwłasnowolnić Polaków. Zarabiają krocie na reklamie, a traktują Polaków jak śmiecie – Sami są Jednym Wielkim Śmieciem i Ściekiem. 

Wzywam do BOJKOTU Youtube!

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=xNmrdpvDOxI
Opublikowany 21 mar 2017

Do stworzenia tej animacji zainspirował mnie Winicjusz Kossakowski swoją ksiażką – „Polskie runy przemówiły”.

https://goo.gl/XvxvRo

Dużą pomocą była/jest również strona Romana Ludwickiego.

http://polskie-runy.pl/

Dziękuje.
Jarosław Mierzwa

Niestety filmy z Rutube nie wklejają się automatycznie, ale kto chce być Wolnym Człowiekiem ten ścierpi tę małą niedogodność. Cenzura dotknęła moją książkę „Polski łącznik ” w Polsce już w roku 1992. Było pewne że prędzej czy później będą próbowali zastosować CENZURĘ CAŁEGO INTERNETU. To właśnie robią, wyłączając filmiki dla dzieci, telewizje niezależne jak eMisja, czy wRealu24, czy Pitoń, czy likwidując inne treści niewygodne dla TOTALITARNEJ KONTROLI Myśli. 

10 miesięcy temu z takich właśnie powodów przeniosłem mój blog z WordPress. Wczoraj dowiedziałem się, że Tajne Archiwum Watykańskie przestaje działać na WordPressie, nie wiem jaki jest tego powód, ale kto chce głosić bez skrępowania Wolną Myśl i być Wolnym Człowiekiem, działać dla Wolnej Polski musi przenieść swoją działalność na niezależne kanały informacyjne. Dosyć Dyktatury Banksterki Światowej w dziedzinie Informacji.

Materiał dostępny na Rutube.ru

https://rutube.ru/video/aaf3f27ce01504c28bca81ded7574f81/

 

Artykuł oryginalny z aktualizacją:

 

Strona poświęcona słowiańskim runom i Polskie Runy – Alfabet słowiański dla dzieci – piosenka

 

Czy chcą doprowadzić do tego żeby tak wyglądała znowu Polska?!

https://www.youtube.com/watch?v=WMPNCW2m1jw

 

Podziel się!